2019 Balandžio 23 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Girtų traktorininkų viražai nustebino net policiją

  • Įkelta: 2018-05-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienio vakarą Mažonų seniūnijos Šaukėnų kaime policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę  uždarė du girtus traktorininkus. Abu „T40“ markės traktoriai nuvežti į Paberžės gatvėje esančią policijos aikštelę. Pareigūnai analogiško atvejo tikina nepamenantys.  

Paaiškėjo, kad pirmadienio vakarą 37 metų vietos gyventojas, būdamas gerokai įkaušęs (2,72 prom. alkoholio), vairuodamas žalios spalvos traktorių su padargais, neišsiteko kelyje ir įvažiavo į pakelės griovį. Gelbėti į bėdą patekusio nelaimėlio atskubėjo 53 metų vyriškis, su traktoriumi T40. Begelbėdamas draugą košės prisivirė ir pastarasis – jis į alkotesterį įpūtė 3,73 promiles alkoholio. Abu traktorininkai naktį praleido areštinėje, o sekančią dieną po policijos pareigūnų apklausos išleisti namo. Traktoriai iš Šaukėnų kaimo nugabenti į Tauragėje, Paberžės gatvėje esančią aikštelę, kurioje saugomos policijos sulaikytos transporto priemonės.

Komisariato duomenimis, tai pirmas atvejis, kai saugojimo aikštelėje atsiduria traktoriai, o vienas jų dar gi su padargais.

Dėl įvykio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 281 str. 7 d. Pagal  kurį, kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Praėjusią savaitę surengta neeilinė pareigūnų operacija, kurios metu suduotas triuškinantis smūgis Lietuvą ir kitas šalis šiurpinusiai „kamuolinių“ grupuotei. Paviešintame grupuotės narių sulaikymo vaizdo įraše matyti, kad viena iš sulaikymo operacijų įvykdyta ir Tauragėje, Norkaičių kaime. Tai patvirtino ir Policijos departamentas.

Finansinių bėdų turinčią UAB „Gralis“ užgriuvo teisiniai nemalonumai. Įmonės vadovui Gediminui Maškauskui Tauragės apylinkės teisme teko aiškintis, kodėl bendrovė, būdama skolinga valstybei beveik 10 tūkstančių eurų, pirmenybę teikė ne jai, o kitiems kreditoriams bei kodėl nesikreipiama į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. G. Maškauskas savo ruožtu teigė, kad įmonė nebankrutuoja ir toliau gali sėkmingai dirbti.

Šeštadienio rytą, sankryžoje netoli degalinės „Viada“, susidūrė du automobiliai. „Audi“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusios „Honda“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.