2020 Sausio 18 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Jovaruose rastas leisgyvis vyras

  • Įkelta: 2019-05-29

Vakar pavakare Jovarų mikrorajone be sąmonės rastas 52-ejų vyriškis. Galimai sumuštas žmogus paguldytas į ligoninę.

Kaip praneša policija, gulintis be sąmonės vyriškis rastas vakar apie 18 val., Tauragėje, Saulės g. Pirminiais duomenimis, jis buvo sumuštas. Nukentėjusysis paguldytas į Tauragės ligoninę. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija  – pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už tai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų. 

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kovo pabaigoje pavogtą kasos aparatą iš degalinės Žygaičiuose. Policija praneša sugavusi vagį, kuris apšvarino ne tik šią, bet ir Vaidatonių kaime esančią degalinę. Identifikuoti įtariamąjį padėjo pastarojoje buvusios vaizdo kameros.

Į pavasarinę talką šeštadienį susirinkę Aerodromo bendruomenės „Aušra“ nariai liko priblokšti – rado apgadintą poilsio aikštelę, kurią buvo įsirengę savo pastangomis ir lėšomis. Chuliganai ne tik sugadino sūpynes – linksminosi išradingais būdais. Bandyta sudeginti žaidimų namelį, o stendas sušaudytas.

Sekmadienio naktį Žygaičiuose esančioje degalinėje pasidarbavo plėšikai. Iš ryto į darbą atėję degalinės darbuotojai pasigedo kasos aparato.

Šiąnakt iš Skaudvilės tvenkinio ištrauktas penkiolikmečio kūnas. Vaikino artimieji pasigedo šiam negrįžus iš mokyklos, buvo paskelbta paieška. Naktį tvenkinio dugne skenduolį rado ugniagesiai.