2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Girti jaunuoliai linksminosi daužydami langus

  • Įkelta: 2019-06-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiąnakt girti jaunuoliai siautėjo Stoties gatvėje. Pranešama, jog įsismarkavę 21-erių ir 19-os piliečiai išdaužė svetimo automobilio ir dviejų butų langus.

Policijos suvestinėse rašoma, jog šiąnakt apie 0.30 val. Tauragėje, Stoties g., neblaivus (2,68 prom. alkoholio) 21 m. vyras ir neblaivus (2,37 prom.) 19-os vyras, išdaužė Stoties g., esančių dviejų butų langus. Prieš tai padauginę jaunuoliai dar išdaužė automobilio „Peugeot“ galinį lango stiklą.

Tauragės AVPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, jog padaryti nuostoliai dar tikslinami.Vandalams gresia baudžiamoji atsakomybė – pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tauragės policija praneša, jog vakar 55-erių gyventojas įkliuvo su 30 l naminukės. Už tai vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Smurtas prieš paauglę Tauragės rajono kaimo turizmo sodyboje sukrėtė visą šalį. Stipriai sumušta mergina gydoma reanimacijoje, o jos artimieji kreipėsi pagalbos į visuomenę. Tuo metu įtariamasis toliau lanko mokyklą.

Vakar pavakare Jovarų mikrorajone be sąmonės rastas 52-ejų vyriškis. Galimai sumuštas žmogus paguldytas į ligoninę.

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kovo pabaigoje pavogtą kasos aparatą iš degalinės Žygaičiuose. Policija praneša sugavusi vagį, kuris apšvarino ne tik šią, bet ir Vaidatonių kaime esančią degalinę. Identifikuoti įtariamąjį padėjo pastarojoje buvusios vaizdo kameros.

Į pavasarinę talką šeštadienį susirinkę Aerodromo bendruomenės „Aušra“ nariai liko priblokšti – rado apgadintą poilsio aikštelę, kurią buvo įsirengę savo pastangomis ir lėšomis. Chuliganai ne tik sugadino sūpynes – linksminosi išradingais būdais. Bandyta sudeginti žaidimų namelį, o stendas sušaudytas.