2020 Kovo 31 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Konfiskavo 30 l naminės degtinės

  • Įkelta: 2019-06-12

Asociatyvi nuotrauka 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės policija praneša, jog vakar 55-erių gyventojas įkliuvo su 30 l naminukės. Už tai vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Suvestinėse skelbiama, jog vakar, apie 13.21 val. patalpoje, Tauragėje, Tilžės pl., buvo rastas ir išimtas skystis, turintis specifinį naminės degtinės kvapą.

Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, jog buvo rasti šeši 5 l talpos bakai su bespalviu skysčiu. Pusamžis vyras, pripažino, kad plastikinėse talpose yra naminė degtinė, kurią laikė spintoje, nes pats ją vartoja.

Ar vyras pats virė naminukę, anot pareigūnės, dar neaišku, aplinkybės tikslinamos atliekant ikiteisminį tyrimą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 1 d.  Jeigu įtarimai dėl gamybos pasitvirtintų, „samanės“ mėgėjui grėstų laisvės atėmimas iki 2 metų.

„Tauragės žinių“ inform.

Smurtas prieš paauglę Tauragės rajono kaimo turizmo sodyboje sukrėtė visą šalį. Stipriai sumušta mergina gydoma reanimacijoje, o jos artimieji kreipėsi pagalbos į visuomenę. Tuo metu įtariamasis toliau lanko mokyklą.

Vakar pavakare Jovarų mikrorajone be sąmonės rastas 52-ejų vyriškis. Galimai sumuštas žmogus paguldytas į ligoninę.

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kovo pabaigoje pavogtą kasos aparatą iš degalinės Žygaičiuose. Policija praneša sugavusi vagį, kuris apšvarino ne tik šią, bet ir Vaidatonių kaime esančią degalinę. Identifikuoti įtariamąjį padėjo pastarojoje buvusios vaizdo kameros.

Į pavasarinę talką šeštadienį susirinkę Aerodromo bendruomenės „Aušra“ nariai liko priblokšti – rado apgadintą poilsio aikštelę, kurią buvo įsirengę savo pastangomis ir lėšomis. Chuliganai ne tik sugadino sūpynes – linksminosi išradingais būdais. Bandyta sudeginti žaidimų namelį, o stendas sušaudytas.

Vasario 22 dieną dingęs tauragiškis karys, po trijų mėnesių intensyvių paieškų, rastas negyvas, skelbia portalas 15min.lt. Kaune dingusio Deivido Petkaus kūnas aptiktas Nemune.