2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Riedlenčių parke sumušė septyniolikmetį

  • Įkelta: 2019-06-26
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Policijos departamentas praneša apie incidentą parke prie Martyno Mažvydo progimnazijos. Vakar pavakare nepažįstami jaunuoliai sumušė septyniolikmetį. Nepilnamečio mama kreipėsi į pareigūnus.

Pranešama, jog jaunimo pamėgtame riedlenčių parke prie M. Mažvydo bažnyčios, vakar, apie 17.30 val., Tauragėje, pavėsinėje, sumuštas 2002 m. gimęs vaikinas. Tauragės AVPK Valdymo organizavimo skyriaus vyresnioji specialistė Kristina Eskienė informavo, jog į policiją kreipėsi nukentėjusiojo mama. Moters teigimu, būrys nepažįstamų jaunuolių užpuolė jos sūnų, mušė bei tyčiojosi. Ar nukentėjusysis kreipėsi į medikus, nepranešama.

Mušeikoms gresia baudžiamoji atsakomybė. Policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

 

Vakar vakare Laisvės gatvėje nuo pareigūnų pabėgo du įtariamieji su antrankiais. Sulaikytus dviračių vagis, vedamus į policijos automobilį,  išvadavo būrys jaunuolių. Šįryt vienas iš įtariamųjų buvo sulaikytas, kitas dar tebeieškomas. 

Tauragės rajono gyventojas, dar užpernai, gruodžio 11-ąją, apkaltintas kyšio davimu policijos pareigūnui, išteisintas. Tauragės apylinkės teismas paskelbė, kad kaltinamasis veikos, turinčios nusikaltimo ar nusižengimo požymių,nepadarė.

Policijos pareigūnai pranešė apie Raseinių rajone sustabdytą automobilį, kuriame aptikta nemaža kontrabandinių cigarečių siunta, iš viso 3 999 pakeliai. Akcizines prekes neteisėtai gabenęs pilietis – tauragiškis.

Šiąnakt girti jaunuoliai siautėjo Stoties gatvėje. Pranešama, jog įsismarkavę 21-erių ir 19-os piliečiai išdaužė svetimo automobilio ir dviejų butų langus.

Tauragės policija praneša, jog vakar 55-erių gyventojas įkliuvo su 30 l naminukės. Už tai vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.