2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

2001 m. gamybos Mersedesas sudegė visiškai

  • Įkelta: 2019-07-11
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pranešimą apie gaisrą Žygaičių sen., Vaidilų k. ugniagesiai gavo liepos 10 d., apie 11 val. ryto. Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnysis inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis „Tauragės žinioms“ informavo, kad apie kilusį gaisrą pranešė automobilio savininkai. Pasak ugniagesio, automobilio gesinimo darbai užtruko apie valandą laiko.

– Gaisro metu automobilis sudegė visiškai, dėl ko kilo gaisras, dar tiriama. Nukentėjusių žmonių nėra, pavyko apsaugoti 2 m ir 3 m atstumu stovėjusius medinius pastatus, –  teigė Ž. Pūdžiuvis. 

Policijos departamentas praneša, jog antradienį dieną vyras, važiuodamas traktoriumi, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį. Atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo.

Policijos departamentas praneša, jog penktadienį apie vidurdienį į pagyvenusios moters namus užsukęs nekviestas svečias pasisavino jos santaupas. Kaip dažnai nutinka, sukčius apsimetė policijos pareigūnu.

Į gatves vasaros sezonui išriedėję motociklininkai susilaukė policijos dėmesio. Vykdyto reido metu tikrinta, ar dviratės transporto priemonės tvarkingos ir nekelia per didelio triukšmo. Policijos pareigūnai pranešė, jog po patikrinimo 6 motociklų vairuotojai liko be techninių apžiūrų.

Policijos departamentas praneša apie du mirties atvejus Tauragėje per vieną parą. Vos penktą dešimtį perkopusi moteris rasta negyva savo namuose, tuo tarpu 64-erių vyrą dar bandyta gaivinti priimamajame. Deja, medikai padėti jam nebegalėjo.

Savaitgalio policijos suvestinėse vyrauja pranešimai dėl smurto ir vagysčių. Šeštadienio vidurdienį girtutėlis pensininkas (2,24 prom.) už plaukų tampė savo taip pat garbaus amžiaus  žmoną, pavakare kitas – taip pat veikiamas alkoholio (1,95 prom.) pakėlė ranką prieš savo mamą. Taip pat pranešama, jog prieš savo sugyventinės mažametę dukrą smurtavo karininkas. Visi trys „herojai“ sulaikyti.