2020 Kovo 29 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

BMW trenkėsi į arklio traukiamą vežimą, pilną vaikų

  • Įkelta: 2019-07-29
Eglės Červinskaitės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį vėlai vakare automobiliu „BMW 525“ važiavęs 29 metų vyras atsitrenkė į vežimą, kuriame buvo 8 žmonės. Avarija įvyko Griežpelkių II kaime, Tilžės gatvėje neapšviestame kelio ruože, vairuotojas nepamatė priešais arklio tempiamo neženklinto vežimo. Tarp nukentėjusių yra ir vaikų.

Liepos 27 d. 23.04 val. automobilis „BMW 525“ atsitrenkė į arklio tempiamą vežimą. Vežimu važiavo 8 žmonės, iš jų – 6 mažamečiai vaikai. Įvykio metu nukentėjo 36 metų vadeliotoja, dvi trijų mėnesių meraitės, 5-erių (paguldyta į ligoninę) ir 7-erių mergaitės, pustrečių metukų berniukas. Vežime dar buvę 9 metų mergaitė ir neblaivus 29-erių vyras, pirminiais duomenimis, sužeidimų nepatyrė. Automobilį vairavęs vyras buvo blaivus.

Trečiadienį apie 13 val. vidutinio amžiaus dviračio vairuotojas, važiuodamas tiltu per Jūrą Tilžės plente nugriuvo į griovį. Įvykį pastebėję žmonės neliko abejingi ir iškvietė pagalbą. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.

Policija praneša, jog prie Vytauto gatvėje esančio restorano penktadienį pavogtas dviratis. Kinų restorano vadovė žurnalistams patvirtino – incidentas įvyko „Da Feng“ prieigose. „Tauragės žinių“ duomenimis, tai jau ne pirmas atvejis, kai ten pasigendama dviratės transporto priemonės.

Liepos 17 d. apie 11 val. policija gavo pranešimą, kad įsibrauta į namus J. Matulaičio g. Patirti nuostoliai tikslinami.

Apie 12.19 val., sankryžoje prie parduotuvės vadinamos „Izabela“, iš paskos važiavęs „Audi“ trenkėsi į „Renault Laguną“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.

Ugniagesiai vakar prieš vidurdienį skubėjo į Žygaičių seniūnijos Vaidilų k. Pranešta, jog atvira liepsna dega automobilis.