2020 Kovo 29 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Girti suniokojo optikos stendą

  • Įkelta: 2019-07-30
Ievos Aurylaitės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija praneša, jog pirmadienį vakare du neblaivūs vyrai sulaužė informacinį stendą. Įmonės „Solregis optika“ savininkai nuostolius įvertino 500 eurų.

Policijos suvestinės duomenimis, liepos 29 d., 20.55 val. du neblaivūs vyrai (2,05 prom.) trisdešimtmečiai sulaužė informacinį stendą esantį Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. Paaiškėjo, jog chuliganams užkliuvo optikos „Solregis“ informacinis stendas.

Anot pareigūnų, neblaivūs vyrai įžūliais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams bei buvo sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šeštadienį vėlai vakare automobiliu „BMW 525“ važiavęs 29 metų vyras atsitrenkė į vežimą, kuriame buvo 8 žmonės. Avarija įvyko Griežpelkių II kaime, Tilžės gatvėje neapšviestame kelio ruože, vairuotojas nepamatė priešais arklio tempiamo neženklinto vežimo. Tarp nukentėjusių yra ir vaikų.

Trečiadienį apie 13 val. vidutinio amžiaus dviračio vairuotojas, važiuodamas tiltu per Jūrą Tilžės plente nugriuvo į griovį. Įvykį pastebėję žmonės neliko abejingi ir iškvietė pagalbą. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.

Policija praneša, jog prie Vytauto gatvėje esančio restorano penktadienį pavogtas dviratis. Kinų restorano vadovė žurnalistams patvirtino – incidentas įvyko „Da Feng“ prieigose. „Tauragės žinių“ duomenimis, tai jau ne pirmas atvejis, kai ten pasigendama dviratės transporto priemonės.

Liepos 17 d. apie 11 val. policija gavo pranešimą, kad įsibrauta į namus J. Matulaičio g. Patirti nuostoliai tikslinami.

Apie 12.19 val., sankryžoje prie parduotuvės vadinamos „Izabela“, iš paskos važiavęs „Audi“ trenkėsi į „Renault Laguną“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.