2020 Vasario 27 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Įsibrovėlis išdaužė virtuvės langą

  • Įkelta: 2019-07-18
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Liepos 17 d. apie 11 val. policija gavo pranešimą, kad įsibrauta į namus J. Matulaičio g. Patirti nuostoliai tikslinami.

Tauragės AVPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad policija gavo 88-erių metų senolės giminaičio pranešimą, kad išdaužus virtuvės langą įsibrauta į gyvenamąjį namą. Įvykio metu senolės nebuvo namuose,– informavo G. Kęsminaitė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, o įtariamasis dar nerastas.

Apie 12.19 val., sankryžoje prie parduotuvės vadinamos „Izabela“, iš paskos važiavęs „Audi“ trenkėsi į „Renault Laguną“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.

Ugniagesiai vakar prieš vidurdienį skubėjo į Žygaičių seniūnijos Vaidilų k. Pranešta, jog atvira liepsna dega automobilis.

Policijos departamentas praneša, jog antradienį dieną vyras, važiuodamas traktoriumi, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį. Atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo.

Policijos departamentas praneša, jog penktadienį apie vidurdienį į pagyvenusios moters namus užsukęs nekviestas svečias pasisavino jos santaupas. Kaip dažnai nutinka, sukčius apsimetė policijos pareigūnu.

Į gatves vasaros sezonui išriedėję motociklininkai susilaukė policijos dėmesio. Vykdyto reido metu tikrinta, ar dviratės transporto priemonės tvarkingos ir nekelia per didelio triukšmo. Policijos pareigūnai pranešė, jog po patikrinimo 6 motociklų vairuotojai liko be techninių apžiūrų.