2020 Kovo 31 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Staigi mirtis ištiko vairuojant traktorių

  • Įkelta: 2019-07-10
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policijos departamentas praneša, jog antradienį dieną vyras, važiuodamas traktoriumi, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį. Atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo.

Liepos 9 d., apie 13 val. 52-erių vyras, vairuodamas traktorių „Claas Arion 440“, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį, rašoma policijos suvestinėje.

Tauragės AVPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė „Tauragės žinioms“ pasakojo, jog atvykę medikai konstatavo vyro mirtį:

– Į įvykio vietą atvykę medikai jau nieko padėti negalėjo, konstatavo vyro mirtį. Atvejai, kuomet staigi mirtis užklumpa netikėtai vairuojant transporto priemonę yra reti, tai įvyksta kartą per metus.

Policijos departamentas praneša, jog penktadienį apie vidurdienį į pagyvenusios moters namus užsukęs nekviestas svečias pasisavino jos santaupas. Kaip dažnai nutinka, sukčius apsimetė policijos pareigūnu.

Į gatves vasaros sezonui išriedėję motociklininkai susilaukė policijos dėmesio. Vykdyto reido metu tikrinta, ar dviratės transporto priemonės tvarkingos ir nekelia per didelio triukšmo. Policijos pareigūnai pranešė, jog po patikrinimo 6 motociklų vairuotojai liko be techninių apžiūrų.

Policijos departamentas praneša apie du mirties atvejus Tauragėje per vieną parą. Vos penktą dešimtį perkopusi moteris rasta negyva savo namuose, tuo tarpu 64-erių vyrą dar bandyta gaivinti priimamajame. Deja, medikai padėti jam nebegalėjo.

Savaitgalio policijos suvestinėse vyrauja pranešimai dėl smurto ir vagysčių. Šeštadienio vidurdienį girtutėlis pensininkas (2,24 prom.) už plaukų tampė savo taip pat garbaus amžiaus  žmoną, pavakare kitas – taip pat veikiamas alkoholio (1,95 prom.) pakėlė ranką prieš savo mamą. Taip pat pranešama, jog prieš savo sugyventinės mažametę dukrą smurtavo karininkas. Visi trys „herojai“ sulaikyti.

Policijos departamentas praneša apie incidentą parke prie Martyno Mažvydo progimnazijos. Vakar pavakare nepažįstami jaunuoliai sumušė septyniolikmetį. Nepilnamečio mama kreipėsi į pareigūnus.