2020 Balandžio 03 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pagramantyje – skaudi nelaimė: vilkiko kliudytas žuvo dviratininkas

  • Įkelta: 2019-08-13

Šįvakar apie 19 val. 10 min Pagramantyje įvyko skaudi avarija. J. Mažeikos gatvėje vilkikas kliudė dviratininką. Šis neišgyveno.

Policijos departamento duomenimis, vilkikas ant važiuojamosios dalies parbloškė 62-ejų vyrą. Liudininkų teigimu, žmogus su dviračiu gulėjo ant važiuojamosios dalies, kol atvyko medikai. Šie, deja, vyrui padėti nebegalėjo. Policija minėtoje gatvėje sustabdė eismą, vairuotojai turėjo rinktis apvažiavimą pro miestelio bažnyčią. 

Šeštadienį, rugpjūčio 10-ąją, Tauragėje fiksuotas chuliganizmo proveržis. Apgadinti net šeši automobiliai, vienas jų, įtariama, buvo padegtas.

Trečiadienį K. Jauniaus g. policija sustabdė automobilį, kurį vairavo neblaivus 32 m. vyras. Maža to, kelių erelis turėjo padirbtą vairuotojo pažymėjimą ir narkotikų.

Policija praneša, jog K. Donelaičio g. antradienį paryčiais pavogtas nešiojamas kompiuteris ,,ASUS“, o iš automobilio dingo piniginė. Taip pat ilgapirščiai įsisuko ir į Nemuno gatvėje paliktą neužrakintą automobilį.

Policijos suvestinėse pranešama, jog šeštadienį į didįjį turgų apsipirkti atvykusias tauragiškes apšvarino kišenvagiai. Piniginių pasigedo dvi moteris, viena jų prarado ir telefoną.

Policija praneša, jog trečiadienį po pietų vyras parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. pasigedo piniginės. Nuostolis įvertintas 360 eurų. Tačiau policijai ieškoti vagies nereikėjo, apie rastą piniginę jau buvo pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.