2020 Kovo 29 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pasidarbavo ilgapirščiai

  • Įkelta: 2019-08-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija praneša, jog per pastarąsias dvi dienas nuo kišenvagių nukentėjo du tauragiškiai. Vieno jų piniginė pagrobta iš neužrakinto automobilio.

Tauragės AVPK suvestinėse skelbiama, jog sekmadienį apie 13.40 val. 26-erių mergina pasigedo savo piniginės, kurioje buvo 520 eurų ir 40 svarų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d. dėl vagystės, ilgapirščiui gresia iki trejų metų nelaisvės.

Vakar apie 17.40 val. vagys nudžiovė 31-erių vyriškio piniginę iš neužrakinto automobilio „Peugeot 607“. Nuostolis 160 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d., dėl nedidelės vertės turto pagrobimo.

Penktadienį po vidudienio Šilalės ir Purienų g. sankryžoje įvyko metalinė avarija. Įvykio kaltininkas į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles, dėl ko pateko į belangę.

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.

Antradienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Pagramantį. Rastas moters kūnas su sužalojimais ant veido.

Kunigiškiuose rastas neaiškiomis aplinkybėmis miręs vyriškis. Policija praneša, jog ant nelaimėlio kūno matomi išoriniai sužalojimai.

Knygų mėgėjai Pilies aikštėje neberas visą vasarą veikusios lauko skaityklos. Apie tai paskelbė bibliotekininkai, mat savaitgalį ji buvo suniokota pasidarbavus chuliganams.