2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Po policijos reido „taško“ neuždarė

  • Įkelta: 2019-08-29

Tauragės AVPK foto medžiaga

Už nelegalią prekybą alkoholiu rugpjūčio pradžioje nubaustas Šilalės rajono gyventojas savo klientų neišsižadėjo. Policija praneša, jog dar kartą atlikus kratą paaiškėjo, kad viskas po senovei – alkoholiu ir toliau prekiaujama.

Rugpjūčio 7 d. policijos pareigūnai vyro namuose Kadžygos k., Šilalės r., rado ir išėmė apie 111,17 litrų alkoholinių gėrimų, kuriuos asmuo pardavinėjo neturėdamas licencijos ir draudžiamu laiku. Dėl šios veiklos Teismo nutarimu jam paskirta 1 040 eurų bauda.

Visgi, tuo istorija nesibaigė. Policijos pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, rugpjūčio 27 d. apie 22.00 val. nustatė, kad 44-erių vyras ir toliau verčiasi neteisėta veikla. Draudžiamu laiku ir neturėdamas licencijos jis pardavė dviem dvidešimtmečiams jaunuoliams alkoholinius gėrimus.

Tauragės AVPK foto medžiaga

Policijos pareigūnai vyro namuose kratos metu rado ir išėmė 98 vnt. – apie 55 litrus alkoholinių gėrimų.

Piliečiui pradėta administracinė teisena dėl pakartotinio vertimosi neteisėta veikla. Tai užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio keturiasdešimt iki dviejų tūkstančių keturių šimtų eurų.

Nepaisant to, kad policija taiko aktyvias kontrolės ir prevencijos priemones, vykdo reidus bei aktyviai patruliuoja, taurelės mėgėjų tai neatgraso. Įvykių suvestinėje – vėl pranešimas apie vidury baltos dienos sustabdytą neblaivų vairuotoją.

Pasidarbavo ilgapirščiai
  • Įkelta: 2019-08-27

Policija praneša, jog per pastarąsias dvi dienas nuo kišenvagių nukentėjo du tauragiškiai. Vieno jų piniginė pagrobta iš neužrakinto automobilio.

Penktadienį po vidudienio Šilalės ir Purienų g. sankryžoje įvyko metalinė avarija. Įvykio kaltininkas į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles, dėl ko pateko į belangę.

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.

Antradienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Pagramantį. Rastas moters kūnas su sužalojimais ant veido.