2020 Kovo 30 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Šeštadienį apgadinti net šeši automobiliai

  • Įkelta: 2019-08-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį, rugpjūčio 10-ąją, Tauragėje fiksuotas chuliganizmo proveržis. Apgadinti net šeši automobiliai, vienas jų, įtariama, buvo padegtas.

Naktį apie 2.20 val. namo kieme, Tauragėje, Dobilo g., padegtas 35 m. moteriai priklausantis automobilis „VW Golf“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Tą pačią dieną paryčiais, apie 4.30 val. automobilių stovėjimo aikštelėje Miško g. nenustatytas asmuo apgadino kieme stovinčius automobilius. Apgadintas 59 m. moteriai priklausantis „Citroen C5“, nuostolis įvertintas 400 eurų. Taip pat 200 eurų nuostolį patyrė 57 m. vyras, buvo apgadintas jo automobilis „VW Polo“. Piktavalis pasikėsino ir į 27 m. moters automobilį „Honda Accord“, nuostolis įvertintas 100 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Apie 7.30 val. nenustatyti asmenys Tauragės dvare apgadino 50 m. moteriai priklausantį automobilį „Peugeot 307“ bei pavogė automobilyje buvusią medicininę priemonę „Stoma“. Nuostolis 300 eurų. Tai pat apgadintas ir kitas netoli stovėjęs 27 m. vyro automobilis „Opel Vectra“. Nuostolis 90 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Trečiadienį K. Jauniaus g. policija sustabdė automobilį, kurį vairavo neblaivus 32 m. vyras. Maža to, kelių erelis turėjo padirbtą vairuotojo pažymėjimą ir narkotikų.

Policija praneša, jog K. Donelaičio g. antradienį paryčiais pavogtas nešiojamas kompiuteris ,,ASUS“, o iš automobilio dingo piniginė. Taip pat ilgapirščiai įsisuko ir į Nemuno gatvėje paliktą neužrakintą automobilį.

Policijos suvestinėse pranešama, jog šeštadienį į didįjį turgų apsipirkti atvykusias tauragiškes apšvarino kišenvagiai. Piniginių pasigedo dvi moteris, viena jų prarado ir telefoną.

Policija praneša, jog trečiadienį po pietų vyras parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. pasigedo piniginės. Nuostolis įvertintas 360 eurų. Tačiau policijai ieškoti vagies nereikėjo, apie rastą piniginę jau buvo pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

Policija praneša, jog pirmadienį vakare du neblaivūs vyrai sulaužė informacinį stendą. Įmonės „Solregis optika“ savininkai nuostolius įvertino 500 eurų.