2020 Kovo 29 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Turguje siautėjo kišenvagiai

  • Įkelta: 2019-08-05
Nuotrauka iš Facebook profilio „Tauragės didysis turgus“

Policijos suvestinėse pranešama, jog šeštadienį į didįjį turgų apsipirkti atvykusias tauragiškes apšvarino kišenvagiai. Piniginių pasigedo dvi moterys, viena jų prarado ir telefoną.

Policijos duomenimis, rugpjūčio 3 d., šeštadienį, apie 9.15 val., 79-erių senolė, būdama turguje, Tauragėje, Veterinarijos g., pasigedo rankinėje buvusios piniginės su dokumentais bei mobilaus telefono. Nuostolis 167 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. dėl atviros vagystės.

Apie 9.30 val. tame pačiame turguje piniginės su dokumentais pasigedo ir 48-erių moteris. Nuostolį ji įvertino 330 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d. dėl vagystės.

Policija praneša, jog trečiadienį po pietų vyras parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. pasigedo piniginės. Nuostolis įvertintas 360 eurų. Tačiau policijai ieškoti vagies nereikėjo, apie rastą piniginę jau buvo pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

Policija praneša, jog pirmadienį vakare du neblaivūs vyrai sulaužė informacinį stendą. Įmonės „Solregis optika“ savininkai nuostolius įvertino 500 eurų.

Šeštadienį vėlai vakare automobiliu „BMW 525“ važiavęs 29 metų vyras atsitrenkė į vežimą, kuriame buvo 8 žmonės. Avarija įvyko Griežpelkių II kaime, Tilžės gatvėje neapšviestame kelio ruože, vairuotojas nepamatė priešais arklio tempiamo neženklinto vežimo. Tarp nukentėjusių yra ir vaikų.

Trečiadienį apie 13 val. vidutinio amžiaus dviračio vairuotojas, važiuodamas tiltu per Jūrą Tilžės plente nugriuvo į griovį. Įvykį pastebėję žmonės neliko abejingi ir iškvietė pagalbą. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.

Policija praneša, jog prie Vytauto gatvėje esančio restorano penktadienį pavogtas dviratis. Kinų restorano vadovė žurnalistams patvirtino – incidentas įvyko „Da Feng“ prieigose. „Tauragės žinių“ duomenimis, tai jau ne pirmas atvejis, kai ten pasigendama dviratės transporto priemonės.