2020 Kovo 31 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Už vairo sučiuptas dar vienas taurelės mėgėjas

  • Įkelta: 2019-08-28
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka

Nepaisant to, kad policija taiko aktyvias kontrolės ir prevencijos priemones, vykdo reidus bei aktyviai patruliuoja, taurelės mėgėjų tai neatgraso. Įvykių suvestinėje – vėl pranešimas apie vidury baltos dienos sustabdytą neblaivų vairuotoją.

Vakar, antradienį, apie 10.35 val. Tauragėje, Gedimino g., sustabdytas automobilis „VW Passat“, praneša Tauragės AVPK pareigūnai. Už vairo – vėl neblaivus pilietis. Į alkotesterį penkiasdešimtmetis vyras įpūtė 1,95 prom. alkoholio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281¹ str. 1 d. Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Pasidarbavo ilgapirščiai
  • Įkelta: 2019-08-27

Policija praneša, jog per pastarąsias dvi dienas nuo kišenvagių nukentėjo du tauragiškiai. Vieno jų piniginė pagrobta iš neužrakinto automobilio.

Penktadienį po vidudienio Šilalės ir Purienų g. sankryžoje įvyko metalinė avarija. Įvykio kaltininkas į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles, dėl ko pateko į belangę.

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.

Antradienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Pagramantį. Rastas moters kūnas su sužalojimais ant veido.

Kunigiškiuose rastas neaiškiomis aplinkybėmis miręs vyriškis. Policija praneša, jog ant nelaimėlio kūno matomi išoriniai sužalojimai.