2020 Balandžio 02 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Rado mirusį

  • Įkelta: 2020-03-09
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Didvyrių gatvėje, savo namuose, rastas mirusio vyro kūnas.

Kaip praneša policija, kūną, apie 17.20 val. aptiko vienas šeimos narių. Mirusiajam – apie 60 metų. Įvykį tiriantys pareigūnai ant kūno neaptiko jokių smurto požymių. Kas lėmė vyro mirtį aiškinasi policija.

Šiandien apie 10.30 val. ties Dunokų kaimu įvykusios avarijos metu, susidūrus pienovežiui ir lengvajam automobiliui, žuvo jį vairavusi moteris ir jos mažametė dukra. 

Vakar į policiją kreipėsi Gediminas Kurlinkus, rajono savivaldybės Statybų skyriaus specialistas. Vyras trečiadienį po darbo nusileidęs į automobilių stovėjimo aikštelę išvydo, jog subraižytas jo elektromobilis.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vieno Stoties gatvės daugiabučių laiptinėje siautėjo neblaivus trisdešimtmetis.

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl bendrininkų grupės vykdytos prekybos žmonėmis. Šia nusikalstama veika kaltinami 5 vyrai, iš kurių vienas dar įtariamas ir vaiko pirkimu ar pardavimu. Tai – anksčiau už įvairius nusikaltimus jau teisti asmenys, kurių vieni gyveno Tauragėje, kiti – Raseinių rajone.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praėjusį sekmadienį apie 12.00 val. Stoties gatvėje sulaikė keturis, gim. 1996 m., 1993 m., 1999 m. ir 1998 m., Tauragės miesto gyventojus, kurie platino narkotines medžiagas.