2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Sukčiai suviliojo žaidimų kompiuteriu

  • Įkelta: 2020-05-05
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Susigundę įsigyti gerą daiktą už mažesnę kainą nei pateikia oficialūs pardavėjai dažnas papuola ant sukčių kabliuko. Štai vakar į policijos pareigūnus kreipėsi 47-erių vyras dešimt dienų laukęs kada pardavėjas jam atsiųs internetu pirktą žaidimų kompiuterį.

Kaip praneša policija, kovo 24 d. Stragutės kaime gyvenantis vyras su pardavėju internetu susitarė dėl parduodamo žaidimų kompiuterio. Pervedė pinigus, tačiau praėjus daugiau nei savaitei trokštamo daikto taip ir nesulaukė. Vyras skaičiuoja patyręs 275 Eur nuostolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jei pareigūnams pavyks išaiškinti sukčių, jam grės atsakomybė pagal LR BK 182 str. 1 d.

Policija pranešė, kad degalinės operatorius, atėjęs į darbą vakar apie apie 5.45 val., pastebėjo, jog nupjauta spyna ir trūksta 8 dėžių elektroninėms IQOS sistemoms naudojamų cigarečių „Heets“. 

Nors karantino sąlygos ir sušvelnintos, policija primena, jog bus griežtai reaguojama į jų pažeidimus. Pareigūnai ilgąjį savaitgalį vykdys sustiprintą kontrolę parkuose, kapinių prieigose, viešose erdvėse. Tad, eidami iš namų, nepamirškite kaukės. Be to, epidemiologai rekomenduoja per Motinos dieną nelankyti savo mamų, ypač, jei jos – vyresnio amžiaus. 

Antradienio naktį Bažnyčių gatvėje buvo apgadintas Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilis. Nustatyta, jog po automobilio variklio dangčiu buvo įmesta galinga petarda. Politiko turtas nukenčia nebe pirmą kartą – prieš dvejus metus prie namų stovėjęs jo automobilis buvo padegtas. Ketvirtadienį pareigūnai įtariamąjį sulaikė.

Sučiupo su suktine
  • Įkelta: 2020-04-30

Šiąnakt pareigūnai J. Bretkūno gatvėje sustabdė aštuoniolikmetį. Už radinį jo kišenėje vaikinui gręsia baudžiamoji atsakomybė.

Antradienį Seimas priėmė Teisingumo ministerijos paarengtas Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis griežtinama atsakomybė karantino nesilaikantiems koronavirusu sergantiems asmenims.