2020 Rugsėjo 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Rastas vyro kūnas

  • Įkelta: 2020-08-03
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Sekmadienio rytą, apie 4.50 val., Rekstukų kaime rastas vyro lavonas.

Vyro kūnas rastas vienoje kaimo sodybų esančiame vandens telkinyje.  Į vietą atvykę policijos pareigūnai ant vyro kūno smurto požymių nepastebėjo. Vyro mirties priežastį aiškinasi teismo medicinos ekspertas. Vyras – 1987 m. gimimo.

Ne kartą esame rašę apie tai, kaip sukčiai internete sumasinę pirkėjus žaidimų kompiuteriais išvilioja pinigus, tačiau prekių nepristato. Policija tiria atvirkštinį atvejį: pirkėjas iš pardavėjos išviliojo žaidimų kompiuterį, tačiau pinigų nesumokėjo.

Vakar į policiją kreipėsi Dariaus ir Girėno gatvėje esančios automobilių plovyklos savininkas. Vyras pastebėjo, jog apvogta įmonės kasa. Įtariamas įmonės darbuotojas.

Neįprastą vaizdą Šilalės rajono, Girdiškės kaimo gyventojai pamatė sekmadienį, išaušus rytui. Žmonės net nustėro, nes vaizdas buvo kaip po karo.

Vakar apie 22 val. policijos pareigūnai sustabdė Bažnyčių gatve riedantį „Mersedes-Bendz VITO“. Už vairo sėdėjo Ispanijos pilietis.

Vakar apie 8.36 val. ryto Stoties gatvės šaligatviu važiavusi dviratininkė per plauką liko gyva. Šaligatviu važiavusią moterį kliudė automobilis.

Vakar į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) paskambinęs anonimas pranešė apie parduodamą, galimai vogtą, motorolerį. Skambinusysis jį aptiko viename interneto skelbimo portalų.  

Trečiadienį Norkaičiuose smaugvirvės kilpoje rastas 1957 m. gim. vyro kūnas.

Šiąnakt apie vidurnaktį išgąsčio turėjo prie pat autobusų stotelės esančio namo šeima. Į jų namų kiemo tvorą įsirėžė dvidešimtmečio vairuojamas BMW.

Vagystė įvykdyta naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 3 val. nakties.

Policija tiria Skaudvilėje įvykdytos vagystės aplinkybes. Vyro namuose apsilankius nepažįstamoms moterims dingo pinigai.

Policija praneša apie vakar 21.30 val. Bažnyčių gatvėje savo įžūliu elgesiu aplinkinių rimtį trikdžiusį vyrą. Chuliganas spyrė į pravažiuojantį automobilį.

Iš pirmadienio į antradienį, apie 1.58 val., policijos pareigūnai patruliuodami Šilalės rajone, Galvyčių kaimo teritorijoje pastebėjo įtartinai važiuojantį traktorių ,,T-40”. Pradėjus jį stabdyti, ne tik, kad nestojo traktorius, bet nusprendė savo kelionę tęsti laukais.

Policijos pareigūnai vakar Pagėgių savivaldybės kelyje Pagenaičiai-Žukai patikrinimui sustabdė automobilį. Po pokalbio su vairuotoju nutarta patikrinti blaivumą. Vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 1,55 promiles.

Vairavo girtutėlis
  • Įkelta: 2020-07-13

Naktį iš penktadienio į šeštadienį policijos pareigūnai Smėlynų gatvėje, 3.08 val., nakties patikrinimui sustabdė „Citroen C8“. Vyras, pasirodo, vairavo neblaivus.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė du pranešimai apie pavogtas automobilių detales.

Antradienį policijos pareigūnai skubėjo gesinti įsiplieskusio konflikto dėl turto, tačiau  įvykiai pakrypo netikėta linkme. Namuose atsitiktinai pastebėtas ant sienos kabantis neteisėtai laikomas dvivamzdis šaunamasis ginklas.

Rastas miręs
  • Įkelta: 2020-07-07

Savo namuose Strazdo gatvėje rastas 65 m. vyro kūnas.

Šeštadienį, apie 11.30 val., Ateities taku važiavo automobilis „Audi A4 Avantׅ“. Vairuotojas nepastebėjo tuo pat metu į kelią įžengusio šešerių metų berniuko.

Policija tiria netradicinę bylą. Vakar Taurų kaime įsikūrusios įmonės darbuotojas automobilyje rado šaunamąjį ginklą. Apie tai kaip mat pranešė policijai.

Trečiadienį, apie 22.19 val., keturių jaunuolių kompanija pateko į avariją. Kaip praneša policija, automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus vairavimo greičio.

Balandžio 24 d. apie 22.26 val. socialinio tinklo ,,Facebook“ sukurtoje grupėje ,,Šilutės šeimų klubas“ buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su tarnybiniais, žymėtais motociklais vykdantys prevencinę priemonę. Po įrašu grupės narys (gim. 2001 m.) publikavo žeminančius komentarus.

Pareigūnai aiškinasi  dviejų autoįvykių aplinkybes. Apie 15 val. du automobiliai susidūrė Tarailių mikrorajone, apie 16 val. Prezidento gatvėje susidūrus automobiliams vienas įvykio dalyvių pasišalino.

Vakar apie 17.59 val. Gedimino gatvėje priešais parduotuvę „Norfa“ esančioje pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė dviratininką.

Rasta mirusi moteris
  • Įkelta: 2020-06-29

Vakar savo namuose Dariaus ir Girėno gatvėje rasta mirusi moteris.

Policija praneša apie penktadienį prieš vidurdienį Žiburių kaime kilusį konfliktą, kuris vos nesibaigė tragiškai. Kaip dažnai tokiais atvejais būna, smurto katalizatoriumi tapo alkoholis.