2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Rimtija“ griebiasi permainų

  • Įkelta: 2010-06-30
Karinos Sėrikovos nuotrauka

Prezidento gatvės praeivių akys krypsta į rekonstruojamą „Rimtijos“ laidojimo namų aikštelę. Ne paslaptis ir tai, kad į redakciją skambina tauragiškiai, norintys sužinoti, ar tik ne už biudžetinius pinigus mero Prano Petrošiaus šeimai priklausantys laidojimo namai tvarkomi.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus „Tauragės žinioms“ teigė, kad „Rimtijos“ aikštelė rekonstruojama ne už biudžetines, o už privačias lėšas.

Pasak įmonės „Rimtija“ direktoriaus Dariaus Petrošiaus, šiuo metu prie laidojimo namų vyksta aikštelės atnaujinimo darbai.

– Kadangi prie laidojimo namų nuolat laikydavosi didžiulė bala, reikėjo tą problemą taisyti, – sakė vienas laidojimo namų savininkų D. Petrošius.

Pasak įmonės vadovo, darbai ilgai neužsitęs, tačiau ateityje „Rimtija“ planuoja ir daugiau permainų, dėl kurių gali būti uždaryta viena iš kelių šarvojimo salių.

„Tauragės žinioms“ savo pavardės skelbti nepanoręs Šilalės verslininkas Sergėjus Tauragėje atidaro stogo dangų, jų priedų, fasado dangos ir apšiltinimo prekių parduotuvę. Mezgantis vis platesnį prekybinį tinklą UAB „Tiekimo lyderis“ savininkas įsitikinęs sėkmingo verslo plėtra.
„Tauragės žiniose“ išspausdinus straipsnį „Verslininko sklypą tauragiškiai verčia sąvartynu“, į redakciją užsukęs tauragiškis mūsų korespondentę tikino, kad ir verslininkas Edmundas Abromas, ir korespondentės pakalbintas aplinkosaugininkas sakė netiesą.
Birželio pradžioje prekyvietėse pasirodė pirmosios braškės. Išsiilgę šių uogų pirkėjai negailėjo 12 litų už kilogramą. Braškės beveik nepinga, o turguje įsigyti lietuviškose lysvėse užaugintų raudonųjų uogų beveik neįmanoma.
Dariaus ir Girėno gatvėje duris atvėrė naujas gėlių salonas. Jo bendrasavininkės Vaida Jurgilaitė ir Gražina Preikšaitienė tauragiškiams siūlo ne tik įvairų rūšių gėlių, bet ir švenčių aksesuarų.
Aludės Vytauto gatvėje savininkė Veronika Geštautienė ieško patalpų nuomininko. Daugiau nei 10 metų gyvavusi užeiga netrukus bus uždaryta.