2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Tauragėje – dar vienas gėlių salonas

  • Įkelta: 2010-06-10
Vaida Jurgilaitė ateityje tikisi plėsti gėlių salono veiklą. Karinos Sėrikovos nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Dariaus ir Girėno gatvėje duris atvėrė naujas gėlių salonas. Jo bendrasavininkės Vaida Jurgilaitė ir Gražina Preikšaitienė tauragiškiams siūlo ne tik įvairų rūšių gėlių, bet ir švenčių aksesuarų.

Salone dirba pačios jo savininkės. Gražina jau turėjusi patirties dirbdama su gėlėmis, o štai Vaida šioje srityje naujokė. Tačiau mergina prisipažino esanti meniškos sielos, todėl darbas su gėlėmis jai malonus ir įdomus.

Pasak Vaidos, naujasis gėlių salonas savo klientams siūlo skintų ir vazoninių gėlių, proginių, gedulingų puokščių, vainikų. Salonas komponuoja sausas puokštes. Neabejingos verslininkės ir vaikiškų puokščių gamybai – turi įsigijusios dekoratyvinių smulkmenų tokioms puokštėms pagražinti.

Gėlių salonas siūlo ir iš modelinių balionų pagaminti įvairias kompozicijas – gėlių, žmogeliukų, gyvūnėlių. Taip pat salonas prekiauja helio dujomis pripildytais balionais, vandens, oro žibintais.

Aludės Vytauto gatvėje savininkė Veronika Geštautienė ieško patalpų nuomininko. Daugiau nei 10 metų gyvavusi užeiga netrukus bus uždaryta.
Vietoje populiarios kavinės „Justė“ J. Tumo-Vaižganto gatvėje atidaryta baldų iš Vokietijos parduotuvė.
Duris užveria „Pupa“
  • Įkelta: 2010-05-28
Vaikiškais drabužėliais ir avalyne prekiaujanti parduotuvė „Pupa“, įsikūrusi viešbutyje „Tauragė“, skaičiuoja paskutines gyvavimo dienas.
Praeivius atgaivina ledai
  • Įkelta: 2010-05-21
Jau trečią vasarą miesto praeivius atgaivina iš margo autobusiuko pardavinėjami ledai. Prekybininkė Jolita sako, kad klientų netrūksta – jų ledai skiriasi nuo tų, kuriais prekiauja parduotuvės, yra švieži ir labai gardūs.
Nuo penktadienio „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos teritorijoje veikia čekų atrakcionai.