2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Miesto centre – nauja parduotuvė jaunimui

  • Įkelta: 2010-07-13
Parduotuvėlės savininkė Regina tikisi, kad nuolatiniai klientai pamėgs jos iš užsienio parvežamą aprangą. Urtės Drąsutytės nuotrauka

Vytauto g. 60, šalia Turizmo informacijos centro, duris atvėrė nauja jaunatviškos aprangos parduotuvė ,,Pas Reginą“. Šiose patalpose kurį laiką gyvavęs ,,Bitės“ salonas išsikėlė į Žalgirių mikrorajoną.

Parduotuvėlės savininkė ir pardavėja Regina sako, kad ji skirta jaunimui, tačiau kokio konkrečiai amžiaus, neapibrėžia – drabužių išsirinkti čia galės ir paaugliai nuo 15 metų, ir tie, kurie širdyje jaučiasi jaunatviški. Pasak Reginos, aprangos sau ras tiek vaikinai, tiek merginos.

Prekių kainos svyruoja nuo 25 iki 50 litų už vyriškus marškinėlius, suknelę įsigyti galima nuo 55 iki 100 ir daugiau litų. Prekes Regina dažniausiai atsiveža iš Turkijos ir Lenkijos, kartais jos atkeliauja ir iš Gariūnų. Verslininkė sako, kad pirkėjai dažnai teiraujasi turkiškos produkcijos, nes jos kokybė esanti geresnė.

Vasarą, pasak pardavėjos, populiariausi lengvi drabužiai, o štai džinsų nelabai kas pasigenda. Gausaus būrio pirkėjų atidarymo dieną sulaukusi verslininkė sakė, kad apskritai liepą parduodama mažiausiai produkcijos per visus metus.

„Pas Reginą“ moteris parduotuvę sakosi pavadinusi taip pasiūlius reklamos specialistams. Jų teigimu, moters vardas iškaboje padės ją lengviau rasti nuolatiniams klientams. Iki tol ne vienerius metus Regina prekiavo turgelyje ir miesto pramoninių prekių paviljone.

Smulkųjį verslą išgelbėti dar gali eksportas – įsitikinęs jau daugiau nei dešimtį metų Tauragėje gyvuojančios įmonės „Medinėja“ savininkas Stasys Maziliauskas. Prieš keletą dienų į Angliją išlydėjęs pirmąją įmonės pagamintą lauko baldų siuntą, skirtą šios šalies mokykloms ir vaikų darželiams, verslininkas tikisi, kad sunkmetį išgyventi vis dėlto pavyks.
Virš „Agavos“ baldų salono Bažnyčių gatvėje atidaryta žaislų išparduotuvė „Žaislų fėja“.
Minėdami savo 85-metį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai apdovanojo labiausiai šalies ūkiui nusipelniusius žmones. Tradiciniai rūmų „Darbo žvaigždės“ apdovanojimai Vilniaus kongresų rūmuose šiemet įteikti Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiajam gydytojui prof. Vinsui Janušoniui ir UAB „Švytis“ generaliniam direktoriui Antanui Stankui.
Prezidento gatvės praeivių akys krypsta į rekonstruojamą „Rimtijos“ laidojimo namų aikštelę. Ne paslaptis ir tai, kad į redakciją skambina tauragiškiai, norintys sužinoti, ar tik ne už biudžetinius pinigus mero Prano Petrošiaus šeimai priklausantys laidojimo namai tvarkomi.
„Tauragės žinioms“ savo pavardės skelbti nepanoręs Šilalės verslininkas Sergėjus Tauragėje atidaro stogo dangų, jų priedų, fasado dangos ir apšiltinimo prekių parduotuvę. Mezgantis vis platesnį prekybinį tinklą UAB „Tiekimo lyderis“ savininkas įsitikinęs sėkmingo verslo plėtra.