2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Turime žaislų išparduotuvę

  • Įkelta: 2010-07-07
Žaislus išsirinkti padės pardavėja Snieguolė. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Virš „Agavos“baldų salono Bažnyčių gatvėje atidaryta žaislų išparduotuvė „Žaislų fėja“.

Pasak išparduotuvės savininko alytiškio Žilvino Valiukonio, tai jau antroji verslininkui priklausanti žaislų išparduotuvė, tiksliau, pagrindinės išparduotuvės, įsikūrusios Marijampolėje, filialas. Žaislų verslu Ž. Valiukonis verčiasi jau apie metus.

Išparduotuvės savininko tikinimu, „Žaislų fėja“ prekiauja žaislais iš senesnių kolekcijų, ekspozicijų, kai kurių žaislų pažeista pakuotė, tačiau apskritai tai nauji ir kokybiški garsių firmų žaislai.

Parduotuvės lentynos nusėtos elektroniniais ir stalo žaidimais, konstruktoriais, mašinytėmis, pliušiniais žaislais bei lėlėmis, muzikiniais instrumentais, piešimo priemonėmis ir daugybe kitų mielų daikčiukų. Ant grindų išdėlioti stambesnieji žaislai – maniežai, dviračiai, žaidimų stalai. Taip pat nemažai prekių besilaukiančioms mamytėms ir kūdikėliams: pradedant drabužėliais, kūdikių lavinimo prekėmis, baigiant vežimėliais, vaikštynėmis, vaikų kambario baldais.

Žaislų verslą vystyti Tauragėje verslininkas nutarė todėl, kad mūsų mieste ir aplinkiniuose miesteliuose panašios išparduotuvės nėra.

– Stengsimės pradžiuginti Tauragės vaikus gerais ir pigiais žaislais, – sakė Ž. Valiukonis.

Minėdami savo 85-metį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai apdovanojo labiausiai šalies ūkiui nusipelniusius žmones. Tradiciniai rūmų „Darbo žvaigždės“ apdovanojimai Vilniaus kongresų rūmuose šiemet įteikti Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiajam gydytojui prof. Vinsui Janušoniui ir UAB „Švytis“ generaliniam direktoriui Antanui Stankui.
Prezidento gatvės praeivių akys krypsta į rekonstruojamą „Rimtijos“ laidojimo namų aikštelę. Ne paslaptis ir tai, kad į redakciją skambina tauragiškiai, norintys sužinoti, ar tik ne už biudžetinius pinigus mero Prano Petrošiaus šeimai priklausantys laidojimo namai tvarkomi.
„Tauragės žinioms“ savo pavardės skelbti nepanoręs Šilalės verslininkas Sergėjus Tauragėje atidaro stogo dangų, jų priedų, fasado dangos ir apšiltinimo prekių parduotuvę. Mezgantis vis platesnį prekybinį tinklą UAB „Tiekimo lyderis“ savininkas įsitikinęs sėkmingo verslo plėtra.
„Tauragės žiniose“ išspausdinus straipsnį „Verslininko sklypą tauragiškiai verčia sąvartynu“, į redakciją užsukęs tauragiškis mūsų korespondentę tikino, kad ir verslininkas Edmundas Abromas, ir korespondentės pakalbintas aplinkosaugininkas sakė netiesą.
Birželio pradžioje prekyvietėse pasirodė pirmosios braškės. Išsiilgę šių uogų pirkėjai negailėjo 12 litų už kilogramą. Braškės beveik nepinga, o turguje įsigyti lietuviškose lysvėse užaugintų raudonųjų uogų beveik neįmanoma.