2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Jaunimą mokys skaitmeninio verslo atstovai

  • Įkelta: 2017-04-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Rytoj, 13 val., VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoja  nemokamą Jaunimo verslumo skatinimo renginį „Mano rinka – skaitmeninis pasaulis“. Renginys vyks Tauragės kultūros centre, aktyviausi dalyviai bus apdovanoti.

Patarimus, kaip perkelti verslą į skaitmeninę erdvę,  balandžio 19 d. renginyje „Mano rinka – skaitmeninis pasaulis“ dalins VšĮ „Versli Lietuva“ ir verslo įmonių atstovai. Anot „Verslios Lietuvos“ atstovės regione Inos Smalinskienės, šio renginio tikslas – suteikti žinių ir praktinių įgūdžių, kaip tinkamai panaudoti interneto galimybes sėkmingai verslo pradžiai ir vykdymui.

Renginyje bus kalbama, kaip pradėti verslą, į ką atsižvelgti, kaip pasirinkti tinkamą verslo formą bei kodėl svarbu parengti verslo planą ir kaip tai padaryti, „Digital Academy“ pasidalins savo žiniomis ir mokys  naudotis skaitmeninės komunikacijos kanalais.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija https://goo.gl/forms/c22J7svwA3jnE7oc2.

 

Jau vienuoliką metų galimybę kurti jaukius namus tauragiškiams teikia puikiai pažįstamas ir pasitikėjimą užsitarnavęs prekybos centras „Senukai“ (Gedimino g. 44), dar visai neseniai kruopščiai atnaujinęs prekybos centro erdvę, ekspozicijas ir siūlomų prekių asortimentą. „Senukų“ kolektyvas sveikina tauragiškius su šv. Velykomis ir kviečia rinktis iš patogiau išdėstytų prekių gausos namams, darbui ir laisvalaikiui. Prekybos centro direktorius Tadas Alijošius žada, jog nuo šiol pirkėjai džiaugsis ne tik nauju, moderniu, ryškiu prekių asortimentu, bet ir sutaupytu laiku.

Jau greit duris lankytojams planuoja atverti garsusis greito maisto restoranas „Hesburger“  su „drive-in“ paslauga. Suomių bendrovės atstovai patvirtino, kad atidarymas planuojamas jau balandį.

Vakar įvyko Tauragės apskrities verslo asociacijos (TAVA) visuotinis ataskaitinis susirinkimas bei pirmininko ir tarybos narių rinkimai. Naująja TAVA pirmininke vienbalsiai išrinkta AB „Šiaulių bankas“ Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Giedrė Stulginskienė, pakeitusi dvejus metus organizacijai vadovavusį UAB „Televizijos komunikacijos“ direktorių Vilmantą Liorančą.

Pasaulinė vamzdžių sandariklių gamybos lyderė „Trelleborg“ didina gamybos apimtis Lietuvoje. Antradienį Tauragėje įmonė atidarė antrą vamzdynų atnaujinimo gaminių gamyklą, kurioje jau dirba virš dvidešimt žmonių. „Siekdami patenkinti vis didėjantį pasaulinį vamzdynų atnaujinimo gaminių poreikį, plečiame savo asortimentą ir pajėgumus. Vamzdynų atnaujinimo gaminių gamybą pradėjome 2011 m., tad jau „išaugome“ savo senąsias patalpas“, – pažymi „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamybos verslo srities prezidentas Billas Hagenbergas.

Dar prieš gerą savaitę šviežių agurkų kvapu viliojusios žuvies prekių parduotuvės priverstos nuvilti pirkėjus – stintų Tauragėje nė su žiburiu nerasi. Esą šiuo metu stintų žvejai pagauna mažai, nes tikrasis jų sezonas dar neprasidėjo.