2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

14 metų tauragiškius džiuginusį boulingą pakeis „labdarynas“?

  • Įkelta: 2019-10-18

Spalio viduryje boulingo takelius iš kavinės-užkandinės „Boulingas“  išmontavęs UAB „Bacas“ ieško salės nuomininkų. Kol kas didžiule erdve domisi tik kitų miestų verslininkai.

Anksčiau 300 kv. m. ploto kavinei priklausančioje salės erdvėje buvo boulingo takeliai ir keletas stalelių. Dabar ši erdvė nuo kavinės atskirta audiniu.

Kaip sakė Alfreda Baciuškienė, UAB „Bacas“ direktorė, kavinės-užkandinės „Boulingas“ vadovė, kai kuriems besidomintiems patalpos per didelės. Salės plotas – 300 kv. m.

– Vieni norėjo čia įkurdinti tokio tipo kaip „Humana“ dėvėtų drabužių parduotuvę. Jiems reikėjo 300 kv.m didelės erdvės. Iš pradžių labai buvo susidomėję, paskui ėmė dvejoti, ar Tauragėje šis verslas pasiteisins. Kitiems salė pasirodė per didelė, – komentavo A. Baciuškienė.

Anot pašnekovės, skambinantieji laikosi nuomonės, jog verslui palankiau kurtis miesto centre. Nors, pasak „Boulingo“ vadovės, vieta prekybai čia puiki – Gedimino gatvėje didelis automobilių srautas, aplink net kelios automobilių stovėjimo aikštelės.

Verslininkė sako, jei bus poreikis, patalpą dalins į dvi mažesnes erdves, ardys stiklo paketą, įėjimą į patalpą darys iš fasadinės pastato pusės.

Boulingo takeliai išardyti rugsėjo viduryje. Pasak „Boulingo“ vadovės, atsirado jais besidomintis pirkėjas.

– Takeliai jau buvo savo atgyvenę, juos reikėjo atnaujinti. Kadangi tas asmuo pats mus susirado, nedvejojome ir pardavėme, – sakė ji.

Boulingo žaidimu tauragiškiai mėgavosi apie 14 metų.

Galų gale paaiškėjo, kas įsikurs jau kuris laikas tuščiose patalpose Gedimino gatvės 22-uoju  numeriu pažymėtame pastate, kuriame anksčiau buvo „Maximos“ prekybos centras. Po rekonstrukcijos čia kelius numins automobilininkai – mat persikels „Autoaibė“. Tiesa, dar negreit.

Vytauto gatvėje įsikūrusi picerija „Kings pica“, pavasarį minėjusi pirmąjį gimtadienį, pereina į kitas rankas. Sandoris jau įvyko – nuo šiol ji priklauso Mindaugui Mančui. Jis teigia apie tokį verslą svajojęs seniai ir žada permainų. Pirmiausia trumpėja pavadinimas – jame lieka tik žodis „Kings“. Keisis ir interjeras, ir meniu. Tiesa, ne iš karto.

Atrodytų, stilingos aprangos parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau kai prireikia konkretaus drabužio, jį rasti dažnai būna nelengva. Ypač jei figūra nestandartinė arba norisi ko nors išskirtinio. Tikru išsigelbėjimu gali tapti audinių parduotuvė. Tokia parduotuvė, pavadinta „Miletos audiniai“, jau keletą metų veikia J. Tumo-Vaižganto gatvėje. Čia itin platus audinių, įvairių priedų siuviniams pasirinkimas, yra net ir gatavų drabužių, be to, įsigijus audinį nebeteks blaškytis ieškant siuvėjos – parduotuvė gali pasiūlyti ir siuvimo paslaugas.

Penktąjį gimtadienį pasitinkančios UAB „Šaukštelis“ veiklą drąsiai galima vadinti sėkmės istorija – bendrovei priklausančią kavinę-sušių barą „Šaukštelio studija“, įsikūrusią pačiame miesto centre, tauragiškiai ir miesto svečiai pamėgo jau seniai. Nors verslas klesti, bendrovei vadovaujanti Justina Visockienė sustoti neketina – neseniai ji įsigijo „Vilkyškių pieninės“ franšizę ir perėmė jos firminę parduotuvę, įsikūrusią tame pačiame pastate. „Nuolatinis judėjimas ir yra viena pagrindinių sėkmės sudedamųjų dalių. Varikliukas turi nuolat suktis. Tik sustok, ir kaip mat pajusi, kad kažką praleidai“, – įsitikinusi ji.

Registrų centras skelbia, kad pirmąjį šių metų ketvirtį nekilnojamojo turto (NT) rinka Lietuvoje augo nuosaikiai – sudaryta 6,4 proc. sandorių daugiau nei per praėjusių metų tą patį laikotarpį. Panaši statistika fiksuojama ir Tauragėje, čia ženkliai didėjo parduodamų gyvenamųjų namų skaičius. SEB Banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus Vaido Žagūnio teigimu, tai susiję su augančiu Tauragės ekonominiu aktyvumu, kuris nemažai susijęs ir su plėtojamu Tauragės industriniu parku bei kylančiomis tauragiškių pajamomis.