2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Tauragėje vieši „Maxima“ atstovai

  • Įkelta: 2020-02-28
Susitikime dalyvavo prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir kai kurie Tauragės krašto gamintojai. Birutės Slavinskienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas tęsia kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Šįkart 2020-ųjų turas, kuris skirtas padėkoti vietos gamintojams ir bendruomenėms už ilgalaikę partnerystę, atvyko į Tauragę.

Šiandien priešpiet Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ surengtas susitikimas, kuriame dalyvavo prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir Tauragės krašto gamintojai.

Pasakodama apie prekybos tinklo istoriją, „Maximos“ generalinė direktorė pasakojo, kad per 25-erius metus iš vienos parduotuvės jis išaugo iki 250 parduotuvių, 15 tūkst. darbuotojų, 550 tūkst. klientų kiekvieną dieną. Tauragėje „Maxima“ – jau 19 metų, dabar čia veikia 4 parduotuvės, dirba beveik 140 darbuotojų. 

– „Ačiū“ turas keliauja po Lietuvą, šiandien sveikinamės Tauragėje, – sakė K. Meidė, – esame lietuviškas prekybos tinklas, todėl partnerystė su mūsų šalies gamintojais ir pirkėjų rodomas pasitikėjimas mums yra svarbiausi. Supratome vieną dalyką – mes užaugom ne vieni, o su savo tiekėjais, su savo partneriais, su miestais ir miesteliais, kuriuose atsidarinėjom ir veikiam. Tad  gražiausias lietuviškas žodis „Ačiū“ skirtas ir pirkėjams, ir partneriams, ir darbuotojams. Norime padėkoti Tauragės krašto tiekėjams, kurių gaminius vertina ir perka didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ klientai.

Simbolinius padėkos ženklus K. Meidė įteikė merui D. Kaminskui, UAB „Molupis ir Ko“, AB „Modest“ atstovams ir ūkininkui Raimondui Beske, auginančiam braškes.

Vėliau, 12 val. „Ačiū“ akcijos pradžia simboliškai paskelbta prie „Maxima XX“ parduotuvės (Prezidento g. 72), kur tauragiškių laukė net 300 kilogramų šventinių tortų ir specialios akcinės prekės po 1 eurą. Jomis bus prekiaujama vasario 28–kovo 1 dienomis. Šiai išskirtinei akcijai prekės yra parinktos iš „T“ raidės – pagal pirmąją Tauragės miesto vardo raidę. 

Akcinių prekių sąraše: traškučiai „Lays“ (265 g) už 1 eurą, tualetinis popierius „Zewa Deluxe white“ (8vnt) už 1 eurą, trumpavaisių agurkų kilogramas už 1 eurą, tunų gabaliukai aliejuje arba savo sultyje „John West“ (145 g) už 1 eurą bei tirpiosios kavos gėrimo „Nescafe Classic 3in1” pakuotė (10x16,5 g) už 1 eurą.

Per praėjusių metų antrąjį pusmetį „Maximos“ komanda su „Ačiū“ turu aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Telšius, Druskininkus, Palangą, Radviliškį ir Ukmergę. Šiais metais planuojama kampaniją tęsti toliau, o miestai, kaip ir 2019 metais, bus parenkami burtų keliu.
 

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ savo klientams paruošė išskirtinius interneto namams pasiūlymus. Klientai, savo vardu operatoriaus tinkle turintys 1 ar daugiau numerių, jau dabar gali pasirinkti šeimos poreikius geriausiai atitinkantį „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 1,99 Eur/mėn.

Dėl neįprastai šiltos žiemos šiemet pavasarinė sėja prasidėjo itin anksti – į sėklų parduotuves ant palangės šviežių svogūnų laiškų ar pomidorų daigų užsiauginti trokštantys tauragiškiai šiemet ėmė lankytis jau sausio mėnesį. Tačiau klimato pokyčiais džiaugtis anksti: dėl įšalo trūkumo dirvoje gali būti išlikę ir daržų kenkėjų.

Dariaus ir Girėno gatvėje jau 1,5 metų veikia šunų grožio salonas „Čiau“. Šunys čia išmaudomi, apkerpami, nukerpami jų nagai, jei yra poreikis, nugaros kailis gali būti išskutinėtas itin madingai –„eglute“. Į grožio saloną augintinius atveda ne tik savo šunis trokštantys papuošti savininkai, pasitaiko gyvūnų augintojų, kurie į „Čiau“ atvyksta su ką tik nuo būdos atrištu šuneliu. Tauragėje šias paslaugas viešai siūlo tik keletas asmenų, nors pasak šunų kirpėjų – paklausa gana didelė.

Tauragiškio Gedimino Tamulyno vadovaujama kūrybos studija „Wide wings“ švenčia septintąjį gimtadienį. Per šį laikotarpį komanda išaugo iki 17 žmonių, o jų kuriami vaizdo klipai užkariauja ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rinkas. Šią savaitę pristatyta Vilniaus reklaminė kampanija „Vilnius – nuostabus, kur bebūtų“, taip pat neapsiėjo be kūrybiškųjų „Wide Wings‘ų“. Istorijos, kurios keičia pasaulį, – taip savo kūrybą pristato kompanija.

Bažnyčių gatvėje prieš gerą mėnesį įsikūrė Lenkijoje populiarios siuntų tarnybos „Ship Center“ padalinys. Frančizės principu šio centro paslaugos yra teikiamos knygyne „Pegasas“. Čia teikiamos ir spausdinimo bei kopijavimo paslaugos bei inovatyvių, „Flash“ antspaudų gamyba.