2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Tele2“ sprendimai verslui: specialūs paslaugų paketai karantino laikotarpiu

  • Įkelta: 2020-04-03

Reaguodama į šalyje paskelbtą karantiną ir siekdama padėti verslo klientams susidoroti su iškilusiais iššūkiais, mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ paruošė ypatingus išmanių sprendimų pasiūlymus.

„Suprantame, kad šis laikotarpis verslams yra itin sudėtingas. Norime padėti, todėl siūlome sprendimus, kad visi jūsų verslo procesai ir toliau vyktų sklandžiai net ir dirbant nuotoliniu būdu“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ verslo klientai specialius pasiūlymus su nuolaidomis išsirinkti ir jais pasinaudoti gali jau dabar.

Daugiau apie pasiūlymus ir sprendimus verslui sužinosite apsilankę internetinėje svetainėje https://tele2.lt/verslui/akcijos-verslui/verslas-karantino-metu, paskambinę bendra verslo linija 1885 arba susiekę su savo asmeniniu „Tele2“ verslo vadybininku.

„Išmanus skambučių valdymas“ – efektyviam darbui su klientais

Naudojantis „Tele2“ sprendimu „Išmanus skambučių valdymas“ darbuotojai bus visuomet pasiekiami klientams, o tai – ypatingai svarbu karantino metu. Šio sprendimo pagalba įmonės gali paprastai ir efektyviai valdyti įmonės skambučius be jokios papildomos įrangos ir diegimo mokesčio.

„Išmanus skambučių valdymas“ leidžia operatyviai nukreipti tuo metu nepasiekiamo darbuotojo skambučius į jo dirbančio kolegos telefono numerį. Tai galima padaryti su fiksuoto įmonės numerio skambučiais ir su mobiliaisiais darbuotojų telefonais.

Užsisakę „Tele2“ sprendimą verslui galėsite savitarnoje patikrinti visus praleistus skambučius, užsakyti automatinius garso pranešimus klientams arba įjungti išmanųjį autoatsakiklį, kuris gali atstoti biuro administratorę.

Iki pat oficialios karantino pabaigos (kada ji bus paskelbta) „Išmanaus skambučių valdymo“ planams bus taikomos ypatingai žemos kainos.

Plano „Mobili stotelė Start“ kaina vienam numeriui vos 1 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 2,5 Eur/mėn.), plano „Mobili stotelė“ kaina vienam numeriui tik 2 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 4 Eur/mėn.), o „Mobili stotelė PRO“ vienam numeriui kainuos vos 2,5 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 4,50 Eur/mėn.).

„SMS Verslui“: įrankis masinei ir personalizuotai komunikacijai

Verslams, kurie turi poreikį masiškai informuoti savo klientus apie pokyčius, rekomenduojame išmėginti „SMS Verslui“ paslaugą.

Paslauga leis akimirksniu pasiekti visą savo kontaktų (klientų ar darbuotojų) bazę vieno mygtuko paspaudimu. „SMS Verslui“ gali būti naudojamas tiek rinkodaros tikslais (skatinti klientus lankytis internetinėje parduotuvėje), tiek ir siųsti asmeninius SMS (atšaukti suplanuotus vizitus, kur vienu siuntimu būtų išsiunčiamas SMS su skirtingais kintamaisiais tekste kiekvienam atskiram gavėjui).

„SMS Verslui“ paslaugai iki oficialios karantino pabaigos (kada ji bus paskelbta) taikomos specialios kainos: viena trumpoji žinutė kainuoja vos 0,01 Eur (kaina be nuolaidos – 0,016 Eur).

Verslui namuose – „Tele2 Laisvas internetas“

Sklandžiam darbui iš namų šiuo metu taikomos ypatingos nuolaidos 50 GB, 100 GB ir neriboto „Tele2 Laisvo interneto“ duomenų planams.

Iki oficialios karantino pabaigos užsisakę „Tele2 Laisvą internetą“ su 50 GB duomenų paketu ir pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, mokėsite tik 3,31 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 12,40 Eur/mėn.). Planas su 100 GB duomenų paketu, pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, kainuos 6,90 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 15,70 Eur). Neribotų duomenų paketo planas, pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, kainuos vos 10,90 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 19,83 Eur/mėn.). Įsigyję šį neribotų duomenų planą papildomai dovanų gausite 25 GB duomenų planą vos už 1 Eur/mėn.

Užs. Nr. 16

Tauragės apskrities gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga – maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse Tauragėje, Jurbarke ir Šilalėje esančiose „Maxima“ parduotuvėse – pirkinių atsiėmimo stotelės jau pradėjo veikti.

Mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, reaguodamas į Lietuvoje susidariusią situaciją, imasi pokyčių, susijusių su visos šalies solidarizavimusi kovoje prieš koronavirusą. Bendrovė ne tik sutrumpino šalies regionuose veikiančių 62 krautuvių darbo laiką, prie kasų įrengė organinio stiklo skydus, bet ir ieško būdų, padėsiančių palengvinti kasdienį apsipirkimą.

Už kiek daugiau nei penktadalį mlrd. eurų investicijų sumą bus atnaujinti dar 457 seni daugiabučiai. Atsižvelgus į dabartinius Vyriausybės prioritetus pastatų energinio efektyvumo didinimo srityje, buvo nuspręsta finansuoti visu kvietime dalyvavusius projektus, atitikusius sąlygas. 

Atsižvelgiant į siuntų terminalų patogumą karantino metu, Lietuvos paštas plečia terminalų tinklą ir įrenginėja naujus terminalus. Vienas jų įrengtas ir Tauragėje, adresu Dariaus ir Girėno g. 16. Gyventojai kviečiami naudotis terminalu jau nuo šiandien, o laukiantys siuntos, gali tikėtis, jog ji atkeliaus į naują terminalą.  

Praėjusią savaitę karantiną paskelbė ir sienas uždarė Lietuva ir dar septynios Europos Sąjungos šalys. Krovininiai automobiliai šalies sieną gali kirsti tik per Kalvarijų ir Lazdijų pasienio kontrolės punktus. Europos žemėlapis, verslo akimis, persitvarkė 360 laipsnių kampu. Tai tapo didžiuliu iššūkiu savo veiklą su Vakarų Europos šalimis vykdančioms Tauragės rajono įmonėms. Praėjusios savaitės pradžioje logistikos įmonės vertėsi per galvą organizuodamos į tolimuosius reisus išvykusių savo vairuotojų parvykimą. Prabilta net apie galimybę stabdyti veiklą bei kuriam laikui nutrauti krovinių gabenimą apskritai.