2017 Birželio 25 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Salone „Grožis jums“, įsikūrusiame Dariaus ir Girėno gatvės 20-tuoju numeriu pažymėtame name dirbanti plaukų stilistė Laura Zaleckienė savo klientus nusprendė palepinti netradiciniu būdu. Moteris surengė vyrų šukuosenų fotosesiją, kuria norėta parodyti, jog ir vyriški kirpimai gali būti madingi, be to, ir vyresnio amžiaus vyrai gali būti modeliais ir išreikšti save per stilių.

Antradienį įvyko Tauragės rajono savivaldybės organizuojamas verslo idėjų konkursas BIG IDEA. Šeši idėjų kupini tauragiškiai komisijai pristatė verslo modelius, kurie sukurtų naujas darbo vietas ir atneštų pelną.

Bažnyčių gatvės 20 numeriu pažymėtame name verda darbas – griaunamos sienos, ruošiamos patalpos maitinimo įstaigai. Po remonto čia iš Vytauto gatvės persikels picerija „Star pizza“.

Šilalės gatvėje, kur plyti nuosavų namų kvartalas, jau šiemet turėtų iškilti automobilių ir motociklų savitarnos plovykla „H2auto“. Esą tai bus išskirtinio dizaino ir modernių technologijų automobilių plovykla, kuri vienu metu galės aptarnauti 5 automobilius.

Tauragės industriniame parke (TIP) įsikūrusioje švedų kapitalo bendrovėje UAB „Mega Teknik“ svečiavosi vykdantysis direktorius ir bendrasavininkas Niclas Pedersen. Švedas su Tauragės rajono savivaldybės administracijos atstovais aptarė galimas verslo plėtros galimybes.

Vasario mėnesį Respublikos gatvėje atsidaręs „Old Grill“ jau turi savo klientų ratą. Čia renkasi žmonės, kuriems svarbi valgymo kultūra, patiekalų įvairovė ir maisto kokybė, nusimanantys, kas yra gera virtuvė. Pradėdami vasaros sezoną gastropub'o savininkai parengė lankytojams ne vieną staigmeną – nuo kitos savaitės čia bus prekiaujama pilstomu kraftiniu alumi, ant stalų klientai ras stalo žaidimų, keisis meniu, aplinka taps draugiškesnė vaikams, keisis ir maisto patiekimas – atsisakoma medinių lentelių.

Jau vienuoliką metų galimybę kurti jaukius namus tauragiškiams teikia puikiai pažįstamas ir pasitikėjimą užsitarnavęs prekybos centras „Senukai“ (Gedimino g. 44), dar visai neseniai kruopščiai atnaujinęs prekybos centro erdvę, ekspozicijas ir siūlomų prekių asortimentą. „Senukų“ kolektyvas sveikina tauragiškius su šv. Velykomis ir kviečia rinktis iš patogiau išdėstytų prekių gausos namams, darbui ir laisvalaikiui. Prekybos centro direktorius Tadas Alijošius žada, jog nuo šiol pirkėjai džiaugsis ne tik nauju, moderniu, ryškiu prekių asortimentu, bet ir sutaupytu laiku.