petras
1 dieną 12 valandų ago
Ne vienam tauragiškiui socialiniame feisbuko tinkle turbūt yra tekę išvysti tauragiškio Petro Vaičaičio darytų miesto vaizdų arba dronu nufilmuotų vaizdo įrašų. Vyro pomėgis fotografuoti pasitarnauja ir „Tauragės žinioms“ – ne viena Petro Vaičaičio nuotrauka papuošė ir laikraščio feisbuko paskyrą, iliustravo straipsnį. Kuklus vyras mėgsta fotografuoti gamtos ir urbanistinius vaizdus, nemėgsta portretų – sako dėl gero kadro nenorintis trikdyti kito asmens, gi kiekvienas turi teisę būti nepastebėtas. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad vyras nemėgsta žmonių – kelerius metus Petras savanoriauja maltiečių organozacijoje ir į namus veža seneliams maistą.
k
2021-11-23
Kaip „Tauragės žinioms“ sakė  Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ vadovė Raselė Stružeckienė, apie piliakalnio apšvietimą pagramantiškiai svajojo jau seniai. Norėta, kad labiausiai pasididžiavimo vertą objektą būtų galima lankyti ir pavakarę.
a
2021-11-23
Antradienį literatų klubas žingsniai mini savo veiklos 25-metį. Eilėmis ir kultūriniais renginiais tauragiškius džiuginantys poetai, rašytojai visai neseniai išrinko ir naują klubo pirmininkę – ja tapo klubo narė Lina Astrauskienė.
a
2021-11-22
Sekmadienį prieš Pilies specialios tarnybos demonstravo, kaip vyksta gelbėjimo darbai avarijų metu. Taip paminėta Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
a
2021-11-20
Visai neseniai Pagramančio savarankiško gyvenimo namuose apgyvendinta vos prieš mėnesį iš Irkutsko grįžusi 94-erių metų kraštietė Vanda Valiūtė. Moteris devyniolikos buvo ištremta į lagerį Kazachstane, o vėliau gyveno Centrinio Chazano gyvenvietėje (Irkutskas). Senatvę Rusijos Federacijoje moteris pasitiko medinėje trobelėje be elektros. Iki tol, kol susipažino su kraštotyrininkų pora Arvydu ir Nina, kur, senolės prašym, sutiko ją pargabenti namo.
a
2021-11-19
Praėjusią savaitę Lietuvos ūkininkų sąjungos Tauragės skyrius surengė Tauragės apskrities ūkininkų susitikimą su Seimo nariais, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariais. Susitikime dalyvavo Seimo  Kaimo  reikalų  komiteto  pirmininkas Viktoras  Pranckietis, Lietuvos  ūkininkų  sąjungos  pirmininkas  Raimundas  Juknevičius, žemės ūkio viceministras Donatas Dudutis. Apie valandą trukusi diskusija ūkininkus nuvylė.
k
2021-11-15
Tauragės krašto muziejaus feisbuko paskyroje dėkojama lankytojui, kuris muziejui padovanojo seną Požerūnų pradinės mokyklos iškabą. Iškaba ant mokyklos pastato kabėjo dar Antrojo pasaulinio karo metu.
a
2021-11-15
Praėjusią savaitę įvyko konkursas administracijos patarėjo pareigoms užimti. Jį laimėjo, ir dabą nuo kito pirmadienio pradės, Agnė Patrošiūtė. Viena pagrindinių administracijos patarėjos pareigų funkcijų – siekti, kad Tauragės rajonas taptų žaliausia savivaldybe.
rusys
2021-11-14
Nuo to laiko, kai naktinis klubas-kavinė „Rūsys“ perėjo į naujojo savininko Vido Metrikio rankas, jau praėjo daugiau nei metai. Verslui itin sunkiu pandemijos metu jis su žmona Deimante ėmėsi, atrodo, neįmanomo: įsukti verslą pandemijos metu. Ir jiems pavyko. Tačiau pora pluša išsijuosusi, anot jų, Lietuvoje tie laikai, kai gali būti „firmos direktoriumi“, jau praeity. Reikia mokytis iš italų – versle būtina dirbti visai šeimai, sunkiai ir daug. Juolab kad auga naujoji karta: Metrikiai augina dvi atžalas.
Račkauskienė
2021-11-12
Paaiškėjo, kas pakeis neseniai iš pareigų pasitraukusią Liną Baziliauskienę: konkursą į Šeimos gerovės centro direktorės pareigas laimėjo Danguolė Račkauskienė. Moteris prieš tai ėjo Šilalės socialinės paramos skyriaus vedėjos pareigas, o nuo balandžio dirbo Tauragės rajono savivaldybės socialinės paramos skyriuje vyr. specialiste.