vandenys
2023-05-24
Nustatoma nemažai atvejų, kai gyventojai yra savavališkai prisijungę prie vandens tiekimo ar nuotekų surinkimo tinklų. Paprastai savavališkai prie tinklų prisijungiama turint nesąžiningų paskatų arba paprasčiausiai nežinant, kaip reikia įteisinti naudojimąsi vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklų paslaugas.
rokas
2023-04-21
Tauragės rajono mokyklose šiuo metu įgyvendinama „Ignitis grupės“ inicijuota ugdymo programa, kuria siekiama moksleiviams suteikti daugiau žinių apie atsakingą energijos vartojimą bei žaliąją energiją. Ką apie energetiką ir atsakingą energijos vartojimą šiuo metu mano moksleiviai, kurie dar tik pradėjo dalyvauti programoje? Tuo pasidomėjo vienas perspektyviausių šalies lenktynininkų tauragiškis Rokas Baciuška. Jis apsilankė vienoje gimtojo miesto mokyklų. Automobilių pilotas su mokiniais aiškinosi, kuris socialinis tinklas suvartoja daugiau energijos – „Tik tok“ ar „Instagram“. Taip pat – kodėl pasaulyje elektra negali baigtis. 
inmedica
2023-04-20
Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 15, duris atvėrė nauja „InMedica“ klinika, kurioje nuo balandžio mėnesio teikiama pagalba ne tik susirgus, tačiau ir pasirenkant tinkamas profilaktikos priemones bei prevencines programas. Naujoji klinika įsikūrusi pačiame miesto centre, o patalpose įrengtas liftas, todėl gydytojus pasiekti lengviau tiek tėveliams su vaikais, tiek pacientams, turintiems negalią. 
etaplius
2023-04-12
Šiuo metu botulino toksino injekcijas gydytojai dermatologai atlieka ne tik veido mimikos raukšlių korekcijai, pasaulyje jau paplitusios procedūros, dabar bus atliekamos ir Šiauliuose Danys Clinic klinikoje, apie jas plačiau pasakoja gydytoja dermatologė-trichologė Rasa Aurelija Vankevičiūtė.
muge
2023-03-03
Šių metų kovo 11 dieną Bažnyčių gatvėje šurmuliuos kasmetinė Kaziuko mugė.
implantera
2023-01-27
Tauragėje įsikūrusi ir jau antrą sėkmingos veiklos dešimtmetį skaičiuojanti pokyčių klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukščiausio lygio medicinos paslaugos gali būti teikiamos ne tik didžiuosiuose miestuose. Tuo jau spėjo įsitikinti ne tik Tauragės, bet ir aplinkinių miestų bei rajonų gyventojai. Klinikoje nuolat diegiamos naujausios technologijos, taikomi šiuolaikiniai gydymo metodai, o pacientų sveikata ir grožiu rūpinasi profesionalūs, Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai. 
laida
2022-12-29
Vox populi: ar prie karo nepriprantama? Karo Ukrainoje naujienos mūsų kasdienybėje ir kaip karas keičia mūsų įpročius? Laidos autorė Vida Grišmanauskienė.
prc
2022-12-17
Klaipėdos sektoriniame praktinio mokymo centre 2022 m. gruodžio 9 d. vyko transporto priemonių remontininkų (mechanikų) profesinio meistriškumo konkursas ,,GERIAUSIAS VAKARŲ REGIONO AUTOMEISTRAS 2022“. 
starkus ir radzevicius
2022-12-12
Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinį susitikimą. Šiemet sukanka lygiai 15 metų, kai prasidėjo šių dviejų vyrų kelionės po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu – kelionių didmeistriai.  Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai. Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“  į TV laidas, knygas, interneto puslapius.
2022-11-24
Spalio pabaigoje šalies savivaldybių administracijos, Lietuvos savivaldybių asociacija ir Nacionalinių parkų ir saugomų teritorijų direkcijos (NPSTD) gavo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos (VSTT) raštą dėl privalomo lankytojo bilieto ir renginių derinimo su šiomis institucijomis. Savivaldybės, kuriose saugomų teritorijų ypač gausu, ketina atsižvelgti į VSTT prašymą ir papildyti esamus renginių organizavimo tvarkos aprašus, nustatant lankytojo bilieto privalomumą masinių komercinių renginių organizatoriams.