Ar galite priimti padėvėtą dovaną!?
Įkelta:
2022-03-24
Nuotrauka
genutes
Aprašymas

Iš kairės: režisierė Genovaitė Urmonaitė, aktoriai Gintaras Žemaitis, Eugenijus Kriaučiūnas, Elytė Loveikienė, Rimantas Šimaitis, Onutė Biknerienė, Vida Meiland, Raselė Pocienė. Autorės asmeninio albumo nuotrauka

 

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Naują gi dovaną – spektaklį Kazimiero Čiplio-Vijūno „Bobutės susipyko“ – pirmiesiems žiūrovams parodėme 2009-ųjų rugpjūčio 30 d. tautodailininkų Augutės ir Zenono Radvilų sodyboje. Štai 13 metų, ir vis kur nors pakviesti vykstame. Ir vis suvaidinę spektaklį sakome – viskas, daugiau jo nerodome, „uždarome“. Gi atsitinka kas nors nenumatyta, – ir vėl BOBUTĖS... Tuo labiau, kad niekada nekeistos ir nepakeičiamos yra teatro veteranės Elytė Loveikienė ir Onutė Biknerienė. 

Kiek gražių vietų aplankyta, kiek žiūrovų pradžiuginta šiuo spektakliu! Gelgaudiškio ir Pakruojo dvarai, Joniškio Baltoji sinagoga ir Rygos lietuvių bendruomenė, kraštiečių tauragiškių susitikimas Vilniuje, Danguolės ir Raimundo Ramanauskų sodyba Mažonuose... 2021-ųjų rudenį Šilalės kultūros centras pirmą kartą organizavo teatrų festivalį, o jį atidarėme mes, Tauragės liaudies teatras, su spektakliu „Bobutės susipyko“. Šimtai žiūrovų, nuoširdūs ir ilgi aplodismentai ir mes, galvojantys, kad jau dabar tai tikrai atsisveikiname su šiuo spektakliu. Netikėtai tekus nuimti premjerinį spektaklį, kuris buvo ilgai repetuotas ir beveik paruoštas rodyti žiūrovams kovo 25 d., juk nepaliksi be Dovanos teatro gerbėjų Tarptautinės teatro dienos proga. Tad jau niekada nebesakysiu, kad spektaklio „Bobutės susipyko“ neberodysim. Tegul jis būna kaip garsiosios „Kupiškėnų vestuvės“, kurios buvo rodomos daug metų ir šimtus kartų. Iki kol plaka neramios, mylinčios Mūsų Miesto Teatro Artistų Širdys, iki tol, kol turime, kas mūsų laukia...

Nuotrauka
genutes

Taigi Tauragėje vaidiname 30-ąjį spektaklį. Tikimės žiūrovų antplūdžio. Vietų Kultūros rūmų salėje yra 400. 

„O jeigu kas, tai kaip nors“ – čia taip man ant vienos savo knygos užrašė mano bičiulis Vytautas V. Landsbergis.

Geriems žmonėms negali nesisekti!

Genovaitė Urmonaitė, Tauragės liaudies teatro režisierė

 

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.