Lankytojų aptarnavimo centras: visa informacija – vienoje vietoje
Įkelta:
2022-03-29
Nuotrauka
Živilė Griguolienė
Aprašymas

Lankytojų aptarnavimo specialistė-administratorė Živilė Griguolienė.

Juozo Petkevičiaus nuotrauka

 

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ informuoja, jog visais klausimas lankytojai nuo šiol galės kreiptis vienu adresu – siekdama gerinti muziejaus lankytojų aptarnavimo kokybę įstaiga įsteigė Lankytojų aptarnavimo centrą.

„Nuo šiol Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Lankytojų aptarnavimo centre gausite atsakymus apie ekskursijas, edukacijas, integruotas pamokas, renginius, parodas ir kitą aktualią informaciją“, – skelbiama krašto muziejaus feisbuke.

– Lankytojų aptarnavimo centro vieta yra kaip ir nepasikeitusi. Anksčiau tai vadinosi ekskursijų vadovo kabinetu, kuriame dirbdavo ekskursijų vadovas. Lankytojų aptarnavimo centras įsikūręs pagrindiniame muziejaus korpuse, kur yra pagrindinės muziejaus ekspozicijos. Tai buvo tiesiog kabinetas, kur galėjote įsigyti bilietėlius. Dabar tai yra Lankytojų centras. Praktiškai pasikeitė tik pareigybės ir pavadinimas, – pasakojo Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ lankytojų aptarnavimo specialistė-administratorė Živilė Griguolienė.

Specialistė sakė, kad Lankytojų aptarnavimo centras darbo dienomis dirbs įprastai – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8–17 val., penktadieniais – nuo 8 iki 15.45 val. Šeštadieniais dirbs tokiu pat laiku kaip ir veikia muziejus – nuo 10 iki 16 val. 

Muziejus nedirba sekmadieniais ir pirmadieniais, todėl ir kabinetas tomis dienomis būdavo tuščias. Nuo šiol, nors pirmadieniais muziejus ir neveikia, Lankytojų aptarnavimo centras vis tiek dirbs nuo 8 iki 17 val. ir tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu ar atėjusius į muziejų žmones aptarnaus specialistas. O šeštadieniais nuo 10 iki 16 val. Lankytojų aptarnavimo centre lankytojus priims ekskursijų vadovas. 

 

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.