Baidarių žygis „Žemyn upe 2022“ – šeštadienį
Įkelta:
2022-04-27
Nuotrauka
baidares
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Balandžio 30-ąją, 10 val.,  Pagramančio regioninis parkas kviečia į baidarių žygį Jūros upe. Bus galima rinktis dvi plaukimo distancijas – 15 arba 30 km.

Žygį organizuojantis Pagramančio regioninis parkas skelbia, kad esant itin nepalankioms meteorologinėms sąlygoms (mažai vandens) maršrutai gali šiek tiek keistis.

Rinktis reikia prie Pagramančio regioninio parko lankytojų centro, Malūno g. 2, Ringių k.

Registracija nuo 9 val., 9.50 val. – instruktažas, 10 val. išvykstama į starto vietą.

Registruojantis būtina nurodyti dalyvių vardus, pavardes, bent vieną grupės, poros telefono numerį. Nepilnamečiai privalo plaukti kartu su suaugusiu lydinčiu asmeniu.

Dalyvio mokestis – 12 Eur. Registraciją ir apmokėjimą būtina atlikti iš anksto.

Gavus registracijos patvirtinimą, mokestį „Už žygį“ prašoma pervesti į Pagramančio regioninio parko sąskaitą LT504010041600050081, AS Bankas Luminor, iki balandžio 28 d. Kurie nuspręs nebeplaukti, mokestis nebus grąžinamas.

Transportu, baidarėmis (baidarės tik dvivietės), karštu maistu pasirūpins Pagramančio regioninis parkas. Pietaujama bus pusiaukelėje (po 15 km), todėl patariama turėti gaiviųjų gėrimų ar vandens, užkandžių pagal poreikį.

Registracija iki balandžio 28 d. tel. 8 614 98 116, el. paštas info@pagramantis.am.lt

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.
Nuotrauka
sokiai
Įkelta:
2022-04-22
Atvelykio savaitgalį ne viena bendruomenė kviečia į įvairias šventes ne tik mažuosius – jau nuo šiandien pradedamos minėti vaikų Velykėlės, kviečiama į susitikimą su Lietuvos krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku, Jurginių šventę. Nemažai renginių laukia ir ateinančią savaitę.