Gudrybės, kaip atrodyti prašmatniai už nedidelę sumą
Įkelta:
2022-04-28
Nuotrauka
APRANGA

Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.

Teisingai parinkti aksesuarai

Lengviausias ir vienas pigiausių būdų pagyvinti neutralią aprangą – prie jos priderinti aksesuarus. Tai gali būti skrybėlė, akiniai nuo saulės, diržas ir, be abejo, įvairūs papuošalai. Eksperimentuokite ir pažiūrėkite, kas atrodo stilingiausiai. Svarbiausia nepersūdyti – geriausia, kad tai būtų minimalūs aksesuarai. Vienas teisingai parinktas elementas yra įspūdingesnis nei keli prastesni. Tarkim, sidabriniai žiedai (auksosala.lt/lt/sidabriniai-ziedai) – beveik niekada nesuklysite pasirinkę juos.

Nuotrauka
APRANGA

Stilinga išvaizda = prižiūrėta išvaizda

Stilinga išvaizda visuomet prasideda nuo geros kūno priežiūros. Švytinti sveika oda, tvarkingai nulakuoti nagai ir blizgantys plaukai. Taip atrodant net ir pigiausi marškinėliai nuostabiai gulės ant kūno.

Gera priežiūra nebūtinai turi reikšti brangias veido procedūras ir manikiūrą. Tai taip pat nėra storas pudros sluoksnis, dirbtinės blakstienos ar priauginti plaukai. Užtenka gaivios ir paprastos išvaizdos. Tinkamai maitinkitės, gerkite vandenį, prižiūrėkite odą – tokie kasdieniai dalykai padaro esminį skirtumą.

Atsargiai pirkite greitąją madą

Visi žinome apie neigiamą greitosios mados poveikį gamtai, gyvūnams ir žmonėms. Tačiau vis tiek perkame drabužius iš populiarių ir pigių parduotuvių vien todėl, kad jie yra už prieinamą kainą ir neatsilieka nuo mados. Svarbu atminti, kad mažos kainos dažniausiai reiškia prastą kokybę, todėl greitosios mados prekes rinkitės išmintingai.

Būtinai skaitykite etiketes, kad sužinotumėte audinio sudėtį ir priežiūros instrukcijas. Visada pirkite drabužius, pagamintus iš geros kokybės medžiagų. Net ir greitosios mados parduotuvėse galima rasti iš natūralių audinių pasiūtus rūbus. Jie yra truputį brangesni, bet patvaresni ir malonesni dėvėti. Geriausios medžiagos yra šios: ekologiška medvilnė, linas, šilkas, vilna. Venkite drabužių, kuriuos galima valyti tik sausuoju būdu (išimtis – viršutiniai drabužiai).

Rinkitės neutralias spalvas

Neutralios spalvos yra idealus pagrindas bet kokiam deriniui. Stenkitės savo garderobe turėti daugiausiai juodos, baltos, pilkos, tamsiai mėlynos ir nude spalvos drabužių. Be to, turint nuoseklią spalvų paletę spintoje, galima sutaupyti daug laiko: nebereikia kiekvieną rytą sukti galvos, ką apsirengti. Niekas nepastebės, kad tuos pačius neutralių spalvų sijonus, kelnes ir švarkus nešiojate dažnai, jei juos derinsite su išskirtiniais aksesuarais.

Nesistenkite kopijuoti naujausių tendencijų

Mada keičiasi kone kas pusmetį. Jei negalite sau leisti rengtis naujausiais drabužiais tiesiai nuo podiumo, geriau nesistenkite kopijuoti tendencijų. Vos tik tendencijos tampa per daug atpažįstamos, jos išeina iš mados ir netgi pradeda atrodyti atgrasiai.

Neįsigykite identiškų aukštosios mados gaminiams drabužių iš greitosios mados parduotuvių – jie niekada neatrodys unikaliai. Tikrai sutiksite nemažai tą patį rūbą dėvinčių žmonių. Visuomet geriau rinkitės klasikinio stiliaus drabužius, kurie niekada neišeina iš mados: paprasto silueto sukneles ir sijonus, paltus, kelnių ar sijonų kostiumus. Derinkite juos su skirtingais aksesuarais ir kaskart atrodysite išskirtinai.

Investuokite į aukštos kokybės batus

Jei jau verta kažkur išleisti didesnę sumą, tai tik batams. Galite dėvėti pigią suknelę, bet jei prie jos priderinsite aukštos kokybės apavą, atrodysite prabangiai. Visada rinkitės natūralios odos batus, kurie yra patogūs ir patvarūs. Puiki alternatyva yra ir ekologiškos odos gaminiai. Dairykitės nuolaidų, o sezoninių batų ieškokite gerokai iš anksto, išpardavimų metu.

Atkreipkite dėmesį į figūros tipą

Ant kūno tarsi nulieti atrodantys drabužiai ne tik kelia rafinuotumo įspūdį, bet ir leidžia jums jaustis patogiai bei pasitikėti savimi. Tinkami pagal figūros tipą rūbai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kuriant skoningą įvaizdį. Jei švarkas per platus, kelnės per laisvos, o palaidinė per siaura, atrodysite pigiai. Net jeigu drabužis yra brangus, netinkamo dydžio ar formos jis sumenkins išvaizdą.

Jei pirksite drabužį prieš tai jo nepasimatavę, būtinai žinokite savo tikslius išmatavimus. Pirkdami daugiau nei vienu dydžiu per mažą ar per didelį drabužį, galite brangiai sumokėti už pataisymą. Negana to, rezultatas gali ir nedžiuginti. Pasistenkite įsigyti drabužius, kurie yra jūsų dydžio arba daugiausiai vienu dydžiu didesni.

Apsilankykite dėvėtų rūbų parduotuvėse

Jei norite atrodyti unikaliai ir sutaupyti, užsukite į dėvėtų drabužių parduotuves. Nesitikėkite, kad jose iš karto rasite visus reikiamus rūbus. Ėjimas ten labiau primena loteriją – niekada nežinai, kaip pasiseks (tai ypač galioja vintažinių drabužių parduotuvėms).

Tačiau neabejotinai verta kartą ar du per savaitę užsukti į dėvėtų drabužių parduotuvę. Pirkdami atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį, pirkinio būklę ir bandykite pritaikyti rūbą prie savo jau turimo garderobo.  Kai kurių žmonių nežavi mintis dėvėti senus drabužius, tačiau toks mąstymas – atgyvena. Juk priešingai – dažnai taip sukuriamas kūrybiškas ir madingas įvaizdis, nes seną stilių galite vėl paversti nauju.

Tad prieš perkant drabužius ar aksesuarus reikia vadovautis keliomis taisyklėmis. Kruopščiai rinkitės greitosios mados gaminius, atkreipkite dėmesį į savo figūros tipą, lankykitės dėvėtų drabužių parduotuvėse bei nesistenkite kopijuoti naujausių tendencijų. Dar rūpinkitės savo išvaizda ir teisingai

Užs. Nr. 

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Svarstote apie renovaciją, bet trūksta informacijos? Nepamirškite patikrinti aktualios informacijos apie ją interaktyviame Lietuvos renovacijos žemėlapyje. Jame rasite informaciją apie vykdomus ir baigtus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų metu pasiektus sutaupymus ir kt. 
Nuotrauka
vr
Įkelta:
2022-06-27
Virtualios realybės arenos Tauragėje įkūrėjas ir naujo socialinio projekto „Partizanų paslaptys“ vykdytojas Vytautas Merkelis pasakoja, kad virtuali realybė labai populiarėja švietimo bei mokslo srityje. Dar didelis potencialas neišnaudotas, tokia priemonė dalyvius labai įtraukia, įdomiai ir suprantamai perduoda informacija. Šitą priemonė turėtų būti naudojama ne vien dėl savo inovatiškumo, bet dėl to, kad visų pirma tai veiksmingas metodas, padedantis produktyviai realizuoti mokymo tikslus. Virtualios realybės pagalba vykdant edukacinius renginius ar imituojant kokią situaciją, lavinami kognityviniai įgūdžiai, lengviau įsisavinama informacija.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-23
Nors vis dar yra abejojančių daugiabučių renovacijos nešamomis naudomis, gerieji pavyzdžiai kaimynystėje paneigia visus sklandančius mitus. Pastatams senstant, prastėjant jų energiniam efektyvumui bei šildymo kainoms nuolat augant, vis daugiau žmonių pasiryžta renovacijai.
Nuotrauka
TELE2
Įkelta:
2022-06-20
Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, tačiau su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-17
Daugiabučio renovacija – rimta investicija į savo nekilnojamąjį turtą, prie kurios prisideda ir valstybė, skirdama finansinę paramą. Butų savininkams, turintiems teisę gauti kompensacijas už šildymą, visos renovacijos išlaidos padengiamos 100 proc. Be to, gyventojams suteikiama galimybė pasinaudoti kreditais su lengvatinėmis palūkanomis, kurie skirti energinį efektyvumą didinančioms priemonėms bei atsinaujinančių energijos šaltinių diegimui. 
Nuotrauka
implantera
Įkelta:
2022-06-10
Prieš 13 metų Tauragėje įkurta klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukšto lygio gydymo paslaugos gali būti prieinamos ne tik didelių miestų gyventojams. Šioje klinikoje dirba Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai, nuolat diegiamos naujausios technologijos, padedančios rūpintis pacientų sveikata ir puoselėti grožį. Apie klinikos išskirtinumą ir galimybes kalbamės su jos įkūrėju, 20 metų darbo patirties turinčiu burnos chirurgu dr. Bahaa Al Arbied.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-10
Posakį „gera pradžia – pusė darbo“ puikiai galima pritaikyti ir kalbant apie renovacijos projektus. Pirmieji gyventojų susirinkimai, sprendimų priėmimas dėl energinio efektyvumo priemonių diegimo, pasiruošimas rangos darbams – ypač svarbūs žingsniai, siekiant kokybiško daugiabučio modernizacijos proceso.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-06-10
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų. Įrenginių dalybos prasideda birželio 9 dieną ir tęsis iki rugpjūčio 5 dienos. Klientai beveik 2 mėnesius galės rinkti taškus ir išmėginti savo sėkmę išmaniųjų telefonų loterijoje.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-03
Praėjusią žiemą daugelyje Lietuvos miestų kainos už šildymą gerokai šoktelėjo į viršų. Rinkos tyrimų bendrovės atliktas kiekybinis visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė, jog tai dažną privertė susimąstyti ne tik apie būsto renovaciją, bet ir atsinaujinančių energijos šaltinių diegimą siekiant sutaupyti ateityje. 
Nuotrauka
skelbimas
Įkelta:
2022-05-30
Netrukus legendinė „Bellanca“, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno „Lituanicos“ sesė, lankysis Tauragės aerodrome. Todėl čia visų lauks didelė, išskirtinė šventė, skirta visai šeimai.
Nuotrauka
meistras
Įkelta:
2022-05-30
Licencijuoto elektriko samdymas yra svarbus žingsnis bet kuriame namo projekte – nuo ​​apšvietimo įrengimo iki visiškai smulkių darbų. Kadangi jie  gali būti pavojingi, labai svarbu samdyti patikimą ir kvalifikuotą profesio
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-27
Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) informuoja, kad šiuo metu šalyje vykdoma per 670 daugiabučių atnaujinimo darbų už daugiau kaip 300 mln. eurų, o šįmet atnaujinti jau 122 gyvenamieji namai. Kas dar naujo renovacijos srityje?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-20
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?