„Tele2“ pasiūlymas: nuolaidos išmaniesiems laikrodžiams su eSIM ir jų planams
Įkelta:
2022-04-19
Nuotrauka
tele2

Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.

Virtuali SIM kortelė jūsų išmanųjį laikrodį pavers savarankišku mobiliu įrenginiu. Todėl telefoną galėsite palikti namuose, o visomis jo funkcijomis naudotis ekrane ant riešo. Daugiau apie laikrodžius su eSIM ir pasiūlymus sužinosite apsilankę internetinėje svetainėje: www.tele2.lt/privatiems/esim.

Palikite telefoną namuose – atsiliepkite laikrodžiu

Laikrodžiai, turintys įdiegtą eSIM technologiją, rinkoje šiuo metu yra vieni išmaniausių. Dėl virtualios SIM kortelės, jais galima skambinti, atsiliepti į skambučius, susirašinėti ir naršyti internete, net tada kai telefonas yra toli.

Tai reiškia, kad pagaliau galėsite palikti telefoną namuose, kai užsiimsite pavasario darbais sode ar darže. Taip pat, kai eisite susitikti su draugais ar pasivaikščioti. Telefoną naudojate atsiskaitymams? Šias funkcijas gali perimti ir naujausi išmanieji laikrodžiai. Jie atstoja ir muzikos grotuvą – juose gali atsirasti visi grojaraščiai, kuriuos turite telefone, taip pat ir programėlės, kuriose klausotės muzikos.

Tam tereikia aktyvuoti specialią „Vieno numerio“ paslaugą – tuomet telefonas su laikrodžiu bus susiejamas vienu bendru telefono numeriu. Tokiu būdu visus skambučius ir pranešimus į abu įrenginius gausite vienu metu.

Gerai savijautai: matuoja streso lygį, miego kokybę, padeda sportuojant

Maža to, tokie laikrodžiai ne tik leidžia išlikti visada pasiekiamais, bet ir turi daug naudingų funkcijų. Specialūs novatoriškų laikrodžių jutikliai gali fiksuoti pulsą, matuoti streso lygį ir kraujyje esančio deguonies kiekį.

Taip pat naujausi išmanieji laikrodžiai yra nepamainomi aktyviai leidžiant laisvalaikį ar sportuojant. Jie skaičiuoja žingsnius, padeda palaikyti tinkamą tempą treniruočių metu ir gerinti sporto rezultatus. Integruoti GPS imtuvai leidžia sekti pasivaikščiojimo ir bėgimo maršrutus. Visus šiuos duomenis, susiejus laikrodžius su išmaniaisiais telefonais, galima analizuoti specialiose sporto programėlėse.

Be to, tokie išmanieji laikrodžiai gali padėti įvertinti miego kokybę. Susieti su telefonu ir segimi ant riešo, jie pamatuos, kiek laiko miegojote giliai ar kaip dažnai nakties metu budote. Ir tai dar ne viskas – kai kurie modeliai net gali užfiksuoti, ar nakties metu knarkiate arba kalbate per miegus.

Įsigijus „Galaxy Watch4“ – kitas kainuos vos 1 ct.

Svajojantiems apie eSIM laikrodžius – verta suskubti. Dabar „Tele2“ taiko nuolaidas „Samsung Watch 4“ ir „Huawei Watch 3“ laikrodžiams, turintiems šią technologiją.

Rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme dalyvauja 7 skirtingi laikrodžių modeliai. „Samsung Galaxy Watch4“ laikrodžiams taikomas išskirtinis pasiūlymas – įsigiję norimą laikrodį, kitą gausite vos už 1 ct. Įsigijus išmanųjį laikrodį ir sudarius 24 mėn. sutartį su planu laikrodžiui, dovana („Galaxy Watch4“ 40 mm R865 LTE) prie užsakymo bus pridėta automatiškai. Jai papildomai bus taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir dovanų kiekis riboti.

Vienas iš pasiūlyme dalyvaujančių laikrodžių – modernaus dizaino „Samsung Watch 4 LTE“. Jo 40 mm įstrižainės ekrane perteikiamas vaizdas itin detalus, todėl jame aiškiai matysite visus skambučių bei žinučių pranešimus. Šiame laikrodyje rasite ir „Google Pay“ – taigi namuose dažniau palikti galėsite ne tik telefoną, bet ir piniginę. Dabar šis išmanusis laikrodis, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuoja tik 13,25 Eur/mėn. (kaina perkant iškart – 319 Eur).

Ieškantiems elegantiško varianto – pasiūlymas taip pat yra. Rafinuoto dizaino modelis „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ išsiskiria ypatingu ekranu. Jo skersmuo siekia 46 mm, o jį juosia firminis kontrolės ratukas, kurio pagalba laikrodį valdysite ypač lengvai ir patogiai. Šiuo metu šis išmanusis laikrodis, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuoja tik 18,66 Eur/mėn. (kaina perkant iškart – 449 Eur).

„Huawei“ įrenginių gerbėjams verta atkreipti dėmesį į itin patvarius „Huawei Watch 3“ ir „Huawei Watch 3 Pro“ modelius. Abu modeliai turi patogų kontrolės ratuką, daugiau nei 100 treniruočių režimų ir itin talpią bateriją – pilnai įkrautos jos užtenka maždaug 2 savaitėms.

Kai kuriems pasiūlyme dalyvaujantiems modeliams taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir jų sąlygas, įrenginius bei jų suderinamumą su skirtingais išmaniaisiais telefonais sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Planas laikrodžiui 12 mėn. – nemokamas!

Operatorius „Tele2“ išskirtines sąlygas paruošė ne tik eSIM laikrodžiams, bet ir jų planui įsigyti. Pirmus 12 mėnesių juo, įsigijus laikrodį su sutartimi, galima naudotis nemokamai.

Pasibaigus pirmiems 12-ai nemokamų mėnesių, eSIM planas su 4 GB ir neribotais pokalbiais bei SMS, pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuos vos 4,90 Eur/mėn. (kaina be terminuotos sutarties – 12,50 Eur/mėn).

Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodį ir sudarant 24 mėn. sutartį su planu laikrodžiui ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio. Laikrodžių kiekis ir akcijos laikas riboti.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus, akcijas ir dovanas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – labai ribotas.

Užs. Nr. 44

Nuotrauka
APVA
Daugiabučių renovacija Lietuvoje
Įkelta:
prieš 8 valandas
Lietuvoje nuo 2013 metų sparčiai įsibėgėjusi Daugiabučių namų atnaujinimo programa, kurios nauda jau spėjo įsitikinti daugiau nei 3,5 tūkst. daugiabučių gyventojų. Kaip pradėti planuoti ir inicijuoti renovacijos procesus ir kokie pirmieji žingsniai turi būti padaryti?
Nuotrauka
spyna
Įkelta:
2023-06-05
Nerimastingi laikai, kai knygos būdavo deginamos viešai nacių režimo laikais, regis, liko praeityje, tačiau laisvė skaityti yra kontroliuojama iki šių dienų. Šokiruojančios, nepadorios, pernelyg atviros arba tiesiog kupinos mistikos knygos net ir XXI a. yra cenzūruojamos ir slepiamos nuo skaitytojų akių. Todėl kasmet rugsėjo pabaigoje pasaulyje yra minima Uždraustų knygų savaitė – siekiant atkreipti dėmesį į kūrinius, kurie buvo „paimti į nelaisvę“.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-06-02
„Lidl Lietuva“ šiemet švenčia jau 7-ąjį įmonės gimtadienį. Veiklą Lietuvoje 2016 m. pradėjęs „Lidl“ prekybos tinklas į mažmeninės prekybos rinką įnešė nemažai pozityvių pokyčių, vienas kurių – vakarietiškomis vertybėmis pagrįsta darbo kultūra. „Lidl Lietuva“ valdybos narės ir personalo vadovės Sandros Savickienės teigimu, šį darbo „Lidl“ aspektą ypač vertina ilgamečiai įmonės darbuotojai.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-30
„Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-29
Profesinė praktika yra neatsiejama studijų dalis, tačiau nemažai studentų susiduria su dilema – daugelis jų studijuodami papildomai uždarbiauja ir praktikos metu nenori prarasti darbo vietos bei gaunamų pajamų. Kai kurios įmonės siūlo sprendimą – ne tik moka atlygį už praktikos laikotarpį, bet ir siūlo pas juos dirbantiems studentams neprarandant darbo vietos atlikti praktiką kituose įmonės skyriuose. Apie tokios sistemos ir bendrai apie praktikos privalumus pasakoja „Lidl Lietuva“ atstovai.
Nuotrauka
APVA
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) užsakymu parengtas susistemintos medžiagos katalogas, kurio tikslas – supažindinti gyventojus su atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) priemonių pritaikymu daugiabučių modernizavimo projektuose. Kataloge gyventojams suprantamai paaiškinta pagrindinė informacija apie AEI pritaikymą gyvenamuosiuose pastatuose.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-23
Darbuotojų įvairovė – svarbus įmonių lyderystės darbo rinkoje bruožas. Personalo valdymo specialistai įsitikinę, kad komandoje puoselėjama įvairovė leidžia visai organizacijai veikti efektyviau ir ugdo darbuotojų pasitikėjimą. Kaip užtikrinti, kad iš skirtingų žmonių suburta komanda būtų vieninga, o kiekvienas jos narys – jaustųsi komfortiškai, pasakoja ekspertai.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-05-19
Top darbdaviu šalyje ir Europoje penktus metus iš eilės išrinkta įmonė „Lidl Lietuva“ savo komandos nariams siūlo plačias tarptautinės karjeros galimybes. Jomis pasinaudojo ir prekybos tinklo darbuotoja Skaistė, kuri yra „Lidl“ komandos narė jau daugiau nei septynerius metus, o šiuo metu dirba centrinėje „Lidl“ būstinėje Vokietijoje bei bendradarbiauja su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių.
Nuotrauka
apva
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-19
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad šiuo metu galioja du kvietimai, pagal kuriuos gyventojai gali teikti paraiškas ir modernizavę savo gyvenamuosius daugiabučius džiaugtis ne tik sumažėjusiomis šildymo sąskaitomis, bet ir komfortiškesne, sutvarkyta gyvenamąja aplinka. 
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-05-15
„Tele2“ išmėgino 5G ryšio galimybes ir užfiksavo mobilaus interneto greičio rekordą savo tinkle – 4,45 Gbps. 5G ryšio paslaugas siūlantis mobiliojo ryšio operatorius tokią greitaveiką pasiekė pirmasis Lietuvoje – bandymo metu buvo pademonstruotos ateities 5G ryšio galimybės.
Nuotrauka
APVA
Konkurso organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Balandžio 7–27 d. gyventojai galėjo dalyvauti APVA inicijuotuose „Metų renovacijos projekto“ rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusį praėjusiais metais atnaujintą daugiabutį. Iš 11 dalyvių daugiausiai simpatijų sulaukė trys projektai: Pilies g. 3 Klaipėdoje, Dariaus ir Girėno g. 40 Plungėje ir Taikos pr. 34 Klaipėdoje.
Nuotrauka
parketas
Įkelta:
2023-05-11
Norint išsaugoti natūralų medinio parketo grožį, labai svarbu pasirinkti tinkamą, parketui skirtą alyvą. Šiame straipsnyje apžvelgsime tam tikras produktų rūšis, kurios padės jums išlaikyti ir net išryškinti medinių jūsų grindų žavesį.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-05
Dažniausiai atnaujinti gyvenamąjį daugiabutį gyventojai pasiryžta siekdami sunaudoti mažiau šiluminės energijos. Nors šie veiksniai padeda mokėti mažiau už sąskaitas ir yra draugiški aplinkai, visgi Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė ragina nepamiršti ir vizualinių sprendimų svarbos. Anot jos, tinkamai sutvarkyta aplinka turi didelės įtakos gyventojų psichologinei būsenai ir gerovės užtikrinimui.
Nuotrauka
drabužiai
Įkelta:
2023-05-03
„GiveLove“ įmonė pristato įvairias verslo dovanas klientams – tai spauda ant marškinėlių ir kitų drabužių, kepuraitės su logotipais, striukės, liemenės, kuprinės su logotipais, pledai ir kiti daiktai. Įmonės atstovai sako, kad klientai vis dažniau atkreipia dėmesį į tai, ar daiktas yra tvarus, nekenksmingas aplinkai. „GiveLove“ jau seniai savo asortimente turi didelį draugiškų aplinkai drabužių ir daiktų pasirinkimą. Viena populiariausių dovanų yra spauda ant marškinėlių. Šiandieną aptarsime įvairius spaudos būdus ir jų draugiškumą gamtai.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-28
Tauragės moksleiviai balandžio pabaigoje dalyvavo ypatingose pamokose, kurių metu energingi ir sumanūs mokytojai drauge su žinomu rašytoju, TV laidų vedėju  Robertu Petrausku vaikams vedė biologijos, matematikos, fizikos pamokas ir protmūšį apie klimato kaitą. #EnergySmartSTART programos organizuotame renginyje „Įsikrauk žiniomis“ mokiniai galėjo ir patys atlikti įvairius eksperimentus, kuriuos pristatė Energetikos ir technikos muziejus.
Nuotrauka
helios
Įkelta:
2023-04-28
Lietuvos pajūris kiek kitoks nei likusi šalis: čia vyrauja kitos spalvos ir pučia kitokie vėjai. Kaip susikurti jaukius namus, paklausėme Klaipėdos „Helios galerijoje“ įsikūrusių salonų atstovų.
Nuotrauka
APVA
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-28
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), administruojanti daugiabučių modernizacijos projektus Lietuvoje, inicijavo patogios skaičiuoklės sukūrimą.  Ji padės įvertinti, kiek kainuotų ir kokią naudą suteiktų name įsirengus atsinaujinančios energijos išteklius (AEI), tokius kaip šilumos kolektoriai, saulės elektrinė ir pan.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-04-27
Pirmojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1925,42 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonei papildomai investavus į darbo užmokesčių biudžetą, nuo šių metų sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o rugsėjį padidės ir administracijos darbuotojų atlyginimai.
Nuotrauka
burna
Įkelta:
2023-04-26
Šiandien galime įsigyti pačių įvairiausių prietaisų daugeliui gyvenimo atvejų. Jie palengvina buitį, prisideda prie efektyvaus laiko taupymo, padeda puoselėti grožį, aktyviau rūpintis savo sveikata bei gera savijauta. Štai šiame kontekste drąsiai galime išskirti burnos irigatorius, kaip labai reikšmingai prisidedančius prie burnos higienos ir geros dantų bei dantenų būklės. Šie prietaisai tikrai nebus didelė investicija, tačiau jų nauda tarpdančių, dantų ir dantenų švarai – nepamatuojama. Tiesa, pirmą kartą įsigiję burnos irigatorius kartais dvejoja, ar naudoja juos teisingai. Tad tam, kad prietaisas teiktų maksimalią naudą, svarbu žinoti, kaip teisingai juo naudotis.
Nuotrauka
buitinė technika
Įkelta:
2023-04-24
Nesvarbu, kokiuose namuose gyventume, vis tiek bet kuriame iš jų bus virtuvė, kurioje praleidžiame pakankamai daug laiko. Dažniausiai virtuvėje gaminame įvairų maistą, o jam pagaminti automatiškai reikia pačių įvairiausių buitinės technikos prietaisų. Kai kuriuos iš jų privalu turėti kiekvienuose namuose, nes jie yra naudojami beveik kasdien, o kai kuriuos galima turėti arba ne, tai priklauso tik nuo jūsų pačių, kaip daug gaminate ir panašiai. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie buitinę techniką, kuri yra privaloma kiekvienuose namuose.
Nuotrauka
santechnikas
Įkelta:
2023-04-24
Ar jūsų vandens šildytuvas neveikia, kanalizacija užsikimšusi, o vandens čiaupas pradėjo leisti vandenį? O jums nėra laiko svarstyti, kaip surasti greitai gerą santechniką. Tačiau, neapgalvotas sprendimas dėl samdomo santechniko gali sukelti daugiau problemų, nei laiko trūkumas. Santechnikas Kaune vienas iš greičiausių ir geriausių pasirinkimų, tad kyla klausimas kaip rasti patikimą santechniką?
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-21
Prieš 131 metus, balandžio 17-ąją, Šv. Velykų proga Rietavo bažnyčioje įžiebtos pirmosios lemputės – nuo tada ši diena minima kaip energetikų šventė. Tauragėje ši sukaktis paminėta ypatingai – „Ignitis grupė“ visuomenei pristatė planuojamą statyti pirmąjį šalyje hibridinį parką bei organizavo ir pravedė edukaciją tarptautinės žaliosios energijos gamybos bendrovės „Ignitis renewables“ vėjo elektrinių parke, o nuo šiol jas ves ir tauragiškiai. Naujas edukacijas nuspręsta organizuoti Lauksargiuose ne šiaip sau – Tauragės rajonas garsėja žaliąja energija ir siekia tapti žaliausia savivaldybe Lietuvoje. Nemokamose edukacijose galės dalyvauti iš anksto užsiregistravusios grupės, kurias sudarys bent 10 žmonių.