Šiauliuose – tauragiškių pergalė
Įkelta:
2022-11-09
Nuotrauka
titanu
Nuotraukos autorius:
Asmeninio albumo nuotrauka 
Aprašymas

Viduryje: Sigitas Jurgilas ir Rimantas Martinavičius 

 

 

 

Lapkričio 6-ąją Šiauliuose pirmą kartą šalyje vyko 60+ amžiaus grupės paplūdimio tinklinio Titano taurės I etapo varžybos. Tauragės komanda buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmąją vietą. 

Šiaulių UNIQA arenoje pirmą kartą Lietuvoje vyko 60+ amžiaus grupės Titano taurės I etapo varžybos, į kurias susirinko geriausios šios amžiaus grupės paplūdimio tinklinio poros iš visos Lietuvos – nuo Vilniaus iki Palangos, nuo Panevėžio iki Tauragės.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į pogrupius. Pogrupio nugalėtojai žaidė su antrąją vietą kitame pogrupyje užėmusia komanda.

Tauragės komanda, atstovaujama Rimanto Martinavičiaus ir Sigito Jurgilo, žygiavo pergalingai – pogrupyje užėmusi pirmąją vietą pusfinalyje 2:1 nugalėjo Šiaulių komandą, o finale permainingoje kovoje 2:0 įveikė Palangos senjorų porą, tad I etape iškovojo pirmąją vietą bei gavo 50 įskaitinių taškų.

Trečiąją vietą iškovojo Šiaulių komanda, 2:1 įveikusi porą iš Kelmės. 

– Su jonaviškiu Sigitu, žaidžiančiu po Tauragės vėliava, esame seni porininkai. Kartu žaisti pradėjome 50+ amžiaus grupėje, esame tapę ir Baltijos šalių – Latvijos, Estijos, Lietuvos – čempionais. Nemažai žaidėme už veteranus Lietuvoje. Buvome kuriam laikui išsiskyrę, bet dabar vėl žaidžiame kartu 60+ grupėje, – po sėkmingų varžybų pasakojo R. Martinavičius.  

Pasak pašnekovo, 40+ ir 50+ grupių paplūdimio tinklinio čempionatai Lietuvoje vyksta, o vyresniųjų nebuvo, dabar 60+ grupės varžybos įtrauktos į Tinklinio federacijos tvarkaraščius. 

– Šios sporto šakos tradicijos senos, esam nuo tinklinio klubo „Šilas“ įkūrimo. Turim ir trenerį, priaugo ir jaunimo. Esu vyriausias, kiti vyresnieji žaidėjai keleriais metais jaunesni, o iš pirmųjų žaidėjų nuo klubo įsikūrimo esame likę šešiese, bet yra nemažai jaunimo, pamėgusio šią sporto šaką, – pasakojo paplūdimio tinklinio veteranas. 

Pasak pašnekovo, vasarą „Šilo“ aikštelės, kurių yra keturios, būna pilnos sportuojančių jaunuolių. Kai kada net kyla problema, kada sportuoti vyresniesiems. 

– Nesinorėdavo jaunimo išvaryti, tai sutardavome, kad nuo 17 val. jau vyresnieji sportuoja, – pasakojo R. Martinavičius. 

O kur treniruotis žiemą, tauragiškiams jau kyla problemų. 

– Kol arena Tauragėje nepastatyta, važiuojame treniruotis į Raseinius, arčiausiai mūsų. Pernai važiavome du kartus per savaitę. Šiemet patalpų Raseiniuose dar nešildė, bet jau netrukus važiuosime, – teigė R. Martinavičius.   

Lapkričio 26-ąją R. Martinavičius dalyvaus 50+ Lietuvos čempionate. 

– Tai bus gera treniruotė prieš Titanų taurės antrąjį etapą, nes jame norisi gerai pasirodyti. Finale sumuosis visų trijų taurės etapų rezultatai, – tikslus vardijo pašnekovas.   

Titanų taurės varžybų II etapas vyks gruodžio 3–4 dienomis Kaune.

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragiškis imtynininkas Justas Petravičius svorio kategorijoje iki 63 kg laimėjo šalies imtynių čempiono titulą – jau dešimtą kartą. Profesionalaus sportininkas kelias prasidėjo gimtajame mieste. Justas mokėsi Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje, o sulaukęs 16-os išvyko mokslų tęsti į Vilniaus Ozo gimnaziją ir prisijungė prie Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės. Šiuo metu kraštietis kremta mokslus Vytauto Didžiojo universitete.
Nuotrauka
volanas
„Volano“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-03
Sausio 28-ąją „Bastilijos“ sporto komplekse vyko antrasis badmintono turnyras trenerio Jono Šilerio atminimo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 150 sportininkų iš visos Lietuvos.
Nuotrauka
rankinis
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-02
Tauragės sporto centro U-17 rankininkės kovoja dėl pergalių Lietuvos rankinio federacijos 2022/2023 metų jaunių rankinio čempionate. Likus sužaisti šešis turus, surinkusios 20 taškų tauragiškės tarp aštuonių komandų rikiuojasi antrojoje vietoje.
Nuotrauka
boksas
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-01
Tauragės sporto centro boksininkai Telšiuose surengtame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis 2023“ iškovojo prizines vietas. Jaunimas pelnė visų spalvų medalius.
Nuotrauka
imtynes
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-27
Imtynių turnyre Mero taurei  laimėti, surengtame Marijampolėje, Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo pergales bei prizus. Turnyre dalyvavo beveik šimtas sportininkų iš devynių Lietuvos miestų ir rajonų.
Nuotrauka
rokas
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Trečiadienio vakare tauragiškiai buvo kviečiami į Tauragės bendruomenių namus, kur lenktynininkas Rokas Baciuška, pasaulio ralio reidų čempionas ir Dakaro antrosios vietos laimėtojas T-4 klasėje, dalijosi įspūdžiais apie Dakarą ir savo kelionę prizinės vietos link. Tikras Tauragės patriotas ir automobilių sporto profesionalas atsakė į gausiai susirinkusių tauragiškių klausimus, pasidalijo ateities planais ir dar kartą kvietė pasidžiaugti laimėjimais, kurie garsina mūsų miestą. 
Nuotrauka
vestina
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Kėdainiuose surengtame atvirajame Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo ir sambo čempionate savo svorio kategorijoje čempionės titulą pelnė tauragiškė Vestina Bliavaitė.
Nuotrauka
boksas
Tauragės kovų akademijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Jonavoje vykusiame Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusių bokso čempionate pasižymėjo Tauragės sportininkai. Iškovoti čempionų titulai, laimėtos prizinės vietos. Suaugusiųjų čempionės titulą apgynė SC „Kova“ auklėtinė Rugilė Altaravičiutė, čempionu tapo Tauragės kovų akademijos sportininkas Nojus Samuilis. 
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2023-01-25
Sausio 28-ąją  d. visi badmintono mėgėjai ir entuziastai bei profesionalai kviečiami į  „Bastilijos“ sporto kompleksą – ten rengiamas trenerio Jono Šilerio atminimo turnyras. Renginį organizuoja Tauragės badmintono klubas „Volanas“ ir trenerio artimieji. 
Nuotrauka
Mindaugas Venckaitis
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Klaipėdoje finišavo Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame ant imtynių kilimų kovojo apie 80 graikų-romėnų imtynių meistrų, tarp kurių, kovėsi ir mūsų rajono vardą garsino, du tauragiškiai Justas Petravičius ir Mindaugas Venckaitis, šiuo metu studijuojantys Vytauto Didžiojo universitete.
Nuotrauka
rkl
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Įpusėjus sezonui „Tauragės“ ekipa atsisveikino su dviem savo žaidėjais, gretas papildė du nauji krepšininkai. Prisijungę žaidėjai nėra visiški naujokai – , patirties „Tauragėje“ jau turi iš anksčiau.
Nuotrauka
autoklubas
Organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Prieš 60 metų įkurtas Tauragės klubas per visą gyvavimo istoriją išugdė ne vieną Europos ir Pasaulio čempioną. Tarp jų – ir du kartus Dakare tarp prizininkų atsidūręs Rokas Baciuška. Kaune finišavusiose automobilių sporto veteranų slalomo varžybose specialus prizas įteiktas šio klubo vadovui Danieliui Saukevičiui.
Nuotrauka
Rokas
Roko Baciuškos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Šiandien Vilniaus oro uoste pasitinkamas Dakaro ralyje antrąją vietą laimėjęs tauragiškis Rokas Baciuška.
Nuotrauka
šilas
Įkelta:
2023-01-15
Tauragės tinklinio klubas „Šilas“ sausio 28 d. švęs 20-ies metų veiklos jubiliejų. Ta proga rengiamas tinklinio mėgėjų turnyras, registracija vyksta iki sausio 10 d. Keturiose sporto salėse vyks tinklinio varžybos, vakare – šventinė vakarienė. Klubą sudaro aktyvus branduolys, draugų kituose klubuose yra visoje šalyje.
Nuotrauka
rokas
Marian Chytka nuotrauka
Įkelta:
2023-01-11
Dešimtasis Dakaro greičio ruožas buvo trumpas – vos 114 km, tačiau vien iki starto jiems teko įveikti 467 km, o greičio ruožas apie 90 proc. sudarytas iš kopų. Dakaro ralio maratonas pasiekė ilgai lauką ir paslaptingą „Empty quarter“, kuriame rytoj prasidės maratoninis greičio ruožas.
Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-11
Naujus metus „Tauragės“ krepšininkai pradėjo pergale – užtikrintai įveikta Kauno „Žalgirio“ trečioji komanda. Tačiau artėjantis savaitgalis ekipai, tikėtina, bus karštas.
Nuotrauka
Rokas Baciuška
Įkelta:
2023-01-07
Rokas Baciuška šeštadienį pradžiugino visus autosporto sirgalius Lietuvoje, o ypač tauragiškius – laimėjo 7-ąjį Dakaro etapą ir bagių klasės bendroje įskaitoje įsiveržė į pirmąją vietą.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2023-01-06
Sausio 6-ąją tradiciškai įteikiami apdovanojimai Tauragės sporto bendruomenės atstovams. Šiemet atsisakyta nominacijų, kadangi praėję metai nebuvo lengvi po pandemijos. Šiemet, artėjant Paryžiaus 2024 olimpinėms tikimasi, kad sportininkų rezultatų bus daugiau ir bent vienas sportininkas ar sportininkė iš Tauragės išvyks į olimpiadą.