Girtų sugyventinių žodinis barnis baigėsi fiziniu smurtu
Įkelta:
2022-01-25
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Lietuvos policijos nuotrauka

 

15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 

Kaltinamasis teigė, kad kartu su nukentėjusiąja įvykio vakarą grįžo neblaivūs. Anot jo, moteris kėlė triukšmą, elgėsi agresyviai. Taigi, A. G. savais „metodais“ nusprendė sugyventinę pamokyti ir sudavė jai vieną smūgį į lūpas.

Nukentėjusioji R. J. pirmą kartą apklausiama policijoje (prieš apklausą moteriai nustatytas 1,73 prom. neblaivumas) teigė, kad jos sugyventinis A. G. bute kumščiu sudavė vieną smūgį į lūpų sritį ir ją tampė paėmęs už rūbų. Moteris tikino nukritusi ant grindų. Pasak jos, tuomet A. G. spyrė ne mažiau kaip 4 kartus jai į krūtinės sritį. Vėliau jiems einant gatve, teigė nukentėjusioji, A. G. ją pargriovė ant grindinio ir spyrė ne mažiau kaip 4 smūgius į krūtinės sritį. Policijos pareigūnų nukentėjusioji buvo apklausiama dar kartą. Kitos apklausos metu moteris jau teigė negalinti patvirtinti, kad A. G. tikrai ją sužalojo stumdantis lauke. Ant krūtinės nebuvo likę jokių sužalojimų ar mėlynių. Ji papildomos apklausos metu teigė pareigūnams nurodžiusi, kad A. G. jai spyrė, nes būdama girta nesuprato, jog jai trūksta oro. Moteris teigė jutusi dusulį dėl streso ir išgąsčio, o ne dėl krūtinės sumušimo. 

Pasakodama apie įvykio aplinkybes, ji teigė konfliktavusi su sugyventiniu, kai bute pasirodė 15 metų dukra. Esą tuomet A. G. išėjo su paaugle iš namų. Motina bandė juos abu sulaikyti, todėl ėjo iš paskos. Ji sakė apsistumdžiusi su A. G., bet smūgių vyras esą nesudavė. Būnant lauke neva A. G. nesmurtavo.

Vis dėlto moteris kaltino vyrą jai sudavus kumščiu į veidą. Tai pripažino ir pats kaltinamasis. 

Vyras dukrą vedė pas senelius, nes nenorėjo, jog vaikas matytų girtą motiną. Pasak jo, dukra konflikto nematė, bet girdėjo triukšmą.

Be to, jis tikino besigailintis dėl savo poelgio ir aiškino, kad šiuo metu su sugyventine sutaria gerai. 

Tauragės apylinkės teismas konstatavo, kad kaltinamasis, mušdamas moterį, sukėlė nežymų sveikatos sutrikdymą savo šeimos nariui.

Teisėjas Michail Volčkov gruodžio 15 d. baudžiamuoju įsakymu A. G. pripažino kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė vyrui 6 mėnesių laisvės apribojimą, įpareigojant visą laisvės apribojimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų ir dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 16 valandų
Policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas R. L. balandžio 19-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį už sugyventinės sumušimą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 21 valanda
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėje – keli įvykiai: Tauragės rajone apgadintas baseinas, pavogtas dviratis, Pagėgiuose pavogti vamzdžiai, sudegė girto vyro vairuotas automobilis.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja, kad gegužės 26 d. apie 14 val. gavo vyro, gimusio 1960 metais, pranešimą apie iš sąskaitos dingusią nemažą sumą pinigų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-23
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.