Prie vairo išgėręs sučiuptas vyras neteko darbo
Įkelta:
2022-01-04
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. 

Bylos duomenimis, K. S. rugsėjo 30 d., 10 min. po vidurnakčio, Tauragės miesto Gaurės g. vairavo automobilį VW CARAVELLE būdamas neblaivus. Jam nustatytas 1,80 prom. girtumas.

Teisme pateiktas policijos pareigūno tarnybinis pranešimas, kuriame nurodyta, kad patruliuojant Tauragės miesto Gaurės g. buvo pastebėtas įtartinai manevruojantis raudonos spalvos autobusiukas VW CARAVELE. Pareigūnas automobilį sustabdė ir užfiksavo, kad prie vairo sėdėjo K. S., nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas. 

Nagrinėjant bylą paaiškėjo, kad automobilis priklauso ne K. S., o kitam asmeniui. Šis pasakojo jį nusipirkęs už 1,2 tūkst. eurų, atlikęs remontą, buvo atlikta ir transporto priemonės techninė apžiūra. Vyras sakė ketinęs automobilį priregistruoti, bet prieš tai jau leido juo važinėti ir savo draugui K. S. 

Kaltinamasis K. S. teisme kaltę dėl vairavimo esant neblaiviam pripažino visiškai ir nurodė, kad prieš jį sustabdant policijos pareigūnams vakare vartojo alkoholinius gėrimus su draugu prie Keramikos tvenkinių. Teisme kaltinamasis negalėjo paaiškinti, kodėl sėdo neblaivus prie automobilio vairo. Tuo metu jam atrodė, kad jis tikrai gali vairuoti.  K. S. sakė važiavęs pas draugę, kuri gyvena Ateities take. Vyras buvo išsilaikęs profesionalo teises, dirbo vairuotoju, tačiau kadangi prarado teisę vairuoti, jis pakeitė profesiją. Vyras sakė manantis, kad sėdęs prie vairo girtas padarė didžiausią kvailystę gyvenime ir gailisi dėl padaryto nusikaltimo.

Be kita ko, teisme pažymėta, kad Norvegijoje gyvenantis tauragiškis dar 2004 m. teistas už plėšimą, tiesa, teistumas jau išnykęs. 

K. S. buvo pripažintas kaltu dėl vairavimo esant girtam, jam skirta 3 tūkst. eurų bauda. Kadangi kaltę vyras pripažino, bauda sumažinta iki 2 tūkst. eurų. Šią sumą vyriškis turės sumokėti per 10 mėnesių nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos. 

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 17 valandų
Policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas R. L. balandžio 19-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį už sugyventinės sumušimą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 22 valandas
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėje – keli įvykiai: Tauragės rajone apgadintas baseinas, pavogtas dviratis, Pagėgiuose pavogti vamzdžiai, sudegė girto vyro vairuotas automobilis.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja, kad gegužės 26 d. apie 14 val. gavo vyro, gimusio 1960 metais, pranešimą apie iš sąskaitos dingusią nemažą sumą pinigų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-23
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.