Tūkstančius kilometrų įveikęs keturračių entuziastas po smūgio Tauragėje paniro į komą
Įkelta:
2022-01-09
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Po Lietuvą keturračiu keliauti mėgusio vyro gyvenimas po apsilankymo Tauragėje pasikeitė visam laikui. Čia jis patyrė avariją, kurioje buvo itin sunkiai sužalotas. Praėjusių metų gruodžio mėnesį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį avarijos kaltininkei K. K., kurios vairuojamas automobilis parbloškė keturračio vairuotoją, po avarijos panirusį į savaitę trukusią komą. 

Bylos duomenimis, praėjusių metų gegužės 14-ąją, 20.10 val., važiuodama Tauragės miesto Tremtinių gatve, K. K. automobiliu „Citroen C5“ įvažiavo į sankryžą, besiribojančią su pagrindine Stoties gatve. Automobilis nesustojo ir nepraleido pagrindiniu keliu iš dešinės pusės atvažiavusio keturračio motociklo, kurį vairavo nukentėjusysis. Transporto priemonės susidūrė. Keturračio vairuotojui medikai nustatė sunkų sveikatos sutrikdymą. Kaip paaiškėjo ligoninėje, vyrui susiformavo kraujosruva pakaušio srityje, lūžo smilkinys, atsirado kraujosruvų po galvos smegenų minkštaisiais dangalais. Lūžo ir keli šonkauliai, mentės. 

Automobilio vairuotoja K. K. kalta prisipažino ir paaiškino, kad tuo metu vyko kartu su savo drauge, privažiavusi sankryžą esą automobilį pristabdė, bet prieš įvažiuodama į sankryžą visiškai jo nesustabdė. Moteris teigė, kad žvalgėsi į vieną pusę, į kitą, matė vieną automobilį, artėjantį jos link Stoties gatve, tačiau įvertinusi situaciją nusprendė, kad pravažiuos, ir įvažiavo į pagrindinį kelią. Tuo metu į ją lėkusio keturračio vairuotoja nepastebėjo. K. K. aiškino, kad tuo metu švietė saulė ir ją akino, tai neva trukdė pamatyti atvažiuojantį keturratį. Kaltinamoji teigė pajutusi smūgį į dešinę automobilio pusę. Kai ji išlipo iš automobilio, pamatė ant asfalto gulintį vyrą. 

Šalia avarijos kaltininkės sėdėjusi draugė teigė, kad keturračio vairuotojas buvo be sąmonės, tiesa, jo akys buvusios kiek pramerktos, tačiau į nieką nereagavo. Vyriškis, teigė liudininkė, nedėvėjo šalmo. Įvykio vietoje netrukus sustojo kitas automobilis, iš jo išlipę žmonės atskubėjo padėti. Viena moteris ant gatvės gulėjusiam vyrui nuo galvos nuėmė movą, atitraukė megztinio užtrauktuką. Keturračio vairuotojui iš kairės ausies bėgo kraujas. Netrukus atvyko iškviesti medikai. 

Nukentėjusysis teisme liudijo, kad dėl patirtos galvos traumos savaitę buvo komos būsenos. Iki šiol jis teigė pamenantis tik vienintelį dalyką, kuris nutiko įvykio dieną, – važiuodamas iš Klaipėdos į Švėkšną pakeliui sustojo įsipilti kuro. Nukentėjusysis negalėjo prisiminti, nei kaip atvyko į Tauragę, nei kas joje nutiko. 

Po eismo įvykio avarijos kaltininkė bendravo su nukentėjusio žmona ir iš jos sužinojo apie vyro būklę. K. K. atsiprašė, su nukentėjusiuoju susitaikė ir gailėjosi dėl padarytos nusikalstamos veikos.

Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad K. K. buvo blaivi. 

Dėl to, kad nukentėjusysis ir kaltinamoji susitaikė, teismas nusprendė pastarąją atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės. K. K. vyrui jau buvo atlyginusi per 7,7 tūkst. eurų neturtinės žalos iš 20 tūkst. eurų, kuriuos sutiko sumokėti. Be to, pasirašyta taikos sutartimi K. K. įsipareigojo atlyginti ir 3 tūkst. eurų bylinėjimosi išlaidų nukentėjusiajam.

Nukentėjusiojo žmona pasakojo, kad jos vyras itin mėgo keturračiu keliauti po Lietuvą. Jis net buvo sukūręs feisbuke grupę, kurioje skelbdavo apie įvairias aplankytas vietas. Prieš avariją, anot jos, vyras per Lietuvą buvo nukeliavęs per 100 tūkst. kilometrų, o tą dieną, kai įvyko lemtingas susidūrimas, turėjo įveikti dar 800 kilometrų. Apie tai, kad įvyko avarija, žmona sužinojo iš netoliese gyvenusio vyro bendražygio. Iš kur pastarasis apie įvykį sužinojo pirmiau, moteris negalėjo atsakyti.

Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Birželio 3-iąją Vilniaus Katedros aikštėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Vilnius Open“, kuriame Tauragės sporto centro imtynininkai parodė tvirtą sportinį charakterį ir kovotojų dvasią bei iškovojo dešimt medalių.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pirmadienį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje šuniukų su pakirptomis balso stygomis byloje. Tauragiškė už žiaurų elgesį su gyvūnais turės 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus visuomenės labui po 30 valandų per mėnesį.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo.
Nuotrauka
miesto svente
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-05
Džiugu, kad šiais ir praėjusiais metais per miesto šventę, kuri tęsis iki sekmadienio, iki šiol nepasitaikė incidentų ir nekilo konfliktų, kuriuos spręsti galėtų jau tik policijos pareigūnai. 
Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.