Negalėjo nusipirkti, tai pavogė
Įkelta:
2022-05-20
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.

Kaltinamasis R. N. paaiškino, kad vasario 6-ąją iš parduotuvės pavogė butelį degtinės. Vyras aiškino, kad tą dieną jis vartojo alkoholinius gėrimus namuose, o vakare, apie 18. 30 val., nuėjo į parduotuvę nusipirkti dar alkoholio. Parduotuvėje pasiėmęs vieną butelį, kaltinamasis nusinešė jį prie kasos, bet pardavėja jam pasakė, kad neparduos, kadangi sekmadieniais alkoholį parduoti galima tik iki 15 valandos. Kai pardavėja paėmė iš jo butelį, vyriškis susinervino, nuėjo dar kartą prie alkoholinių gėrimų lentynos, pasiėmė pusės litro talpos degtinės butelį, nunešė jį prie kasos ir paklausė pardavėjos: „Parduosi ar neparduosi?“ Pardavėja vėl atsakė, kad neparduos. Tad R. N. nusprendė pasiėmęs minėtą butelį į ranką išeiti iš parduotuvės. Po kurio laiko prie jo namų atvyko policijos pareigūnai ir vagį sulaikė. Kaltinamasis sakė parduotuvei pavogtą butelį grąžinęs. 

Vagis teigė nepamenantis, ar įvykio metu pardavėja jam ką nors sakė. Ji teisme nurodė, kad vyrą vijosi, prašė grąžinti butelį, tačiau jis nesutiko. 

Iškart po įvykio pardavėja informavo parduotuvės direktorę ir iškvietė policiją. Parduotuvė buvo stebima vaizdo stebėjimo kameromis, kurios ir užfiksavo vagystę. Po vagystės R. N. buvo sulaikytas vienai parai. 

Tauragės apylinkės teismo teisėja Loreta Bajorinienė vyrą nuteisė 35 parų arešto bausme.

 

Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.
Nuotrauka
Nelaime
Įkelta:
2022-06-10
Į darbą ėjusi tauragiškė Simona nė nenujautė, kokia nelaimė ją ištiks pakeliui. Žingsniuodama pro Tauragėje, Gedimino gatvėje, esantį 31-uoju numeriu pažymėtą renovuojamą pastatą, ji pajuto stiprų smūgį ir veriantį galvos skausmą. Moteris sako traumos pasekmes jaučianti iki šiol, todėl prašys atlyginti jai padarytą žalą. Daugiabutį renovuojančios bendrovės direktorius tikino, kad ši situacija jam kelia abejonių – galbūt siekiama pasipinigauti? Tačiau jeigu žala buvo padaryta, už tai įmonei atsakyti teks, kalbėjo jis.
Nuotrauka
konservai
Įkelta:
2022-06-09
Kaltinėnuose (Šilalės r.) aptikus nelegalų konservų fabrikėlį būta nemenko sujudimo – atvažiavo Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcija, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai. Negana to, prireikė dar ir greitosios medicinos pagalbos, ir policijos pareigūnų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-08
Vakar, apie 23 val., namuose, Šilalės rajone, Bijotų kaime, neblaivus (3,13 prom.) vyras, gimęs 1976 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1978 m.