Į ūkinį pastatą trenkė žaibas – sudegė galvijai ir 10 t šieno
Įkelta:
2022-07-25
Nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Penktadienio vakarą ugniagesiai sulaukė pranešimo apie nuo žaibo iškrovos Tauragės rajone, Batakių seniūnijoje, Paltiniškės kaime užsiliepsnojusį ūkinį pastatą.

– Pranešimas gautas 23.05 val. Pirmasis gaisrinės automobilis atvyko jau po 10 minučių. Paskutinis automobilis iš įvykio vietos grįžo jau šeštadienio rytą, ugniagesiai budėjo iki 10.48 val. Žaibas trenkė į medinį pastatą, pranešta, kad dega namas. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna ir medinės pastato dalys jau buvo sukritusios. Viena dalis ūkinio pastato buvo medinė, o kita mūrinė, – teigė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė Renata Ambrazevičienė.

Pasak specialistės, medinėje pastato dalyje buvo laikoma 30 šieno rulonų, mūrinėje dalyje buvo 2 buliai, tačiau atvykus ugniagesiams viskas degė atvira liepsna ir gyvulių išgelbėti nepavyko.

– Gaisro priežastis – žaibo iškrova. Gaisrą gesinti padėjo 3 savanoriai, kurie vėliau atvarė savo techniką ir padėjo išvežti šieno rulonus iš gaisravietes ir juos išsklaidyti, kad vėl nekiltų gaisras, – įvykį komentavo R. Ambrazevičienė.

Kaip ugniagesiams minėjo pati šeimininkė, pasigirdo didelis bildesys ir medinis pastatas iškart pradėjo degti.

Ūkinis pastatas vieno aukšto, dalis pastato medinė, kita dalis mūrinė, perdengimas medinis, stogas dengtas šiferiu.

Nuo dirbtinio vandens šaltinio nutiesta 150 m magistralinė linija. Gaisro metu išsaugota medinė vasarinė (8x3 m, dengta šiferiu), stovinti 3 m atstumu nuo degusio pastato.

Šoko būsenos moterį apžiūrėjo medikai. Gaisro metu apdegė ir sugadinta 10 t šieno. Gaisro židinių paieškai naudojamas termovizorius.

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 16 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
teismai
Įkelta:
2022-09-17
Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.