Girtas sūnus plūdo ir mušė mamą už tai, kad ji turi draugą
Įkelta:
2022-09-17
Nuotrauka
teismai
Aprašymas

Autoriaus nuotrauka

Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 

Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad apie savaitę dirbo ir gyveno Šilutės rajone pas ūkininkę. Moteris darbavosi kartu su sūnumi A. P. Tiek mama, tiek sūnus į darbą buvo priimti bandomajam laikotarpiui. Anot jos, balandžio 15-osios vakarą, apie 19.30 val., ji kartu su kitais savo sūnumis ėmė girtauti, alkoholį gėrė visą naktį. Kitą rytą, apie 6 val., taksi automobilis kompanijai atvežė dar daugiau alaus ir degtinės. Kaip teigė moteris, apie 6.10 val., sūnus A. P., būdamas stipriai apgirtęs, pradėjo ją įžeidinėti, vadino necenzūriniais žodžiais. Ji teigė, kad A. P. pyko, jog ši turi draugą, dėl to kumščiu sudavė jai į kairįjį skruostą. Po smūgio nukentėjusioji pajuto fizinį skausmą. Kai sūnui ji pasakė, kad iškvies policiją, jis esą atsistojo, paėmė sausainių dėžę nuo stalo ir metė į ją, bet nepataikė. Nukentėjusioji teigė, jog pagalbos telefono numeriu 112 iš karto neskambino, nes sūnus telefoną buvo numetęs po lova. Moteris pagalbą išsikvietė tik po gerų 30 min. Pasak jos, kai sūnus suprato, kad apie jo elgesį išties buvo pranešta policijai, jis pasiėmė degtinės, alaus ir pabėgo. 

Į įvykio vietą atvyko ne tik policijos pareigūnai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai, kurie apžiūrėję moterį nustatė sumušimą. 

Teisme buvo apklaustas ir kitas nukentėjusiosios sūnus, girtavęs kartu su mama ir broliu. Jis teigė, kad tos dienos rytą girdėjo, kaip brolis motiną plūdo necenzūriniais žodžiais, ją įžeidinėjo. Vyriškis išėjo į lauko tualetą ir kai grįžo, mama pasakė, kad brolis sudavė jai kumščiu į veidą. Liudytojas teigė, kad pats įvykio nematė. Vyriškis sakė, kad brolį ramino, pasodino į fotelį, bet šis paėmė ant stalo buvusią sausainių dėžutę ir metė motinai į galvą.

Praėjus šiek tiek laiko po įvykio gerai „prisidirbęs“ sūnus puolė mamos atsiprašinėti. Kaip teigė nukentėjusioji, A. P. ne tik jos atsiprašė, bet ir atlygino jai padarytą žalą. Dėl to ji teigė pretenzijų neturinti, civilinio ieškinio nereiškianti. 

A. P. buvo pripažintas kaltu dėl smurto prieš šeimos narį. Jam paskirta 20 parų arešto bausmė. 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 6 valandas
Vėlyvą šeštadienio vakarą Tauragėje sustabdyti du neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.