Lauksargiuose lankosi įtartini asmenys – seniūnija primena saugoti savo turtą
Įkelta:
2022-09-22
Nuotrauka
lauksargiai
Nuotraukos autorius:
Autorės nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Lauksargių seniūnija praneša sulaukusi informacijos, kad pas gyventojus užsuka 2–3 asmenų grupė ir apsimeta norinčiais ką nors pirkti, gauti informacijos ir pan. Kol vieni kalbina šeimininkus ir atitraukia jų dėmesį, kiti bando patekti į būstą ir jį apvogti.

Socialiniuose tinkluose galima rasti įrašų apie po kaimus važinėjančias neaiškias žmonių grupeles, kurios vaikštinėja bei apsižiūrinėja gyventojų sodybas. Ilgai netrukus panašių atvejų užfiksuota ir Tauragės rajone. Šįsyk – Lauksargių seniūnijoje.

Seniūnijos atstovai feisbuke ragina gyventojus būti budrius. „Rakinkite patalpas, neįsileiskite nepažįstamų asmenų į kiemus ir butus, o pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis praneškite policijai. Pasidalinkite šia informacija su kaimynais, ypač vyresnio amžiaus asmenimis“, – skelbiama socialiniame tinkle.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas teigė, kad toks įvykis Lauksargių seniūnijoje – pirmas.

– Prieš porą savaičių buvo toks įvykis pas vienus gyventojus, kad atėjo 3 asmenys į namus. Prisistatė norintys pirkti rūgštynių, o vėliau lyg ir namą apsižiūrėti norėjo, kalbino, o trečias asmuo buvo pasislėpęs ir bandė sėlinti į kambarį. Gyventojas spėjo pamatyti ir sustabdyti. Tad ir norime perspėti gyventojus, kad saugotų savo turtą, – pasakojo seniūnas.

Apie įvykį Lauksargiuose seniūnijai pranešė lankomosios priežiūros specialistė, kuri prižiūri minėtą šeimą. 

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės, paskutinėmis dienomis toks įvykis policijoje nebuvo registruotas. O nuo šių metų sausio 1 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti 4 panašūs ikiteisminiai tyrimai.

Pareigūnai sulaukia gyventojų pranešimų apie įtartinus asmenis, kurie sukinėjasi po gyvenvietes. Po tokių netikėtų apsilankymų kai kurie žmonės pasigenda pinigų ar kitų vertingų daiktų.

Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti įtartinų asmenų į savo namus. Nesusivilioti jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduoti jų įkalbinėjimams, nepalikti jų vienų savo namuose, neteikti savo asmens duomenų, būti dėmesingiems ir įsidėmėti atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius bei apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuoti pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

 

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 16 valandų
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.