Lauksargiuose lankosi įtartini asmenys – seniūnija primena saugoti savo turtą
Įkelta:
2022-09-22
Nuotrauka
lauksargiai
Nuotraukos autorius:
Autorės nuotrauka

Lauksargių seniūnija praneša sulaukusi informacijos, kad pas gyventojus užsuka 2–3 asmenų grupė ir apsimeta norinčiais ką nors pirkti, gauti informacijos ir pan. Kol vieni kalbina šeimininkus ir atitraukia jų dėmesį, kiti bando patekti į būstą ir jį apvogti.

Socialiniuose tinkluose galima rasti įrašų apie po kaimus važinėjančias neaiškias žmonių grupeles, kurios vaikštinėja bei apsižiūrinėja gyventojų sodybas. Ilgai netrukus panašių atvejų užfiksuota ir Tauragės rajone. Šįsyk – Lauksargių seniūnijoje.

Seniūnijos atstovai feisbuke ragina gyventojus būti budrius. „Rakinkite patalpas, neįsileiskite nepažįstamų asmenų į kiemus ir butus, o pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis praneškite policijai. Pasidalinkite šia informacija su kaimynais, ypač vyresnio amžiaus asmenimis“, – skelbiama socialiniame tinkle.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas teigė, kad toks įvykis Lauksargių seniūnijoje – pirmas.

– Prieš porą savaičių buvo toks įvykis pas vienus gyventojus, kad atėjo 3 asmenys į namus. Prisistatė norintys pirkti rūgštynių, o vėliau lyg ir namą apsižiūrėti norėjo, kalbino, o trečias asmuo buvo pasislėpęs ir bandė sėlinti į kambarį. Gyventojas spėjo pamatyti ir sustabdyti. Tad ir norime perspėti gyventojus, kad saugotų savo turtą, – pasakojo seniūnas.

Apie įvykį Lauksargiuose seniūnijai pranešė lankomosios priežiūros specialistė, kuri prižiūri minėtą šeimą. 

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės, paskutinėmis dienomis toks įvykis policijoje nebuvo registruotas. O nuo šių metų sausio 1 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti 4 panašūs ikiteisminiai tyrimai.

Pareigūnai sulaukia gyventojų pranešimų apie įtartinus asmenis, kurie sukinėjasi po gyvenvietes. Po tokių netikėtų apsilankymų kai kurie žmonės pasigenda pinigų ar kitų vertingų daiktų.

Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti įtartinų asmenų į savo namus. Nesusivilioti jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduoti jų įkalbinėjimams, nepalikti jų vienų savo namuose, neteikti savo asmens duomenų, būti dėmesingiems ir įsidėmėti atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius bei apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuoti pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 6 valandas
Vėlyvą šeštadienio vakarą Tauragėje sustabdyti du neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.