Sukčiai naudojasi Lietuvos pašto vardu
Įkelta:
2023-05-15
Nuotrauka
sukciai
informacija@taurageszinios.lt
A
A

„Virtualaus patrulio“ feisbuko paskyroje pasidalinta informacija apie sukčių siunčiamas žinutes.

„Užsisakėte siuntą ir kaip „tyčia“ gavote tokią sms žinutę? O gal nieko nelaukėte ir tokia žinia Jus net nudžiugino? Deja, tai ir vėl SUKČIAI bandantys pasinaudoti Lietuvos pašto vardu ir siunčiantys kenkėjišką nuorodą – https://post-lietuvos.com“, – skelbia „Virtualus patrulis“.

Atidarius nuorodą, būsite nukreipti į netikrą Lietuvos pašto interneto svetainę, o vėliau prašoma Jūsų suvesti bankinės kortelės duomenis.

Atkreipkite dėmesį – sukčių nuoroda baigiasi „.com“, siuntėjo telefono numeris +33601109099.

Policija primena nepasiduoti sukčių atakoms, neatidaryti nuorodos, o informaciją apie galbūt tikrai planuojamą pristatyti siuntą pasitikrinti naudojantis oficialia Lietuvos pašto interneto svetaine.

Nukentėjus nuo sukčių – praneškite policijai naudojantis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt.

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).