Orai: vasara tempo nelėtins – bus šilta
Įkelta:
2021-06-07
Nuotrauka
Pėsčiųjų tiltas
Aprašymas

Margaritos Rimkutės nuotrauka

Šią savaitę šalyje laikysis vasariškai karšti orai, tačiau protarpiais nuvilnis trumpalaikis lietus, sugriaudės perkūnija.

Šiandien vietomis, didesnė tikimybė rytinėje šalies dalyje, kai kur gali palyti. Pūs vidutinio stiprumo šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 25, Kaune iki 24 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 22 laipsnius šilumos.

Antradienį didesnių permainų nenumatoma. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 10–14 laipsnių šilumos. Dienos metu pūs juntamesnis šiaurinių krypčių vėjas. Po pietų debesų gretos bus didesnės, šiaurinėse šalies vietovėse vietomis prapliups trumpas lietus. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 25, Šiauliuose iki 24 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 22 laipsnius šilumos.

Trečiadienį išaugs lietaus tikimybė, karštis šiek tiek atslūgs. Naktį temperatūra sieks 10–15 laipsnių šilumos, truputį palis tik kai kur. Dienos metu vietomis, dažniau rytinėse šalies vietovėse, nuvilnis lietus, galima perkūnija. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 20, Šiauliuose 22 laipsnius šilumos. Kaune ir Panevėžyje bus apie 23 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį taip pat vietomis protarpiais prapliups trumpi lietūs, lydimi perkūnijos. Naktį bus apie 10–14 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje oras šils iki 23, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 24 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Penktadienį išsilaikys labai panašūs orai: vasariška šiluma nesitrauks, vietomis galimi trumpalaikiai krituliai, perkūnija. Naktį temperatūra svyruos tarp 10–14 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose oras šils iki 24, Panevėžyje iki 25 laipsnių. Klaipėdoje vyraus 20 laipsnių šiluma.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, tikėtina, kad antroje savaitgalio pusėje kaitra atslūgs.

Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 2 valandas
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
prieš 1 dieną
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
prieš 1 dieną
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
2021-07-20
Liepos 14-ąją Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėginius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-07-20
Įpusėjus vasarai abiturientai sulaukė beveik visų brandos egzaminų rezultatų – jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatai. Tauragės rajone aukščiausiu balu įvertinti dviejų abiturientų  lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminų rezultatai.