Orai leis lengviau atsikvėpti – karščiai nebevargins
Įkelta:
2021-07-19
Nuotrauka
sd
Aprašymas

Kartų parkas. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Po intensyvaus karščio maratono ši savaitė bus tikra atgaiva. Termometrų stulpeliai taip aukštai jau nekils, protarpiais palis, gaivins šiaurinių krypčių vėjas. 

Šiandien šalyje vietomis numatomas trumpalaikis lietus, gali sugriaudėti perkūnija. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje bus apie 25, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 24 laipsnius šilumos. Klaipėdoje vyraus 23 laipsnių šiluma.

Antradienio naktį temperatūra svyruos tarp 13–17 laipsnių šilumos. Kritulių nenumatoma. Dienos metu truputį palis vos kai kur, vyraus vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 24, Kaune ir Panevėžyje iki 25 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 22 laipsnius šilumos.

Trečiadienį numatomi truputį gaivesni orai, vietomis galimas trumpalaikis lietus. Nakties valandomis be žymesnių kritulių, vyraus 13–18 laipsnių šiluma. Dienos metu gaivins šiaurinių krypčių vėjas, daug kur protarpiais palis. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 22, Kaune ir Šiauliuose iki 23 laipsnių.

Ketvirtadienį danguje sukiosis daugiau debesų, išsilaikys šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vietomis trumpai palis. Naktį temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras sušils iki 22 laipsnių. Kaune ir Šiauliuose vyraus 24 laipsnių šilumos. 

Penktadienį popietinėmis valandomis gali prapliupti lietus ir perkūnija. Naktį temperatūra sieks 12–17 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje ir Šiauliuose oras sušils iki 25, Kaune ir Panevėžyje iki 26 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 23 laipsnius šilumos. Pūs apysmarkis vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį numatomi ramūs orai, sekmadienį, tikėtina, termometrų stulpeliai kils aukščiau. 

 


 

Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 2 valandas
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
prieš 1 dieną
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
prieš 1 dieną
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
2021-07-20
Liepos 14-ąją Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėginius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-07-20
Įpusėjus vasarai abiturientai sulaukė beveik visų brandos egzaminų rezultatų – jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatai. Tauragės rajone aukščiausiu balu įvertinti dviejų abiturientų  lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminų rezultatai.