Gatvių priežiūrai ir remontui – 2,5 mln. eurų
Įkelta:
2022-04-06
Nuotrauka
gatvės
Aprašymas

Autoriaus nuotrauka

,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves
,
Nuotrauka
gatves

Neasfaltuotos miesto ir kaimų gatvės – tema, kuri visada sulaukia daugybės diskusijų, priekaištų, gyventojų pasipiktinimo dėl dulkių, duobių. Bet gatvėms asfaltuoti, kaip sako valdžios atstovai, pinigų yra tiek, kiek yra, o asfaltavimo darbai vyksta pagal gatvių eiliškumą. Jo prioritetinį sąrašą, tiksliau, du – miesto ir kaimiškųjų vietovių – trečiadienį rajono politikai ir patvirtino. Labiausiai diskutuota dėl Mažonų seniūnijos Tvenkinio gatvės, kurioje nėra gyventojų, bet įsikūrę verslo atstovai. Politikai kėlė klausimą, ar verta skirti lėšas šiai gatvei, kai tuo metu kai kuriuose kaimuose gyventojai kone ryja dulkes. 

Sąraše – 36 gatvės 

Praėjusį trečiadienį tarybos posėdyje patvirtinti prioritetiniai asfaltuotinų gatvių sąrašai. Po ilgų diskusijų jam pritarė 19 tarybos narių, nepritariančiųjų nebuvo. Nuo balsavimo nusišalino tarybos narės Giedrė Stulginskienė, Virginija Eičienė, nes jos gyvena gatvėse, šalia kurių planuojamas remontas. Nuo klausimų, susijusių su gatvėmis Mažonų seniūnijoje, nusišalino rajono meras Dovydas Kaminskas, kadangi šalia jo tėvų sklypo eina viena į sąrašą įtrauktų gatvių.

Nuotrauka
gatves

Tauragės mieste remonto ir asfaltavimo laukia net 36 į prioritetinį sąrašą patekusių gatvių, 31 gatvė į naująjį sąrašą perkelta iš dar 2018 m. patvirtinto sąrašo. Jau paskelbtas remonto darbų konkursas ir šiemet planuojama išasfaltuoti pirmąsias sąrašo gatves – Kovo 11-osios ir Liepų. Liepų gatvės kapitalinis remontas turėtų iš viso atsieiti 285 tūkst. eurų, Kovo 11-osios gatvės – 250 tūkst. eurų. 

Pirmumo eilėje įrašytas 20 gatvių tikimasi išasfaltuoti su privataus investuotojo prisidėjimu, pasak F. Sagatausko, yra parengtos konkurso sąlygos ir ruošiamasi pirkimui. Tauragės rajono savivaldybės administracija už atliktus darbus privačiam partneriui atsiskaitytų per nustatytą laiką. 

– Kaip pasiseks nupirkti, atsižvelgiant į šio meto nestabilią situaciją, garantuoti tikrai negaliu, bet procedūros vyksta, – tarybos posėdyje sakė F. Sragauskas.  

Kaip tarybos nariams kalbėjo Statybos skyriaus vedėjas, sąrašo pirmosiose vietose įrašytoms daliai miesto gatvių – Pušyno, Daržų, Žaliosios, Ganyklų ir Puntuko – šiemet planuojama rengti techninius projektus. 

Nuotrauka
gatves

Ketinama suremontuoti ir pėsčiųjų bei dviračių takus Šilalės ir Gedimino gatvėse. Meras D. Kaminskas pažymėjo, kad savivaldybė bent 10 proc. lėšų turi skirti „Darnaus judumo“ programai, dėl to į sąrašą ir pateko pėsčiųjų bei dviračių takai.

Papasakojo, kaip buvo sudarytas sąrašas

Nemažai dėmesio skiriama kaimiškosioms vietovėms. Pagal skelbiamą kaimo gatvių eiliškumo  sąrašą, Tauragės kaimiškojoje seniūnijoje ketinama suremontuoti 13 gatvių, Skaudvilės seniūnijoje į eiliškumo sąrašą pateko 12 gatvių, Mažonų seniūnijoje – 9, Žygaičių seniūnijoje – 6, Gaurės seniūnijoje – 4, Batakių seniūnijoje – 6, Lauksargių seniūnijoje – 3.

Nuotrauka
gatves

Tauragės rajono meras papasakojo, kaip buvo sudarytas kaimiškųjų gyvenviečių gatvių sąrašas, pagal kurį planuojami asfaltavimo darbai.

– Nuo 2019 metų mes seniūnų prašėme atsiųsti gatvių sąrašą, sudarytą kartu su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais, – Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete kalbėjo D. Kaminskas. – Tos gatvės buvo įtrauktos į darbinę grupę, joms buvo suteikiami balai ir dėliojamos į eiliškumą pagal šiemet patvirtintus balus – taip nurodė įstatymas. Su tarybos nariais – ir Vidas Bičkus vyko, ir Vaclovas Karbauskis, ir Kęstutis Balašaitis – visas tas gatves pravažiavome, kai kur pamatėme tam tikrų nelogiškumų, pasakėme, kad kai kurioms gatvėms nereikia suteikti balų, išbraukti iš galimų asfaltuotinų gatvių sąrašo, bet kai kurias ir papildomai įrašėme, kad nebūtų tarpų tarp dviejų asfaltuotų gatvių ir netaptume pajuokos objektu. Visos seniūnijos, išskyrus Tauragės kaimiškąją, pateikė gatvių sąrašą. Truputį sudėtingesnė situacija buvo su Tauragės kaimiškąja seniūnija, kurioje daug tankiai apgyvendintų gatvių, ypač Taurų kaime. Ten buvo iš naujo kviečiami seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai. Seniūnė pateikė sąrašą gatvių, kurioms buvo suteikti balai, ir taip gimė eiliškumas, kuris yra pateiktas.

Anot jo, kai kurios remontuotinos gatvės į sąrašus pateko gyventojų, kai kurios – verslininkų prašymu. 

Dėl Tvenkinio gatvės – atskira diskusija

Praėjusią savaitę Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje atkreiptas dėmesys, kad Mažonų kaime planuojamoje tvarkyti ir pirmumo sąraše trečioje vietoje įrašytoje Tvenkinio gatvėje esą nėra gyventojų, nors reitinguojant remonto prioritetus už tai buvo skiriami balai. Opozicijos atstovai atkreipė dėmesį, kad esą Tvenkinio gatvėje įsikūrusios tik verslo įmonės ir prašymas ją tvarkyti gautas būtent iš verslininkų.

Nuotrauka
gatves

Tačiau Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus specialistas Gediminas Kurlinkus patikslino, kad Tvenkinio gatvėje yra 2 gyvenamieji namai, pažymėti 1-uoju ir 2-uoju numeriais. Anot jo, tai buvo patikrinta ir 2019 m. apsilankius minėtoje gatvėje. Be to, šie namai esą matyti ir „Google“ skelbiamuose žemėlapiuose.

Vis dėlto kai kurie komiteto nariai pažymėjo, kad ties gyvenamaisiais namais gatvės remontas atliktas, o prašoma tvarkyti tik tą kelio dalį, ties kuria įsikūrę verslininkai. Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete užvirė ginčas, ar reikėtų šią gatvę remontuoti. Buvo prabilta net apie tai, kad galbūt reikėtų išbraukti Tvenkinio gatvę iš remontuotinų kelių eiliškumo sąrašo.

Nuotrauka
gatves

Tačiau šią savaitę dar prieš tarybos posėdį bendrame komitetų posėdyje kalbėta, kad Tvenkinio gatvė vis dėlto turėtų būti tvarkoma, kadangi verslininkų prašymui ją išasfaltuoti pritaria ir vietos bendruomenė. Tvenkinio gatvėje veikiančios bendrovės „Brolenta“ direktorius Vytautas Remeikis kalbėjo, kad įmonėje yra sukurta 114 darbo vietų ir darbuotojams rūpi, kad gatvė būtų sutvarkyta. Anot jo, čia pat yra teritorija, kur ketinama įrengti uždarus teniso kortus, ateityje bus vystomas ir socialinis verslas, tad veikla svarbi visam regionui ir šalia esanti gatvė dėl to turėtų būti remontuojama.

V. Remeikis teigė, kad pati bendrovė į savo veiklą, gerinančią bendruomenės gyvenimą, planuoja investuoti šimtus tūkstančių eurų. Išgirdę šiuos argumentus tarybos nariai atsiėmė savo siūlymą išbraukti Tvenkinio gatvę iš tvarkytinų gatvių sąrašo.

Nuotrauka
gatves

Tačiau trečiadienį surengtame tarybos posėdyje Viktoras Kovšovas pareiškė, kad tvarką, pagal kurią planuojama asfaltuoti gatvę, kurioje esą nėra gyventojų, reikėtų tobulinti ir galiausiai pateikė pasiūlymą išbraukti Tvenkinio gatvę iš sąrašo. Taryba tokį siūlymą atmetė: už V. Kovšovo pasiūlymą balsavo vos 2 tarybos nariai, prieš – 3, likusieji susilaikė. 

– Kelių priežiūros programos lėšos skiriamos ne vien gyventojams. Šiomis lėšomis galima tvarkyti ir mokyklų aikštes, ligoninių automobilių stovėjimo aikšteles. Pagal Kelių priežiūros programos finansavimo įstatymą nurodyta daug sričių, objektų, kur galima panaudoti Kelių priežiūros programos lėšas. <...> Taip pat galima naudoti ir tų gatvių remontui, kur nėra gyventojų, bet yra pakankamai didelis judėjimas. Mažonuose Tvenkinio gatve naudojasi daugiau kaip 100 darbuotojų, – į V. Kovšovo repliką sureagavo F. Sragauskas. 

Vieną gatvę išbraukė, kitas įtraukė

Žygaičių seniūnė Lina Baziliauskienė Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete praėjusią savaitę atkreipė dėmesį, kad Šikšnių kaime numatant asfaltuoti Romainių ir Zy-33 (gatvė taip įvardijama, kadangi neturi pavadinimo – red. past.) gatves pamirštami kiti kaimai.

– Šikšnių kaime bus asfaltuoti abu įvažiavimai į gyvenvietę. Galbūt tai būtų neteisinga kitų kaimų atžvilgiu. Kituose kaimuose, gyvenvietėse nėra nė vienos asfaltuotos gatvės, – dėmesį atkreipė L. Baziliauskienė ir pasiūlė vietoje Zy-33 gatvės įtraukti Aukštąją gatvę, besidriekiančią Būdviečių kaime.

Anot jos, Būdviečių kaime nėra nė vienos asfaltuotos gatvės.

– Manau, kad taip būtų kur kas teisingiau, – sakė ji.

D. Kaminskas pasiūlė asfaltuoti tik dalį Aukštosios gatvės ties sritimi, kurioje yra daugiau gyvenamųjų namų, mat toliau sodybų kur kas mažiau. Mero teigimu, reikėtų asfaltuoti ir Mokyklos gatvę, vedančią į bendruomenės aikštelę. Abi Būdviečių kaimo gatvės įtrauktos į prioritetinį sąrašą.  

Nuotrauka
gatves

Kaip trečiadienį po tarybos posėdžio tiesioginės transliacijos metu sakė rajono meras D. Kaminskas, norint išasfaltuoti visas į sąrašą įtrauktas gatves prireiks 4–6 metų. Meras paminėjo, kad Tauragės mieste neasfaltuotų gatvių yra apie 50 proc., kaimiškosiose vietovėse – apie 70–75 proc. Pasak jo, kaimuose galima išasfaltuoti daugiau gatvių, nes dažnai gatvėse netiesiami nuotekų  tinklai, šaligatviai. O mieste šie dalykai būtini, tad ir lėšų reikia daugiau. 

Paskirstė lėšas

Miesto ir kaimo gatvių remonto darbus ketinama finansuoti Kelių priežiūros ir plėtros (KPP) programos bei Europos Sąjungos lėšomis. Kaip praėjusią savaitę surengtame Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete informavo savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas F. Sragauskas, iš KPP programos Tauragės rajono savivaldybei šiais metais skirta apie 2,5 mln. eurų. 1 mln. eurų skiriami darbams mieste, o dar 1 mln. eurų – remontui kaimiškosiose vietovėse. Kita lėšų dalis tenka projektavimui ir techninėms procedūroms. Taigi iš 2,5 mln. eurų maždaug 1,5 mln. eurų yra numatyta skirti būtent asfaltavimui ir remontui, o priežiūrai – beveik 1 mln. eurų 

Nuotrauka
gatves

Pagal Tauragės rajono savivaldybės skelbiamus dokumentus, Lauksargių seniūnijoje gatvių  žvyravimui ketinama skirti 21 tūkst. eurų. Batakių seniūnijos kaimų asfaltuotų gatvių priežiūrai planuojama atseikėti 3 tūkst. eurų, kelių žvyravimui – 10,9 tūkst. eurų, greideriavimui – 7 tūkst. eurų. Gaurės seniūnijos gatvių su asfalto danga priežiūrai teks 4 tūkst. eurų, žvyravimui – 26 tūkst. eurų, greideriavimui – 8 tūkst. eurų. Žygaičių seniūnijos asfaltuotų gatvių priežiūrai bus skiriama 4 tūkst. eurų, žvyravimui – 27,7 tūkst. eurų, greideriavimui – 5 tūkst. eurų. Mažonų seniūnijos gatvių su žvyro danga žvyravimui numatyta 50,1 tūkst. eurų. Skaudvilės seniūnijos keliams ir gatvėms su asfalto danga priežiūrai planuojama išleisti 10 tūkst. eurų, žvyravimui – 42,2 tūkst. eurų.

Nuotrauka
gatves

Daugiausia lėšų numatyta Tauragės gatvių priežiūrai. Asfaltuotų gatvių priežiūrai mieste planuojama išleisti 25 tūkst. eurų, žvyravimui – 50 tūkst. eurų, greideriavimui – 60 tūkst. eurų. O Tauragės kaimiškosios seniūnijos asfaltuotų gatvių priežiūrai skirta 10 tūkst. eurų, žvyravimui – 45,1 tūkst. eurų, greideriavimui – 22 tūkst. eurų.

Nuotrauka
batakiu seniunija
Vikipedija nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Konkursą Batakių seniūnijos seniūno pareigoms užimti Tauragės rajono savivaldybės administracija paskelbė lapkričio 16-ąją. Jis baigsis lapkričio 30-ąją.   
Nuotrauka
pratybu marsrutas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Lietuvos kariuomenės Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas informuojame, kad bataliono kariai kartu su sąjungininkų kariais iš Nyderlandų Karalystės lapkričio 28–gruodžio 1 ir gruodžio 4–8 d. vykdys inžinerinę maršruto žvalgybą pagal pridedamą schemą.
Nuotrauka
apygarda
Vido Bičkaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Prieš porą mėnesių Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) Seime pristatė esamos Seimo rinkimų apygardų ribų situacijos ir numatomų pokyčių kai kuriose apygardose projektą. Spalio 30-ąją VRK pateikė pakoreguotą Seimo rinkimų apygardų ribų pokyčio variantą. Deja, abu variantai nepalankūs Tauragės rinkimų apygardai – Skaudvilės, Trepų ir Adakavo rinkimų apylinkes norima prijungti prie Karšuvos (Jurbarko) rinkimų apygardos. Su šiuo VRK pasiūlymu kategoriškai nesutinka Skaudvilės krašto bendruomenės, jau žinančios, ką reiškia būti ne savo rajono rinkimų apygardoje.  
Nuotrauka
referendumas
James Leask Frazer nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Kitąmet gegužės 12 d. kartu su prezidento rinkimais vyksiantis referendumas dėl LR Konstitucijos 12 straipsnio keitimo kelia nemažai diskusijų. Jei dauguma balsavimo teisę turinčių Lietuvos piliečių pritartų, Lietuvai draugiškų šalių pilietybes įgyjantys lietuviai galėtų išsaugoti Lietuvos pilietybę. Tačiau dažnam kyla klausimas – kokias pilietines teises ir pareigas turėtų Lietuvos pilietybę išsaugantys asmenys? Dvejojama ir dėl to, kokį ryšį su gimtine išlaiko užsienyje gyvenantys lietuviai ir kaip jie gali būti naudingi Lietuvos vystymuisi. 
Nuotrauka
kariai
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Lapkričio 23-iąją minėjome Lietuvos kariuomenės dieną. Šia proga Tauragėje šiandien prasidėjo Lietuvos kariuomenės dienai paminėti skirtas renginys.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2023-11-23
Lapkričio viduryje į savivaldybę sukviestiems kaimiškųjų seniūnijų seniūnams, seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams ar atstovams pristatytas Tauragės pirminiam sveikatos priežiūros centrui (PSPC) priklausančių medicinos punktų reorganizavimo planas – iš 18-os dabar veikiančių punktų 11 siūloma uždaryti. Medikai pateikė ir argumentus. Ar bus išgirsti gyventojai, ypač vyresni, kurie džiaugiasi galėdami slaugytoją turėti savo kaime, parodys laikas. Išsamiau apie tai skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.   
Nuotrauka
vaiku dienos centras
Gaurės mokyklos feisbuko nuotrauka 
Įkelta:
2023-11-23
Spalio pabaigoje posėdžiavę savivaldybės tarybos nariai pritarė sprendimui dalį Gaurės mokyklos, priklausančios Jovarų pagrindinei mokyklai, patalpų panaudos pagrindais perduoti bendruomenei. Mokyklai nereikalingose patalpose kuriasi vaikų dienos centras. Dar vienas vaikų dienos centras kuriamas Kunigiškių kaime. Šiais metais rajone jau veikia 14 vaikų užimtumu po pamokų besirūpinančių centrų.  
Nuotrauka
infografikas
Įkelta:
2023-11-23
Pastaruoju metu keičiantis medicininės reabilitacijos skyrimo tvarkai, pacientams nelengva susigaudyti kur, kada ir į ką reikia kreiptis, norint gauti reabilitacijos paslaugas. Ligonių kasos atkreipia dėmesį į pasikeitusius terminus ir kitus svarbius pokyčius.
Nuotrauka
Baudos
Skaitytojo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-23
Seimas pritarė Aplinkos apsaugos įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms, kuriomis griežtinama įmonių ir gyventojų atsakomybė už aplinkos teršimą. Šie pakeitimai, įsigaliosiantys nuo kitų metų sausio 1-osios, kaip teigia Aplinkos ministerija, leis užkardyti galimas neteisėtas veikas, susijusias su neteisėtu atliekų išmetimu aplinkoje, o sankcijos bus atgrasančios ir efektyvios. Pasak Seimo nario Romualdo Vaitkaus, sugriežtinta atsakomybė turėtų sudrausminti piktybiškai gamtą teršiančius asmenis.
Nuotrauka
sunijos tiltas
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-22
Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 164 ruože ties tiltu per Šuniją (136,14 km) pradedamas eismo reguliavimas šviesoforu. Eismo saugumo sumetimais, abiejose pusėse šviesoforai įrengti šiek tiek toliau nuo tilto tam, kad išvengti galimų nepatogumų ar avarinių situacijų, esant prastoms oro sąlygoms, praneša savivaldybė.
Nuotrauka
arena
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-21
Jau kurį laiką Bernotiškės gatvėje pluša sunkioji technika – pradėta multifunkcinio sporto ir kultūros centro statyba. Kol kas, pasak UAB „Gilesta“ biuro vadovės Jurgitos Lankaitės, paruošiamųjų darbų procesas sklandus.
Nuotrauka
scena
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Trečiadienį Tauragės pilies kiemelyje surinktas naujas mobilus statinys – multifunkcinė scena. Šis projektas „Mobilus multifunkcinis laisvalaikio ir pramogų objektas Tauragės pilies kiemelyje“ – 2022 metų dalyvaujamojo biudžeto, didelės vertės projektų kategorijos laimėtojas (surinkęs 1199 tauragiškių balsus).
Nuotrauka
eglute
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-17
Gražiausia metų šventė – Kalėdos – kasdien vis arčiau. Jau visai netrukus, nuo gruodžio pradžios, mieste šventinę nuotaiką kurs ne tik pagrindinė miesto eglė, bet ir eglučių alėja, gatvių ir pastatų papuošimai. Kalėdinės eglės įžiebimo šventė – jau gruodžio 1-ąją.
Nuotrauka
socialines korteles
SADM nuotrauka
Įkelta:
2023-11-17
Per lapkričio – gruodžio mėnesius apie 211 tūkst. nepasiturinčių šalies gyventojų sulauks paskutinių paramos maisto produktais ir higienos prekėmis dalijimų. Nuo 2024 m., gavę socialines korteles, jie patys spręs kur ir kokius produktus bei prekes įsigyti. Prie naujovės aktyviai jungiasi prekybininkai, veiklą vykdantys tiek nacionaliniu, tiek regioniniu lygmenimis. Nepasiturintys gyventojai, turintys teisę gauti paramą maistu, jau nuo gruodžio 1 d. galės teikti prašymus gauti socialinę kortelę.
Nuotrauka
vairuotojas teises
SAM nuotrauka
Įkelta:
2023-11-17
Nuo 2024 m. vairuotojo pažymėjimo galiojimas bus susietas su vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos galiojimu. Tai reiškia, kad vairuotojams, nepasitikrinusiems sveikatos nustatytu periodiškumu, vairuotojo pažymėjimų galiojimas bus sustabdytas. Šis pokytis bus reikšmingas, nes turės įtakos kas penktam šalies vairuotojui.  Atlikti sveikatos patikrą jie galės iki kitų metų gegužės 31 d., nes iki šios datos bus pratęstas nebegaliojančių pažymų galiojimas. Sveikatos apsaugos ministro įsakymu taip pat keičiamas patikrų periodiškumas.
Nuotrauka
kompensacijos
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-17
Kaip ir kasmet artėjant šildymo sezonui, o ir jam prasidėjus savivaldybę užplūsta gyventojų prašymai kompensuoti namams šildyti patirtas išlaidas. Deja, šiemet daugelio jų gali laukti nusivylimas – kompensavimo tvarka tapo griežtesnė, o įkainiai – gerokai mažesni. Be to, svarstant, ar skirti kompensaciją, vėl imta vertinti gyventojų turtą.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2023-11-16
Prieš porą mėnesių Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) Seime pristatė esamos Seimo rinkimų apygardų ribų situacijos ir numatomų pokyčių kai kuriose apygardose projektą. Spalio 30-ąją VRK pateikė pakoreguotą Seimo rinkimų apygardų ribų pokyčio variantą. Deja, abu variantai nepalankūs Tauragės rinkimų apygardai – Skaudvilės, Trepų ir Adakavo rinkimų apylinkes norima prijungti prie Karšuvos (Jurbarko) rinkimų apygardos. Su šiuo VRK pasiūlymu kategoriškai nesutinka Skaudvilės krašto bendruomenės, jau žinančios, ką reiškia būti ne savo rajono rinkimų apygardoje. Išsamiau apie tai skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.  
Nuotrauka
zymejimas
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Tauragiškiai, kuriems tenka važiuoti Spaustuvės gatve, teigia nesuprantantys, kodėl prie „In medica“ klinikos taip keistai sužymėtos automobilių stovėjimo vietos – jie paliekami tiesiog  viduryje gatvės. Toks neįprastas žymėjimas sukėlė klausimų ne vienam vairuotojui. Net keli  jų su tokiu klausimu pasibeldė ir į „Tauragės žinių“ duris.
Nuotrauka
sirenos
Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-14
Tauragės rajono savivaldybės administracija praneša, kad lapkričio 16 d. valstybės lygiu vyks perspėjimo sistemos patikrinimas. Tikrinimo metu nuo 11 val. 52 min. visoje šalies teritorijoje bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos, taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.
Nuotrauka
zalioji
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-14
Lapkričio 7 dieną Tauragės rajono savivaldybė su UAB „Jurmelsta“ pasirašė sutartį dėl Tauragės miesto Žaliosios gatvės atkarpos nuo Šilalės g. iki J. Basanavičiaus g. kapitalinio remonto darbų. 
Nuotrauka
sveikatos centras
Gretos Savickienės nuotrauka 
Įkelta:
2023-11-13
Spalio 25-ąją posėdžiavusi savivaldybės taryba pritarė sprendimui įsteigti naują darinį – Tauragės rajono savivaldybės sveikatos centrą, kuris veiks funkcinio bendradarbiavimo būdu. Šis būdas reiškia, kad naujų įstaigų nebus kuriama – centrui priklausančiose įstaigose paslaugos teikiamos bendradarbiavimo sutarčių pagrindu. Šio centro įkūrimo tikslas – kad reikiamas paslaugas rajono gyventojai gautų greičiau. Ar taip ir bus, parodys ateitis. 
Nuotrauka
kalneliai
Autorės nuotrauka 
Įkelta:
2023-11-10
Šilalės gatvėje, atkarpoje nuo Puntuko g. iki Dariaus ir Girėno gatvės, neseniai įrengti vadinamieji kalneliai. Tai eismo saugumo priemonės, tačiau į redakciją paskambinęs tauragiškis jų nauda suabejojo.