Tauragiškė Atėnė Ravinkaitė sėkmingai startavo muzikiniame projekte
Įkelta:
2021-03-28
Nuotrauka
„Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka
Aprašymas

Atėnė Ravinkaitė pateko į kitą projekto etapą. „Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka

 

,
Nuotrauka
„Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka
Aprašymas

„Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka

Jaunoji atlikėja keturiolikmetė Atėnė Ravinkaitė kovo 21 dieną aklosiose perklausose sugebėjo atsukti visas tris projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytojų kėdes ir tęs kovą muzikiniame projekte po visų aklųjų peržiūrų. 

Kad projekto mokytojai atsisuktų, reikėjo ir pačiai Atėnei „įsisukti“ į darbo sūkurį. Kruopštus ir atsakingas darbas repeticijų metu pasiteisino. Dabar ji pati prisimena, kaip bijojo dalyvauti projekte prieš dvejus metus. Ir žiūrovai prisimena ją kaip tikrą kovotoją – jei ko nepadaro iki pabaigos, negali sau leisti ramiai to pamiršti. 

Ne mažiau kovingai nusiteikusi ji sugrįžo iš konkurso ir šiais metais. Mergaitę dvejus metus persekiojo mintis pabandyti dar kartą, ne sykį sapnavo, kaip vėl stovi „Lietuvos balso“ scenoje, o po ilgų svarstymų nusprendė  pabandyti dar kartą. 

Aklosios perklausos buvo sėkmingos – atsisuko visi trys mokytojai. Nors prieš perklausas Atėnė pažadėjo nesijaudinti, deja, kaip ji pati sako, kai reikėjo lipti į sceną, jaudulys niekur nedingo.

Po pasirodymo, paklausta, ką pati galvoja apie pasirodymą, Atėnė sakė visada rasianti, ką patobulinti. 

Jaudinosi ne tik Atėnė. Jaudinosi ir jos mama, kuriai sunku apibūdinti, ką jautė stebėdama Atėnės pasirodymą – panašu į begalinę meilę  ir didžiulį jaudulį. 

Atėnę nuo pat perklausų lydi gausi žiūrovų palaikymo komanda, kuri susitelkė per „Lietuvos balso“ projektą palaikydama suaugusiųjų projekto nugalėtoją Meidę Šlamaitę

– Labai džiugu, kad dainininkų tėveliai, meno mokyklos kolektyvas, tauragiškiai, draugai palaiko Atėnę nuo pat pirmų žingsnių projekte kaip darni, susitelkusi šeima, – sako Atėnės mokytoja Alina Dambrauskienė, mergaitę mokanti nuo 7-erių.

Abi Tauragės meno mokyklos mokytojos A. Dambrauskienės mokinės Meidė Šlamaitė ir Atėnė Ravinkaitė pasirinko tą pačią mokytoją Monique.

 

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.