Realybės šou „Medžioklės sezonas“ šiandien filmuojamas Tauragėje (vaizdo įrašas)
Įkelta:
2023-02-07
Nuotrauka
medziokles sezonas
Nuotraukos autorius:
Raimondos Alysienės nuotrauka
Aprašymas

„Medžiotojai“ – alternatyvaus roko grupės „jauti“ nariai

,
Nuotrauka
medziokles sezonas
Nuotraukos autorius:
Raimondos Alysienės nuotrauka
Aprašymas

„Bėgliai“ Rokas Baciuška ir Goda Problema

Galbūt šiandien miesto gatvėse matėte oranžiniais kombinezonais vilkinčius bėglius? Nenustebkite – Tauragėje šiandien filmuojamas gaudynių šou „Medžioklės sezonas“, apimantis visą šalį. Bėgliais šįkart tapo tauragiškis lenktynininkas Rokas Baciuška, neseniai Dakare pelnęs antrąją vietą,  ir „TikTok“ žvaigždė bei renginių organizatorė Goda Kujavskytė, daugeliui žinoma Godos Problemos vardu.
Kaip „Tauragės žinioms“ papasakojo „Telia“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis, šou metu žymių žmonių pora, neturėdama nei telefonų, nei pinigų – tik ryškų, iš minios išsiskiriantį oranžinį kostiumą, turi pabėgti nuo juos persekiojančių, naujausiomis technologijomis apsiginklavusių gaudytojų – charizmatiškųjų roko grupės „jautì“ narių (Pilypas Gruzdys, Džiugas Širvys, Nojus Zvicevičius ir Matas Petrulis).

Šįkart bėgliai – R. Baciuška ir Goda Problema – bėgo ištrūkę iš tikros kalėjimo kameros – Tauragės tremties ir rezistencijos muziejaus. Kad kiek įmanoma ilgiau sutrukdytų „medžiotojams“ juos vytis, jų automobilį jie apmėtė kiaušiniais ir apibarstė miltais.

Tai jau antrasis žaidimo sezonas. Pirmajame sezone bėglių gaudytojų grupės „jautì“ mestą iššūkį jau priėmė Vaidotas Baumila, Martynas Starkus, Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis, Monika Linkytė, Naglis Bierancas, Orijus Gasanovas, Mantas Bartuševičius ir kiti žinomi Lietuvos žmonės.

Telia Play+ ekrane laidos bus pradėtos rodyti nuo kovo 15-osios, kada bus rodoma būtent ši serija, prodiuserė dar negalėjo pasakyti.

Žiūrimumo rekordus Nyderlanduose sumušęs gaudynių žaidimas – kvapą gniaužiantis „Talpa Entertainment Productions“ kūrėjų formatas, kurį Lietuvoje įgyvendina kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai.

„Džiaugiamės galėdami į Lietuvą atvežti išskirtinį, energijos ir veiksmo kupiną šou „Hunting season“, kurį lietuviškai vadinsime „Medžioklės sezonu“. Tai dar vienas mūsų bendradarbystės su garsaus visame pasaulyje prodiuserio John de Mol ir jo komanda rezultatas. Esame įgalioti ir išskirtiniai Talpa formatų atstovai Baltijos šalyse, pasiryžę stebinti itin šviežiomis TV turinio naujienomis, o viena tokių neabejotinai yra „Medžioklės sezonas“, kurį Lietuvoje įgyvendinsime Telia televizijos užsakymu,“ – pernai, prieš prasidedant pirmajam šou sezonui, pranešime spaudai teigė Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Širdį greičiau plakti priverčiančiame žaidime du bėgliai, kuriais kiekviename epizode tampa vis kiti žinomi Lietuvos žmonės, stengiasi pabėgti iš menamo kalėjimo ir likti nesugauti keturias valandas. Visiems gerai pažįstami žmonės gali kliautis tik sutiktų žmonių pagalba – jie neturi nei savo telefonų, nei pinigų – tik ryškų oranžinį kombinezoną. Gaudynių aikštele tampa visa Lietuva. Kur bėgliams pavyks sprukti, priklauso ir nuo sutiktų žmonių pagalbos bei nuo jų pačių pasiruošto plano. Nors bėgliai neturi nieko, gaudytojai bėgliams persekioti pasitelkia visas išmaniąsias technologijas. Gaudynės vyksta realiu laiku, tikrame, nesuvaidintame pasaulyje. Ir jei bėgliai pagaunami greičiau nei per keturias valandas, jie žaidimą pralaimi ir turi tesėti žaidimo pradžioje sutartas lažybas. Jei bėgliams pavyks išsilaikyti keturias valandas nepagautiems – gaudytojams teks linksmos ir ne visada pačios maloniausios užduotys.

Naujojo „Telia“ televizijos projekto medžiotojai – itin sparčiai kylančios alternatyvaus roko grupės „jauti“ nariai – Džiugas Širvys, Nojus Zvicevičius, Pilypas Gruzdys, Matas Petrulis, kurie turi būti ne tik itin greiti, bet ir išradingi nuolatos priimdami skubius sprendimus. „Mums tikrai nuoširdžiai patinka šis žaidimas. Aktyvus, nė sekundei sustoti neleidžiantis laidos formatas leidžia visiškai įsijausti ir tiesiog pamiršti, kad tai – filmuojama laida, o ne realybė, ir kad mes iš tikrųjų ne „medžiotojai“, – juokiasi grupės nariai.

„Medžiotojai“ išduoda, kad pabėgti nuo jų tikrai nebus paprasta. „Kad atitrūktų nuo medžiotojų, bėgliams žaidimo pradžioje suteikiama dvidešimt minučių. Toje pačioje transporto priemonėje jie gali būti tik ribotą laiką. Bėgti nuo medžiotojų bėgliai gali per visą Lietuvą, bet slapstytis privačiose ar viešose erdvėse (pavyzdžiui, prekybos centro automobilių aikštelėje) negali. Negana to, bėglių buvimo vietą GPS siųstuvas išduoda kas dešimt minučių“ – pasakoja „medžiotojai“.

Visai šeimai skirtą pramoginį nuotykių šou „Medžioklės sezonas“ Lietuva pristatė ketvirtoji pasaulyje. Sparčiai populiarėjantis TV formatas „Hunting Season“ jau įgyvendinamas kaimyninėje Lenkijoje, Belgijoje ir, žinoma, Nyderlanduose, kur ir buvo sumanytas.
 

Nuotrauka
muziejus
„ArtVilnius’22“ archyvo nuotrauka 
Įkelta:
2023-05-28
Šiemet Tauragei tapus Lietuvos kultūros sostine kultūros įstaigos siekia pritraukti daugiau žinomų menininkų ir supažindinti tauragiškius su įvairiais profesionalaus meno žanrais. Šįkart tauragiškių dėmesiui – garsios performanso profesionalės Monikos Dirsytės su operos soliste Agne Sabulyte sukurtas „Ašies kodas“, priversiantis susimąstyti apie savo ir šiuolaikinio pasaulio santykį.
Nuotrauka
viesvile
Įkelta:
2023-05-27
Karšuvos žemumos to paties pavadinimo girioje plytintis rezervatas įsteigtas prieš 32 metus siekiant išsaugoti gamtiniu požiūriu ypač vertingą natūralią Viešvilės upės baseino ekosistemą su Artosios, Gličio pelkynais ir juos supančiais Karšuvos girios miškais. Rezervato kontrolei įrengtos kameros fiksuoja ir gyvūnus, o jų gyvenimas – be galo įdomus. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Pernai tarp dalyvaujamojo biudžeto projektų daugiausiai tauragiškių balsų pelnė projektas „Mobilus multifunkcinis laisvalaikio ir pramogų objektas Tauragės pilies kiemelyje“. Šis projektas priskiriamas didelės vertės projektų kategorijai. Tai reiškia, kad bendra projekto įgyvendinimo vertė negali viršyti 60 tūkst. eurų, o projektas įgyvendinamas per dvejus metus. Šio objekto sumontavimui paskelbtas viešasis pirkimas. Jei jis pavyks, moderni scena pilies kiemelyje turėtų būti įrengta iki rugsėjo pabaigos. 
Nuotrauka
nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-20
Šiandien, gegužės 20-ąją, į Tauragę sugrįžta jau 17-oji Gatvės muzikos diena. Muzikos garsais užsipildys įvairios miesto erdvės. O kur muzika, ten ir šypsenos, gera nuotaika, tad mėgaukimės gražia diena ir skleiskime teigiamas emocijas aplinkiniams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-13
Neblėstantį kepimo ant žarijų populiarumą lemia proceso paprastumas – tai daugiau malonumas nei ruoša. Tačiau rengiantis grilio vakarėliui su svečiais, kartais sunku apskaičiuoti, kiek ir kokios mėsos reikės – kad ir svečiai neliktų alkani, ir nešvaistytumėte pinigų išmesdami nesuvalgytą maistą. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad populiariausi lietuvių mėsos pasirinkimai visus metus yra kiauliena ir vištiena, tačiau įsibėgėjus pavasariui ryškėja naujų tendencijų.
Nuotrauka
biuras
VSB nuotrauka
Įkelta:
2023-05-04
Sakoma, kad laimė – kaip sveikata: jeigu jos nepastebi, vadinasi, ji yra. Paskutinįjį balandžio savaitgalį net 33 tauragiškiai praleido Tauragės visuomenės sveikatos biuro organizuotoje antrojoje sveikatinimo stovykloje. Tikslas – stiprinti širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatą, suteikti žinių ir formuoti sveikatai palankius įgūdžius, keisti elgseną ir ugdyti asmeninę atsakomybę už savo sveikatą. Džiaugiamės, kad vos tik paskelbus registraciją mūsų antrąjį kartą rengiama suaugusiųjų stovykla sulaukė didžiulio susidomėjimo. Aktyvus tauragiškių noras bent trumpam atitrūkti nuo rutinos, darbų bei skirti kokybiško laiko sau tikrai žavi.
Nuotrauka
nuotrauka
B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos nuotrauka
Įkelta:
2023-04-29
Trečiadienį startavo projektas „Skaitau geriausiam draugui“, kurio metu įvairaus amžiaus tauragiškiai kviečiami į kūrybines dirbtuves „Veltos vilnų istorijos“. Pirmasis ciklo renginys vyko B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, o susirinko į jį ,,Šaltinio“ progimnazijos 1a klasės mokiniai. 
Nuotrauka
dz
Linos Buchlickajos-Lauciuvienės nuotrauka
Įkelta:
2023-04-10
Balandžio 1-ją Tauragės kultūros rūmai skambėjo improvizacijos garsais. Tauragės kultūros centro jaunimo džiazo orkestro jaunuosius muzikantus į meistriškumo pamoką pakvietė Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos dėstytojas, saksofonistas, džiazo virtuozas Laimonas Urbikas. Ši pamoka – Tauragės džiazo festivalio dovana jauniesiems Tauragės muzikantams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-04-03
Didžiausių pirkėjų srautų iš mūsų šalies pernai sulaukė Kinijos, Lenkijos ir Vokietijos elektroninės prekybos platformos. Fiksuojama, kad beveik pusė užsienio internetinėse parduotuvėse apsiperkančių lietuvių 2022 m. vidutiniškai išleido mažiau nei 25 eurus. Tokius skaičius rodo Tarptautinės pašto korporacijos 39 pasaulio šalyse atlikta e.prekybos klientų apklausa. Ja tirta ne savo šalies internetinėse parduotuvėse apsiperkančių gyventojų elgsena ir įpročiai.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-04-02
​​​​​​​Marginti kiaušiniai ir majonezas – tikriausiai tai du dalykai, be kurių neįsivaizduojamas Velykų stalas. Ir nors majonezo parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių rūšių – verta išbandyti naminį.  Jam pasigaminti prireiks vos trijų pagrindinių ingredientų: kiaušinio trynių, aliejaus ir prieskonių, o jį ruošiant užtruksite vos kelias minutes ir, netgi, sutaupysite. Parduotuvėse vidutinė majonezo kaina už litrą yra maždaug 9–10 eurų, tuo tarpu namuose tokį kiekį galima pasigaminti ir už mažiau nei 6 eurus.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės ligoninės feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-03-31
Artėja Šv. Velykos – viena gražiausių, spalvingiausių, jaukiausių bei šilčiausių švenčių visomis prasmėmis. Jau metas joms ruoštis ir pradėti galvoti apie tai, kaip šiai šventei papuošti namų ar darbo aplinką. Gražiomis ir kūrybingomis papuošimų idėjomis dalijasi Tauragės ligoninė.
Nuotrauka
kartu parko treniruokliai
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-30
Gyventojų pamėgtame Kartų parke dar vienas traukos objektas – nauji lauko treniruokliai. Prie Zumpės tvenkinio esančioje aikštelėje pastatyti 8 treniruokliai, skirti skirtingoms kūno dalims treniruoti.
Nuotrauka
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-26
Grikiai – greitai paruošiamos, o svarbiausia – sveikatai ypač naudingos kruopos. Anot gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, grikiuose gausu geležies ir kitų žmogaus organizmui reikalingų mineralinių medžiagų bei vitaminų, todėl juos drąsiai galima valgyti kasdien, rašoma prekybos tinklo „Rimi“ pranešime žiniasklaidai.
Nuotrauka
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-25
Baltasis gandras, dar vadinamas busilu, starkumi, gužu, gužučiu, bacionu – Lietuvos nacionalinis paukštis. Jis nuo seno laikomas šventu paukščiu, mitiniu pirmtaku, globėju, kilusiu iš žmogaus, kuris neša laimę, gerovę, teisingumą (dangaus antspaudo saugotojas). Jis galįs žmonių ligas paimti, nulakinti į neįžengiamas pelkes ir ten palikti. Todėl gandras yra mieliausias sodybos kaimynas, atnešantis laimę tiems namams, šalia kurių apsigyveno, o dievdirbių kūryboje tarp šventųjų garbingą vietą užimdavo ir gandro statulėlės. Lietuvos ornitologų draugija (LOD), tęsdama ilgametes tradicijas, LOD metinio susirinkimo dalyvių sprendimu 2023 metų paukščiu pasirinko baltąjį gandrą (Ciconia ciconia).
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-03-25
Ryškiaspalvis maistas greičiau prikausto dėmesį ir tarsi savaime sužadina apetitą. Skirtingų spalvų produktai reikalingi ne tik vizualiniam pasitenkinimui, bet ir organizmui. Kaip pastebi dietistė Vaida Kurpienė, kiekviena spalva, kuria pasižymi maistas, yra ne tik gamtos dovana, bet ir nauda sveikatai. Tinkamai pasirinkus spalvotus produktus, galime nesunkiai malšinti alkį, apsaugoti ląsteles, rūpintis sveika oda bei kitais teigiamais organizmo pokyčiais.
Nuotrauka
Nuotrauka
Įkelta:
2023-02-15
​​​​​​​Trečiadienio vakarą Skaudvilės kultūros namai šurmuliavo – skaudviliškiai gausiai susirinko į koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.
Nuotrauka
tulpes
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2023-02-14
Vasario 14-oji – diena, kuomet mylimieji vienas kitą stebina įvairiosiomis dovanomis ir mielomis staigmenomis. Viena populiariausių – gėlės. Anot Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, jų pardavimai šios šventės metu išauga net 25 kartus. Tiesa, tam, kad dovanų gautos gėlės džiugintų kuo ilgesnį laiką, svarbu žinoti kelias jų priežiūros taisykles.
Nuotrauka
PIRSLYBOS
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-02-10
Radus ypatingą žmogų reikia ypatingos vietos jam tai prisipažinti. O juk, sakoma, santykius geriausia išbandyti kelionėse. Tad lemtingam pasimatymui – TOP vietos visoje Lietuvoje įsimintinoms romantiškoms akimirkoms dviese ar net sužadėtuvėms. Atraskite mūsų šalyje stulbinančio grožio oazes, labiausiai tinkančias pradėti sekti pasaką „ir tada jie ilgai ir laimingai gyveno“.