Renginių organizatorės Agnė ir Evelina: „Matome, kad tauragiškių apetitas kokybiškoms pramogoms auga“
Įkelta:
2023-09-30
Nuotrauka
evo
Nuotraukos autorius:
„EVO renginiai“ archyvo nuotrauka
Aprašymas

Evelina ir Agnė jau senai svajojo pradėti savo veiklą

 

 

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragėje galime pasidžiaugti versliais žmonėmis ir tuo, kad jų tik daugėja. Dar liepos mėnesį subrandinusios mintį tauragiškės Agnė Šeputienė ir Evelina Preimonienė ėmėsi veiklos. Mažylius auginančios moterys rado laiko savo svajonių veiklai – organizuoti bei koordinuoti šventes. Praėjusį sekmadienį jos jau kvietė tauragiškes moteris į pirmąjį, tačiau tikrai ne paskutinį savo renginį „Tos vietinės“.

 

Svajojo seniai 

Tauragiškės Agnė ir Evelina yra idėjų nestokojančios moterys. Nors abi augina vaikučius, laiko suranda ir mylimai veiklai, kurią nori ir monetizuoti. Sekmadienį merginos suorganizavo nemokamą pirmąjį renginį Tauragės moterims – „Tos vietinės“.

– Tiek Agnė, tiek aš esame ganėtinai „šviežios“ mamos, visai nesenai grįžusios iš didmiesčių su savo antrosiomis pusėmis kurti gyvenimą čia, Tauragėje. Mudviejų vakarai ir laisvos minutės yra skirtos „EVO renginių“ veiklos vystymui, – kalbėjo Evelina, pridūrusi, kad dienomis, kol būna atskirai, moterys dirba įprastus darbus – Agnė prekybos įmonėje yra atsakinga už internetinę prekybą ir marketingą, o Evelina darbuojasi finansų ir apskaitos srityje.

Pasak Agnės, pasislėpusių svajonių apie tiek privačių, tiek viešų pramogų Tauragėje kūrimą kiekviena atskirai turėjo jau senai. 

– Netikėtai išsivysčius pokalbiui apie norą nuveikti daugiau, supratome, kad mūsų idėjos ir požiūris šia tema puikiai sutampa. Tad vieną vasaros vakarą sutarėme imti ir savo svajones įgyvendinti kartu, – prisiminė Agnė. 

Moterys susipažino dar prieš aštuonerius metus. 

– Agnės ir mano vyrai buvo bendraklasiai nuo pirmos klasės. Bėgant metams, studijuojant skirtinguose miestuose ryšiai buvo susilpnėję iki kol sugrįžome į Tauragę. Atgaivinti bendravimą paskatino daug dalykų – mūsų antrųjų pusių bendri pomėgiai, bendri pažįstami ir pats gražiausias sutapimas – mūsų mažylių gimimo dienos skiriasi vos savaite. Tad draugystę turbūt labiausiai stiprina bendrystė motinystėje, – pažintimi ir gražia tolimesne draugyste džiaugėsi E. Preimonienė.

– Mūsų galvos perpildytos idėjų ir kaskart susitikus, net nereikia stengtis, jog įsivažiuotų pokalbis ir pradėtume planuoti kokią nors veiklą. Taip nutiko ir tą minėtą kartą, kai nusprendėme dirbti kartu – tą patį vakarą prasidėjo ir intensyvus darbas prie mūsų pirmojo renginio „Tos vietinės“, – kalbėjo A. Šeputienė.

Sulaukė palaikymo

Pasak merginų, pavadinimas „EVO“ slepia daug reikšmių, tačiau pagrindinės – progresas, evoliucija bei asociacija su angliškais žodžiais – event organisation (liet. renginių organizavimas). Jos pastebėjo, kad tauragiškiai mėgsta dalyvauti renginiuose, aktyviau leisti laiką.

– Kol tyliai svajojome, tyliai stebėjome ir pramogų rinką. Matome, jog tauragiškių apetitas kokybiškoms pramogoms auga. Turime puikių kolegų, kurie dirba šioje srityje ir yra įrangos, maitinimo, renginių vedimo, dekoro ar kitų veiklų profesionalai. O specifiškai privačių bei viešų renginių organizavimu ir koordinavimu Tauragėje užsiimančios esame pirmos, – pasakojo Agnė.

Pradėti savo veiklą tauragiškes labiausiai skatino artimieji, o taškus ant i sudėlioti padėjo Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

– Turbūt visų naujų avantiūrų pagrindas yra žmogų supantys artimieji – šeimos, draugų palaikymas. Be jų supratingumo, palaikymo ir pagalbos mūsų pradžia tikrai būtų buvusi daug sudėtingesnė, o gal net neįmanoma, tuo labiau auginant dar visai mažyčius vaikus. Na, o pasiryžus veikti, didelę paskatą mums davė Tauragės „Spiečius“. Jau pirmo pokalbio metu Indrė padėjo išryškinti mūsų veiklos viziją ir kelio pradžią. Čia sutikta bendruomenė pilna aktyvių žmonių su nuostabiomis idėjomis ir patirtimis. Neįsivaizduojame geresnės terpės mums augti, – palaikymu ir pagalba džiaugėsi Evelina.

Pirmasis renginys 

Pirmasis Agnės ir Evelinos organizuotas renginys buvo skirtas būtent moterims.

– Turbūt viena iš priežasčių, dėl ko pirmiausia griebėmės renginio moterims projekto – buvo tai, kad ir pačios svajojome apie kuo stipresnę Tauragės moterų bendruomenę. Pastaruoju metu matome daug ženklų, jog tauragiškės ieško savos erdvės kurti, dalintis patirtimis ir tuo, ką reiškia būti moterimi, – mintimis dalijosi Agnė.

Pasak jos, tai puikiai patvirtino ir renginio populiarumas – pirmos 50 vietų buvo užimtos jau po 12 valandų. 

– Siekėme sukurti dalyvėms jaukų, šilumos ir bendrystės pilną vakarą moteriškoje kompanijoje. Tikimės, kad mums tai pavyko. Šiuo renginiu mūsų veikla nesustoja – jau pradedame ruošti antrąjį moterišką renginį, o netrukus mūsų komanda pakvies ne tik moteris, bet visus tauragiškius į pramogą draugų ar kolegų kompanijoms – strateginį vaidybinį žaidimą „Mafija“, – apie jau pradėtus organizacinius darbus atviravo A. Šeputienė.

Pašnekoės neslėpė, kad pradėti savo veiklą nėra labai lengva, tačiau svajonė visgi nugalėjo:

– Akivaizdu, kad veiklos sau kūrimas visuomet kainuoja daugiau laiko ir jėgų nei samdomas darbas. O jaunam žmogui dažnai didžiausios kliūtys būna finansavimas bei patirties ir ryšių stoka. Matyt, mūsų noras būti atsakingoms pačioms už save nugalėjo baimes sutikti šias kliūtis ir nėrėme stačia galva į darbus. 

Jos džiaugėsi, kad Tauragėje pilna sėkmingų, tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių kurtų verslų. 

– Vadovaujamės sutiktų, visą širdį į savo amatą atiduodančių žmonių pavyzdžiais ir jų paskatinimas neleidžia mums sustoti, – tikino Evelina.

 

Nuotrauka
ispejimas
Ekrano kopija
Įkelta:
2023-11-22
Popiet į mobiliuosius telefonus pradėjo plūsti perspėjimai apie prognozuojamas sudėtingas orų sąlygas. Ketvirtadieniui orų prognozės rodo smarkų vėją, kritulius, plikledį.
Nuotrauka
auto
Įkelta:
2023-10-30
Artėjant šaltiems žiemos vakarams labai svarbu užtikrinti, kad jūsų automobilis būtų pasirengęs įveikti su šiuo metų laiku kylančius iššūkius. Nuo apledėjusių kelių iki žvarbių rytų - pasiruošimas gali būti labai svarbus, kad būtumėte saugūs kelyje ir jūsų transporto priemonė veiktų sklandžiai. Toliau pateiksime keletą svarbiausių patarimų, kaip paruošti automobilį žiemai.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-10-25
Telšių, Panevėžio ir Šiaulių apskrityse valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, Lietuvos dalyje daugiausia sausos, tik vietomis yra drėgnų kelių ruožų. Kaip informuoja eismoinfo.lt, šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 4 iki 8 laipsnių šilumos.
Nuotrauka
darželis
L.-d. „Ąžuoliukas“ nuotrauka
Įkelta:
2023-10-21
Nuvilnijo, nušurmuliavo ir nuklegėjo, lydima linksmo vaikų juoko ir susižavėjimo bei tėvelių aktyvaus dalyvavimo ir įsitraukimo gerumo akcija „Gera dalintis“. Tai jau antroji lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ organizuota gerumo iniciatyva, kurioje dalyvauti šeimas pakvietė įstaigos direktorė Viktorija, Šeimos klubas ir socialinė pedagogė metodininkė Edita. 
Nuotrauka
orams gamta.jpg
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-10-19
Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, tik vietomis yra šlapių kelių ruožų, pranešama puslapyje eismoinfo.lt
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-10-08
Spalis – tai mėnuo, kai stalai lūžta nuo sezoninių vaisių ir daržovių, praturtinančių kasdienį racioną intensyviais bei maloniais skoniais. Žinant, kokių gėrybių derlius šį mėnesį yra pačiame įkarštyje, galima mėgautis didžiausia jų nauda organizmui. Ir ne tik – Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, atkreipia dėmesį, kad sezoninės daržovės yra garantuotas būdas sumažinti savo išlaidas. 
Nuotrauka
vegetarai
Įkelta:
2023-10-01
Lietuvių suvartojamas mėsos kiekis kiekvienais metais auga ir šiuo metu yra tris kartus didesnis negu rekomenduojamas Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO). Tai atitinka pasaulyje pastebimą tendenciją, kuri rodo augantį ekonomiškai stiprėjančių šalių gyvūninių produktų suvartojimą. Tuo pačiu metu šalyje vis garsiau girdimas ir augalinės mitybos entuziastų balsas, raginantis mažinti mėsos suvartojimą, o lentynos bei viešojo maitinimo įstaigų meniu pildosi veganiškomis mėsos ar pieno produktų ir patiekalų alternatyvomis. Spalio 1-ąją minima pasaulinė vegetarų diena – proga pasidomėti, kokia yra mėsos vartojimo žala ir kaip kiekvienas gali ją sušvelninti.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-09-03
Nors dalis „pasikausčiusių“ grybautojų vis dar drąsiai orientuojasi pagal medžių žieves bei saulės poziciją danguje, retas į mišką išeina be telefono. Jei bent kelis kartus teko ieškoti grybų, diskusija „telefonas miške – pražudys ar išgelbės?“ turėtų būti girdėta. Visgi, yra kelios pagrindinės taisyklės, galinčios padėti nepasiklysti tarp medžių bei išvengti senovinių ženklinimo būdų, o pasiklydus miške – kaip elgtis, kad būtų lengviau jus rasti.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-09-03
Moliūgai Lietuvoje jau taip išpopuliarėję, kad siejami toli gražu ne tik su Helovinu. Vos pasirodęs jų derlius dar vasaros pabaigoje drąsiai skinasi kelią į naminius troškinius, blynus, garnyrus, karius ir net desertus. Būdų juos panaudoti – aibė, kaip ir jų rūšių. Kaip nepasimesti jau pasirodžiusioje jų gausybėje ir ką iš jų ruošti, pataria prekybos tinklo „Iki“ kulinarijos technologė Gailė Urbonavičiūtė.
Nuotrauka
treniruokliai
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Birželio 29-ąją Tauragės miesto maudyklos paplūdimyje, Kranto gatvėje, pastatyti 4 profesionalūs lauko treniruokliai. Tai kiek kitokie nei tauragiškiams jau įprasti viešosiose miesto erdvėse įrengti treniruokliai. Jie tokie pat efektyvūs kaip ir stovintys profesionaliuose sporto klubuose, jų svoriai reguliuojami. Treniruokliai skirti pečių, krūtinės, nugaros, rankų ir kojų raumenims lavinti.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-27
​​​​​​​Karas net tik perbraižo valstybių teritorijų sienas, bet ir tragiškai išskiria šeimas, o trauminės patirtys palieka randus ateities kartoms. Rusijos sukelto karo Ukrainoje akivaizdoje kaip niekad tampa aktualu kalbėti apie jautriausios visuomenės grupės – vaikų patirtis ir išgyvenimus. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ir Lietuvos istorijos instituto doktorantė Rūta Matimaitytė pristato bendrą projektą „Vaikas karo akivaizdoje: istorija, atmintis ir patirtys“. Projekto veiklos ir renginiai – simbolinė dovana tauragiškiams ir Tauragei, šių metų Lietuvos kultūros sostinei. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-27
Pirkti maistą, avalynę, drabužius, dovanas ar buitinę techniką ne fizinėje, o elektroninėje parduotuvėje – įprastas dalykas dešimtims tūkstančių lietuvių. Jos leidžia sutaupyti daugybę laiko ir gerokai palengvina kasdienybę kiekvienam iš mūsų. Tačiau kuri elektroninė parduotuvė yra ta vienintelė, kuri sukelia daugiausiai simpatijų ir klientų lojalumo bei gali būti pavadinta Lietuvos mylimiausiąja? Tą jau greitu metu padės išsiaiškinti šiandien startuojantys Mylimiausios Lietuvos elektroninės parduotuvės rinkimai.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-26
​​​​​​​Paskutinis vasaros savaitgalis – proga pasidžiaugti atostogų prisiminimais ir pasilepinti gardumynais. Šiltas, nuodėmingai skanus desertas padės nuvyti šalin mintis apie darbus ir mokslus. „Iki“ konditeris Thierry Lauvray siūlo tris variantus, kuriems nereikės nei brangių ingredientų, nei specialių įgūdžių – pagaminti galės kiekvienas, nepriklausomai nuo sugebėjimų ar piniginės dydžio.
Nuotrauka
vasara
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-18
Ateinančiomis dienomis karšti orai nesitrauks, o į vakarinius rajonus vėl sugrįš. Tai jau galima laikyti tikra karščio banga. Neatmestina, kad dar pasitaikys ir karščio rekordų, skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-15
Tatuiruočių meistrės Monika Norbutaitė ir Laura Jockė – geriausios draugės nuo gimnazijos laikų. Tai, kad po kelių metų užsienyje – viena gyveno Norvegijoje, kita – Airijoje, jų keliai susiėjo, abi laiko tikra sėkme. Neseniai merginos kartu atidarė tatuiruočių saloną „Tattoo Time“ – visai šalia redakcijos. Na, kaip galėjome jų nepakalbinti? Juo labiau, kad tatuituotės pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-15
​​​​​​​Braškės ir šokoladas, mocarela ir pomidoras, riešutinis sviestas ir džemas – kai kurie maisto deriniai jau yra virtę legendiniais. Dar prieš porą dešimtmečių tikriausiai ne vienas būtų ir įtariai žiūrėjęs į arbūzo, fetos ir mėtų kombinaciją, tačiau dabar šios salotos vasarą karaliauja ir ant lietuvių stalų. Kokie dar deriniai galėtų virsti kultiniais? Prekybos tinklas „Iki“ dalijasi 3 nebrangiomis idėjomis, kurie taps naujais gastronominiais atradimais.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-13
​​​​​​​Po vėsesnių dienų temperatūros stulpeliai jau palengva kopia aukštyn, o Žolinės ilgąjį savaitgalį sinoptikai prognozuoja ypač karštą. Neabejotinai dauguma norės atsigaivinti vėsiais ledais – Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, pastebi, kad karštomis dienomis jų pardavimai šauna aukštyn. Ledus galite nesunkiai pasigaminti ir namuose: tereikės dviejų pigių produktų ir... tarkos.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-13
​​​​​​​Kartų parke, Zumpės tvenkinyje, įrengtas fontanas tauragiškius purslais ir spalvomis turėtų džiuginti kasdien, taip nėra – savo nusivylimu pasidalijo į redakciją užsukusi tauragiškė.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-12
​​​​​​​Toli gražu ne visi svajoja apie tingų poilsį prie jūros – kai kuriems kur kas maloniau, o ir prasmingiau atrodo keliauti. Ir ne lėktuvu, autobusu ar automobiliu, o dviračiu, valtimi ar net pėsčiomis. Taip ne tik išbandai save, daugiau pamatai, bet ir pajunti tikrą kelionių skonį, įsitikinę Raminta ir Linas Anuliai, neseniai dviračiais apkeliavę Baltijos šalis. Ir tai nebuvo daugiausia ištvermės pareikalavęs žygis – pasak Ramintos, pėsčiomis nukeliauti iš Skaudvilės į Zarasus buvo kur kas sunkiau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-08-12
​​​​​​​Gaminate salotas iš šviežių ir traškių salotų lapų? O gal sočiai vakarienei pasirinkote lengvą variantą – salotas su grilinta vištiena? Galbūt ieškote, kuo pagardinti keptas šviežias bulves? Arba ką užtepti ant sumuštinio? Visiems šiems variantams idealiai tiks nebrangus naminis bazilikų padažas, tiesiog kvepiantis vasara. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad vasarą įvairūs žalumynai ir prieskoninės žolelės yra tikras hitas – pirkėjai juos naudoja tiek patiekalų gardinimui, tiek atsargoms žiemai ruošti.
Nuotrauka
grybai
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-09
Norint, kad grybavimas neapkarstų, policijos pareigūnai primena keletą paprastų taisyklių grybautojams.